ZOZ - obecné a zvláštní

Anonymní
7.4.21 16:34

ZOZ - obecne a zvlastni -

Ahoj,

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou nevite, zda jde udelat tyto zkousky zvlast a ne najednou. Proste prvne obecou cast a treba za mesic dva cast zvlastni. :think:

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14192
7.4.21 17:12

Se zeptej primo na Institutu. Ale ta obecna testova cast je tak primitivni, ze to je jen prilepek k te odborne. A ta je zahul. To budes spocena az vis kde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 18:18

@cecetka

No, mam na nauceni 120 otazek, tolik jsem jich nemela ani kdyz sectu Bc a Ing. statnice… a delat to zvlast by bylo na pohodu.. Delat to ale vse dohromady… Me snad trefi…
Navic, nikdy nevis co schytas za otazky.. Jsou samozrejme jednoduche a slozitejsi. Po bitve kazdy general..
Dnes jsem tam psala, ale pisu i tady :) Pani tam taky maji vsechny 100let a na jeden email odpovidaji 3 dny… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
14192
7.4.21 18:46

Maji toho moc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 08:43

Ty casti pry oddelit nelze mi psali

• Citovat
  • Nahlásit
11
9.4.21 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj,

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou nevite, zda jde udelat tyto zkousky zvlast a ne najednou. Proste prvne obecou cast a treba za mesic dva cast zvlastni. :think:

Dekuji

Také bych to tak brala, ale co vím, to nejde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2114
9.4.21 13:27

@cecetka Mě přišla tedy horší ta obecná část :nevim: Test si teda už nevybavím, ale ústní část byla docela zabil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 21:46

Vetsina z mych kolegu rikala, ze test byl sileny… otazek je pry nekolikset..Nejde se na to pripravit, meni se a jen jeden kolega rekl, ze mel otazky ze zkusebnich testu „vetsinu“ a tedy take rekl, ze byly tim padem fakt lehke… a rikal, ze mu spadl kamen ze srdce…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat