Zoloft a Dimexol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 08.01.18 17:38
Zoloft a Dimexol

Holky zlaté, beru už několik let AD Zoloft v dávce 100 mg. Minulý týden jsem dostala na bolest zad léky Dimexol. Vzala jsem 5 tabletek dle rady dr a totálně mě to rozhodilo psychiku. Okamžitě jsem to přestala brát (poslední vev čtvrtek večer) a Zoloft beru dal. Nemáte vlastní zkušenost, kdy se vám psychika vrátila do normálu? Když vám to rozhodily jiné léky?

Reklama

Reakce:

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 08.01.18 18:45

Taky beru Zoloft, 100 mg. Se všemi léky to zatím bylo ok. Zkus jít za doktorem. Ať to bude dobré :hug:

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 08.01.18 18:52

Já jsem dnes byla u doktorky. Dostala jsem Lexaurin na přechodnou dobu, než se vrátí účinek Zoloftu. Nikdy mi tohle žádné léky neudělaly. Nejhorší je to ráno a dopoledne :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama