Zrušit objednávku

19.11.15 21:45

zrušit objednavku

Dobrý den, objednali jsme si obývací stěnu, jenže jsem najednou narazila na špatné recenze eshopu :/ jedná se o helcel nabytek, já chci objednávku rušit, platit mám až osobně, myslíte že mám na to právo? žádné obchodní podmínky na internetu nemají..děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
19.11.15 21:51

A ještě to neposlali?? pokud jo, tak ti dají proplatit dobírku…

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.15 21:52

Nene dodací lhuta je 2-10 týdnu, objednávala jsem v nedelu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2822
19.11.15 21:58
@kristynka736 píše:
Nene dodací lhuta je 2-10 týdnu, objednávala jsem v nedelu :)

No, tak normálně pošli mail, že rušíš objednávku, ne? Tím to končí, nwm, co řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
19.11.15 22:01

V případě internetového nákupu máš 14 dní právo odstoupit od smlouvy (po dodání zboží), tak proč bys nemohla odstoupit od smlouvy ještě před dodáním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
19.11.15 22:22

Pokud nemají obchodní podmínky na internetu a ty jsi to objednávala přes internet, tak můžeš odstoupit od smlouvy.
pokud ovšem mají standardní OP tak musíš zboží převzít a potom odstoupit od smluvy. Protože v zákoně je jasně napsáno že je to odstoupení od smluvy do 14 dnů od převzetí zboží.
Ovšem většina eshopů i takové zrušení akceptuje. Ale zrovna u nábytku ožná nebudou moc chtít, prottože už ho dali do výroby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
19.11.15 22:27

Takže OP mají http://www.nabytek-helcel.cz/…ni-podminky/

Vzniklou smlouvu (včetně dohodnuté ceny) lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů.

Takže zrušit objednávku můžeš pouze po dohodě s prodejcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:42

@kristynka736
A proč zakládáš dvě témata?

Btw. proč se nepodíváš na recenze před objednáním, stejně tak si nepročteš obchodní podmínky, když s nimi souhlasíš - tedy souhlasíš ani s nevíš čím? :roll: Pak by si věděla, co můžeš v této situaci dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama