Zrada od partnera

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.5.22 02:19

Zrada od partnera

Ahoj vsem..jdu si pro radu nebo spis povzbuzeni, nebo se jen vykecat. Budu vdexny Je mne 40 let pochazim ze slovenska ale bydlime s partnerkou v cz. Mame spolu dve deti 9-7 a jsme spolu 15let. Nedavno moje mama dostala diagnozi s rakovinou pankreasu a jelikoz uz mnela bolesti tak muj bracha se rozhodl jit dom oni pecovat.Byl tam uz dva mesice tak jsem se rozhodl ze ho vystridam.Vzal jsem si z prace neplaceny volno a jel pecovat o mamu na slovensko.Je uz v opravdu vysokym stadiu a ma bolesti. Neni to lehky a je to psychycky narocny. A ted ta Zrada. Po dvou tydnech co jse o ni staram jsem prisel nato ze mne zena zacala podvadet.Umim ji hlidat na delku(vim neni to hezky) Stopi vedly do hotelu kdyz tvrdila ze byla u kamosky na kafe. Nejprv to popirala a pak jse priznala ze je zamilovana. Ted po dalsim tydnu uz semnou skoro vubec nekomunikuje, vykaslala se na mne v tym nejhorsim…Divam se jak mne umira mama a jeste ktomu ted stracim i rodinu..jsem psychycky na dne. Musim se drzet at to mama nepozna at ji neni jeste hur ale je to tezky. Nas vztah nebyl nejlepsi posledni dobou ale jeste nez jsem odjel tak jsme se normalne bavyli a mnely sex. Ted jse uplne zmnenila a mne to moc boli. Byla moji oporou a ted jse namne vykaslala…Je to normalni aby tohleto nekdo nekomu udelal po 15 letech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6878
26.5.22 05:04

A mate deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26367
26.5.22 05:06

Umím ji hlídat na dálku… To mi stačí, nebudu se k tomu vyjádřovat. 8o 8o
Proboha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
26.5.22 05:06

Je to hnusný, ale je to tak. Sám píšeš, že problémy byly (zvlášť když ji potupně sleduješ). Takže tvým odchodem prostě jen dala věcem volný průběh. Ale je od tebe hezké, že jsi v tom mámu nenechal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
26.5.22 05:08
@lilith1 píše:
A mate deti?

Píše 9-7. Takže asi dvě a poměrně malé… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26367
26.5.22 05:08

Je hezké, že se staráš o mámu. Ale s novou ženou se pokus vybudovat vztah na oboustranné důvěře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
26.5.22 05:32

Jak to říct. Žena je ku…a ty jsi de… Není si moc co vyčítat. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13695
26.5.22 05:40

Troll…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16512
26.5.22 07:09

Stejně jsi ji podezříval, tak než aby žila s neopodstatněnou nedůvěrou, tak ti raději dala za pravdu.

Nezradila tě v nejhorší možnou dobu. Ten vztah už má pravděpodobně delší dobu a jen tím, žes ji šmíroval, jsi na to přišel. Ublížil jsi sám sobě.

Neříkám, že je to takto správné, ale mohla se vyblbnout, zamilovanost by opadla a pak by mohla zvítězit morálka a jelo by se dál, jakoby se nic nestalo. Tuhle cestu sis zavřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
26.5.22 10:34

Možná už ji začala vadit po čase tvoje profese detektiva a zamilovala se do učitele češtiny. To se dá pochopit. To se nedá vydržet ani číst, ne tak ještě 15 let poslouchat, že mě myluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13953
27.5.22 17:30

Hlidal, hlidal…ale neuhlidal. To ze ji hlidas mluví samo za sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat