Reklama

Zootechnika na Mendelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 19.09.18 20:23
Zootechnika na Mendelu

Ahoj, vím, že toto je diskuzní fórum peo maminky, ale já jiné aktivní fórum nenašla. Jsem studentka gymnázia ve 3. ročníku a chtěla bych studovat zootechniku v Brně. Jde mi o to jak se tam dostat. Četla jsem, že se tam berou lidi podle průměru. Mám takový normální známky podle mě… Nějaké trojky, dvojky a jedničky. Ten kdo tam studuje nebo chtěl… myslíte, že mám šanci se tam dostat? Děkuju za každou odezvu :) :think:

Reklama

Reakce:

Kaspinka
Extra třída :D 11860 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 20:58

@Alias.medved už je to sice nějaký pátek a nedělala jsem přímo zoo ale všeo a nebralo se podle průměru, ale podle přijímaček :) A měla jsem daleko horší známky než ty a udělala jsem to ;-) Podívej se přesně jaké jsou podmínky přijetí.

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 19.09.18 21:15

@Kaspinka právě že to je podle průměru známek za 3,5 roku studia na střední. :zed:

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 20.09.18 06:43

šance dostat se někam je vždycky, záleží na tom, jak se dokážeš připravit na přijímačky a jak silná bude konkurence. Ono kolikrát je lehčí se někam dostat, než tam pak vydržet.

Uživatel je onlineLuboš P
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 20.09.18 06:47
@smudlinky píše: šance dostat se někam je vždycky,

Ano a já si myslím, že to zakladatelka ví.

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 20.09.18 06:58

@smudlinky to samozřejmě vím, ale na tuto fakultu se nedělají přijímačky. Berou lidi podle průměru, a proto by mě zajímalo s jakým nejhorším průměrem bych se tam mohla dostat :think: :nevim:

Boeing737
Stálice 76 příspěvků 20.09.18 10:03

FB je plnej studijních skupin dle oborů a roků. Pohledej, přidej se a optej se. Třeba letošní prváci ti dají nejaktuálnější informace. :palec: Ono spousta škol nabere do prváku hodně lidí, protože za ně mají peníze. Pak se to vyselektuje. Na JČU přijali od nás všechny bez přijímaček a to i ty se samejma čtyřkama. :zed: Já raději zvolila ČZU, i když o kvalitě se leckdy dá taky dost pochybovat. :lol:

pitipitipa2018
Nováček 7 příspěvků 21.09.18 19:43

Na Zoo je lehké se dostat, ale těžší přežít prvák - chemie. Dobře rozvaž, jestli budeš mít motivaci a nervy na to se to nadrtit, AF je pořád poměrně zaostalá fakulta a vyučující tam nejsou vždycky med.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >