Zootechnika na Mendelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alias.medved
Povídálka 28 příspěvků 19.09.18 20:23
Zootechnika na Mendelu

Ahoj, vím, že toto je diskuzní fórum peo maminky, ale já jiné aktivní fórum nenašla. Jsem studentka gymnázia ve 3. ročníku a chtěla bych studovat zootechniku v Brně. Jde mi o to jak se tam dostat. Četla jsem, že se tam berou lidi podle průměru. Mám takový normální známky podle mě… Nějaké trojky, dvojky a jedničky. Ten kdo tam studuje nebo chtěl… myslíte, že mám šanci se tam dostat? Děkuju za každou odezvu :) :think:

Reakce:

Kaspinka
Extra třída :D 11904 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 20:58

@Alias.medved už je to sice nějaký pátek a nedělala jsem přímo zoo ale všeo a nebralo se podle průměru, ale podle přijímaček :) A měla jsem daleko horší známky než ty a udělala jsem to ;-) Podívej se přesně jaké jsou podmínky přijetí.

Alias.medved
Povídálka 28 příspěvků 19.09.18 21:15

@Kaspinka právě že to je podle průměru známek za 3,5 roku studia na střední. :zed:

smudlinky
Závislačka 2570 příspěvků 353 inzerátů 20.09.18 06:43

šance dostat se někam je vždycky, záleží na tom, jak se dokážeš připravit na přijímačky a jak silná bude konkurence. Ono kolikrát je lehčí se někam dostat, než tam pak vydržet.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 20.09.18 06:47
@smudlinky píše: šance dostat se někam je vždycky,

Ano a já si myslím, že to zakladatelka ví.

Alias.medved
Povídálka 28 příspěvků 20.09.18 06:58

@smudlinky to samozřejmě vím, ale na tuto fakultu se nedělají přijímačky. Berou lidi podle průměru, a proto by mě zajímalo s jakým nejhorším průměrem bych se tam mohla dostat :think: :nevim:

Boeing737
Stálice 86 příspěvků 20.09.18 10:03

FB je plnej studijních skupin dle oborů a roků. Pohledej, přidej se a optej se. Třeba letošní prváci ti dají nejaktuálnější informace. :palec: Ono spousta škol nabere do prváku hodně lidí, protože za ně mají peníze. Pak se to vyselektuje. Na JČU přijali od nás všechny bez přijímaček a to i ty se samejma čtyřkama. :zed: Já raději zvolila ČZU, i když o kvalitě se leckdy dá taky dost pochybovat. :lol:

pitipitipa2018
Nováček 7 příspěvků 21.09.18 19:43

Na Zoo je lehké se dostat, ale těžší přežít prvák - chemie. Dobře rozvaž, jestli budeš mít motivaci a nervy na to se to nadrtit, AF je pořád poměrně zaostalá fakulta a vyučující tam nejsou vždycky med.

Livin
Nováček 2 příspěvky 19.10.18 22:54

Ty jo, teď jsi mě vyděsila. :lol: Páč já ke konci gymplu slízla i nějakou tu čtyřku. Jednoduše jsem na to kašla, protože na vysněnej obor jsem stejně musela psát přijímačky. Bohužel, šlápla jsem dost vedle a už teď chci utéct. Takže… Asi čas vymýšlet plán B..? By spodní hranice musela být sakra nízko. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >