10 měsíců, nejí a nespí

163
6.10.20 14:35

10 měsíců, nejí a nespí

Ahoj, mám aktuálně 10ti měsíční dceru. Už pár dní je šílená. :( Normalne chodila spát dopoledne a odpoledne cca 30 minut, a cca 1 hodinu. Teď pár dní mi nechce spát dopoledne, a odpoledne usíná s revem, když ji položím má hysterak. Pak si hraje a usne v sedě. S jídlem je to taky katastrofa. Ráno si dá mlíko, když má mlíko brzo ráno tak má před obědem svačinu kterou nechce, v poledne oběd v pohodě, ale odpoledne už nechce svačinu.. Jogurt nechce, presnidavku nechce, banán, ovoce proste nic. To má být o hladu? :( jediný co si vezme je pár piškotu, rohlík, krupku.. Rostou ji zuby, má jich venku 7, a další se klubou, hodně slini a je nevrlá. Ale co stím jídlem a spaním? Přece nemůže nespat..dnes dopoledne spát nechtěla, vstával jsme v 7. Usla v sedě o půl 1, a spala do 1. Chodí spát večer v 18.30 pravidelně…ale včera večer kdyz měla jít spát dělala scény, hrozně brečela, a usla mi v ruce..normálně usne u flašky. Večer jsem ji dávala teda nurofen.. Ale to přece nejde taky dávat každý den. :( Už jsem z toho teda na nervy… Viburcol ji nepomohl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
6.10.20 14:58

Zkus ji namazat dásně calgelem. Rostou ji zuby. Je nevrla a asi nejí i z toho. A nebo proste nemá hlad. Děti rostou ve vlnách ;) jinak se spaním bych zkusila dávat dříve a nebo ji uspat třeba v nositku. :* Neboj, přejde to. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
6.10.20 15:08

@Koroptev12 taky bych namazala calgelem nebo možná přijde 6.nemoc. Nám syn nejedl skoro 5 dní a pak najednou teplota a byla z toho šestá nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.10.20 15:29

Me mala neji a špatně spi když rostou zuby. Ted to mame taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
6.10.20 20:05

Tak už ji dávej spát jen po obědě, když dopoledne nechce. Asi už nemá takovou potřebu spánku :nevim:. Pro mě je teda úplně sci-fi dávat spát děcko v 18.30,to mi přijde hrozně brzy. Pokud pak spí do 7.00…S tím jídlem asi žádná sláva, ale pokud si dá ráno mlíko a potom oběd plus sem tam nějakou křupku, tak to neznamená že nejí. Moc to nehroť, ať jí to neznechutíš…pevné nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
6.10.20 20:42
@Koroptev12 píše:
Ahoj, mám aktuálně 10ti měsíční dceru. Už pár dní je šílená. :( Normalne chodila spát dopoledne a odpoledne cca 30 minut, a cca 1 hodinu. Teď pár dní mi nechce spát dopoledne, a odpoledne usíná s revem, když ji položím má hysterak. Pak si hraje a usne v sedě. S jídlem je to taky katastrofa. Ráno si dá mlíko, když má mlíko brzo ráno tak má před obědem svačinu kterou nechce, v poledne oběd v pohodě, ale odpoledne už nechce svačinu.. Jogurt nechce, presnidavku nechce, banán, ovoce proste nic. To má být o hladu? :( jediný co si vezme je pár piškotu, rohlík, krupku.. Rostou ji zuby, má jich venku 7, a další se klubou, hodně slini a je nevrlá. Ale co stím jídlem a spaním? Přece nemůže nespat..dnes dopoledne spát nechtěla, vstával jsme v 7. Usla v sedě o půl 1, a spala do 1. Chodí spát večer v 18.30 pravidelně…ale včera večer kdyz měla jít spát dělala scény, hrozně brečela, a usla mi v ruce..normálně usne u flašky. Večer jsem ji dávala teda nurofen.. Ale to přece nejde taky dávat každý den. :( Už jsem z toho teda na nervy… Viburcol ji nepomohl..

Dávala bych jí spát jenom po obědě. Dávej jí na noc paralen, jestli můžeš dávat každý den bych se zeptala dr. Jinak ti jí docela pěkně na to že jí rostou zuby. Mě malá jedla teda míň, volala jsem kvůli tomu i doktorce a ta mi řekla že když si bude semtam něco uždibovat tak to těch pár dní než se proříznou zuby nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.20 21:37

My s jidlem bojujeme doted (17 mesicu), taky jsou to asi zuby, prijde mi, ze rostou bez ustani :mrgreen: spani uz je lepsi, ale prave potom, co maly spi jen jednou, ale ja to teda zmenila az v 15 mesicich, spatne usinal az kolem 14 mesicu a opravdu uz asi nebyval unaveny dopoledne, to je hrozne individualni asi, klido uz tvuj v 10 mesicich treba dva spanky nepotrebuje. S jidlem je to horsi, taky mam nekdy pocit, ze muj syn zije ze vzduchu, nechce ovoce a zeleninu, opravdu dobre sni jen maso a chleba s lucinou a bily jogurt. Pije ale i UM, dr mi doporucila davat vickrat za den, kdyz spatne ji ten den, ze to aspon neco doda tomu telicku. Pokud te dr nehoni, ze vazi malo, tak to asi moc neres bych rekla, opravdu to muzou byt zuby. Nas maly musi na vazeni kazde 2 tydny a je to pro me narocny psychicky, jak resime kazde deko navic, pritom nijak extra hubeny neni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama