V roce jí pouze mateřské mléko

Anonymní
26.9.20 11:55

V roce jí pouze MM

Ahoj, máme 13-ti měsíční holčičku, která nejí nic jiného než MM. Ještě před týdnem jedla alespoň jogurty ale teď se ji zvedá žaludek a to se jenom přiblížím se lžičkou. Normálně přibírá takže MUDr to neřeší. Jediné co do ní dostanu jsou křupky. Máte někdo takovou zkušenost? Říkám si jestli vůbec někdy začne normálně jíst :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
26.9.20 12:10

Dcera byla také dlouho pouze kojena. Rozjedla se až snad v roce a půl, možná ještě déle. Ale očividně jí to stačilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
26.9.20 12:22

Měla jsem to samé. Teď jsou malé dva roky a už jí všechno. Ale pořád má nejradši MM. Ale snad do 1,5 roku byla jen na MM a k tomu jedla krupky. Vse ostatní odmítala. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
26.9.20 12:40

Moje dcera byla to samé. Zkoušej jí nabízet dál, ale nic jí vyloženě nenuť. U nás nejvíc fungovalo, když mohla jíst úplně sama, takže nakrájené ovoce nebo zelenina, namazaný chleba nakrájený na kousky, prostě něco co může jíst sama. Dál ty cucavý přesnídávky nebo jogurty, taky může jíst sama. Prostě nabízet dál, ale nenutit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
4.10.20 19:40

Dcera to tak mrla do 18m, nez jsem ji odstavila. Jist prestavala vzdy v dobe, kdyz rostli zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama