zpestreni jidelnicku.Poradite?

2114
24.8.05 22:38

zpestreni jidelnicku.Poradite?

Ahoj mamky,

opet dotazek. Chci zpestrit me (6m-za par dni 7m) dcerce jidelnicek. Poslednich par tydnu ma tento: denne-2× mliko/150ml, 1× zeleninovy prikrm/cca 150g, 1× ovocny prikrm/cca 190g, 1× mlecna ovocna kase/180ml. Jaky jidelnicek maji(mely) vase takto „stara“ :lol: ditka? Popr. s cim vsim se da davat napr. jogurt atd. ? Diky. Sany. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
25.8.05 09:09

Sany,
já mám ještě mimi v bříšku :) , ale už rejdím i mezi receptama pro mimi :) . Zkus se kouknout na stránky www.hami.nutricia.cz (tu adresu zadejte do vyhledávače ručně, jinak to, nevím proč, skáče jinam). Jsou tam prezentovány jejich výrobky a u každého je vždy nějaký tip, co mimi uvařit a jak. Je to docela zajímavé. Jo a navíc posílají zdarma jeden vybraný příkrm a taky jídelníčky pro mimi!
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
25.8.05 13:01

Ahoj Sany,
myslím, že jídelníček Tvého mimi je na jeho věk přepestrý (v případě, že kojíš)..Já jsem v tuto dobu dávla ovocný příkrm a teprve pomalu začínala se zeleninovou "polévkou) (v podstě brambor a mrkev)…děti zase moc nestojí o pestrost..vím, že Ti to může připadat fádní, ale myslím, že to zatím stačí. Doktorka Ti v poradně určitě řekne, kdy přidat jogurty atd…
Měj se a ať chutná
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
25.8.05 15:08

ahoj Sany.já dávám od 6.měs- ráno kojo ,dopoled.jablko nebo hrušku,odpol.-zelenin.příkrm(brambor a k tomu více druhů zeleniny kedlub.hrášek.cuketu a různě obměnuju jednou přidám brokolici jindy pohankové vločky někdy lžičenku masíčka někdy mrkev) no a chutná to pokaždé jinak a je tam vitamín.
potom kojo.pozdější odpoledne přesnídávku.na večeři kašičky nechce tak aby byla sytá tak ji dám buď to co na oběd nebo kojo.
Myslím ža to zatím stačí a malé chutná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
25.8.05 19:34

Ahoj Sany :D
ja jen co se tyce jogurtu, tak by se mely zacit davat az od 8 mesice a asi bych radeji zacla jen bilym, napr.: Activia Bifidus Es., ovocne jogurty az pozdeji, myslim, tak okolo roka.

Simona&Kristy(13 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama