Zopitin na spaní

Anonymní
29.6.21 23:15

Zopitin na spaní

Ahoj, máte někdo zkušenost s lékem zopitin? Jak vám sednul, jak se liší od jiných hypnotik?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4105
30.6.21 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s lékem zopitin? Jak vám sednul, jak se liší od jiných hypnotik?

Ahoj, Zopitin (zopiclon) jsem brala na spaní, ale moc mi nezabíral, tak jsem ho vysadila. Patří do tzv. Z-hypnotik (zolpidem, zopiclon, zaleplon). Neměl by se brát dlouhodobě, spíš na překlenutí nějaké situace. Jinak na nespavost je vhodná i psychoterapie, zejména KBT, pak spánkové desatero… dodržovat režim. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.8.21 10:43

Zopitin

Zopitin beru třetím rokem. Moc bych si přála být bez léků, ale za 3 roky si člověk vybuduje závislost. Brala jsem každý den 1 prášek, nyní už asi rok beru 1/2 prášku a když nejsem líná, tak si je i na 1/4 a stačí mi to. Jednou jsem bez nich byla týden a vše bylo v pořádku. Měla jsem strašnou radost, že spím, ale pak jeden večer z ničeho nic mi bylo zle. Jakoby na omdlení. Říkala jsem si, asi absťak. Nevěděla jsem. Šla jsem si vzít 1/2 prášku a dobrý. Je mi jasné, že je to psychické, ale nemá tady někdo zkušenosti s vysazením?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.8.21 10:45
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Zopitin beru třetím rokem. Moc bych si přála být bez léků, ale za 3 roky si člověk vybuduje závislost. Brala jsem každý den 1 prášek, nyní už asi rok beru 1/2 prášku a když nejsem líná, tak si je i na 1/4 a stačí mi to. Jednou jsem bez nich byla týden a vše bylo v pořádku. Měla jsem strašnou radost, že spím, ale pak jeden večer z ničeho nic mi bylo zle. Jakoby na omdlení. Říkala jsem si, asi absťak. Nevěděla jsem. Šla jsem si vzít 1/2 prášku a dobrý. Je mi jasné, že je to psychické, ale nemá tady někdo zkušenosti s vysazením?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat