Zpoždění menstruace 10 dnů

9
8.2.21 21:50

Zpoždění menstruace 10 dnů

Zdravím, mám 10 dnů zpoždění ms. Test jsem dělala od 5. dne, ale jsou negativní. Dnešní ranní test (gs mamatest) také negativní. Ve středu jsem objednaná k dr. Zajímají me zda se vám objevily // i po tak dlouhé době. Jinak břicho me bolí uz celých 10 dnů. Nekdy víc, že si říká jestli uz ms nedorazila a nekterý den zas vůbec. Kromě bolesti břicha a zvětšených prsou nic. O miminko se snažime už přes 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
8.2.21 21:56

I kdyby ovulace byla později, tak 10. den by už // byly.
Jsou případy kdy tt ukázal dost pozdě.
Ale na 99% jsou to jen rozhozené hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 05:03

Také mám dnes 5 den od vynecháne MS, teď ráno test a nic. Nevím co si mám o tom myslet. Jsem zklamaná. Bohužel minulý měsíc jsem prodělala covid, tak nejspíš ta pitomá nemoc může za vynechání. Ale bolest prsou, bradavky, bolest břicha jako při nástupu MS ale stále nic a bolest v kříži. Tak tomu moc nerozumím, už si asi tyhle příznaky vyvolávám v hlavě. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
9.2.21 06:42

Víte kdy proběhla ovulace? Je klidně možné že ovulace proběhla později a pak se o žádné zpoždění MS jednat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 07:48

@chivavinka proběhla asi před 14ti dny.. Takže je to asi možné, už v to nějak nedoufam že bych mohla být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
9.2.21 08:28

@Hani.cka24 pak záleží jakou máš LF ta může trvát 11 až 16 dní pak by se čárka mohla ukázat ještě za dva dny. Ale pokud to nevíš přesně tak těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat