Reklama

Zpívající pejsek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.08.10 20:52
Zpívající pejsek

Ahoj, třeba mi někdo pomůže :)

Kamarádka má doma hračku pejska, cca 15 cm v kohoutku vysokého, cca 25 cm dlouhého, který když se mu zmáčkne zadní noha v kyčli, začne hrát anglickou písničku s velice nakažlivou melodií, střídavě u toho pochoduje a střídavě vrtí tělíčkem (zadečkem). Není na něm žádná cedulka krom „Made in China“ a bohužel nemám ani fotku. Dostali darem, neví se, kde byl zakoupen. Naší malé se strašně líbí. Nemáte někdo nápad, odkaz či fotku na pejska, který by to mohl být?

Děkujuuu

Reklama

Reakce:

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.08.10 20:58

Jo a na krku má obojek s rolničkou.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 13.08.10 14:25

Ahojky! Nevypadal nějak takhle???

Mamik26 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.12 17:14
Mluvící a zpívající pejsek od Fisher Price

http://interaktivni-hracky.heureka.cz/…isher-price/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >