Zrzavé dítě

7.4.20 20:09

Zrzavé dítě - máte?

Je tu někdo, kdo má zrzavé děťátko a je ochotný mi napsat, jakou barvu vlasů a očí máte vy s partnerem/partnerkou? Strašně moc se mi zrzečci líbí a zajímalo by mě, jakou máme u posledního drobečka šanci, že by byl zrzavý? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3627
7.4.20 20:14

Mně se hrozně líbí zrzavy holčičky, ale smůla, máme 3 blondaky s potenciálem ztmavnuti. Nejmladší mívá občas odlesky do zrzava, ale to je vše. Mám kamarádku zrzku a její mamka je úplně světla blondýna, otec vlasy tmavé hnědé, ale pleť taky světlá. Pak máme v ulici dvojčata zrzavy a ti maji oba rodiče blondaky. A holka uz je taky skoro blondýna, kluk je pořád zrzavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12478

Já mám jednu zrzku, jednu blondýnu a jednu brunetu.
Chlap má vlasy černé, já jsem bruneta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908

Bohužel čistě zrz, ne.
Manžel je zrz s modrýma očima. Já jsem hnedovlasa a hnedooka. Dvojčata : blond a modré oči, hnědé vlasy a hnědé oči. Nejmladší ma hnědé oči a vlasy jsou hnedozrz, v létě víc do zrz, ale stále je to hnědá. Doufám, že čtvrté bude zrz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882

@Čtyřlístek2

Já modré oči a rezave vlasy, barvim je, děti ve škole byly dost kruti :lol: :lol: :lol:

Moje máma je zrzka, modré oči.
Můj táta černovlasý a modré oči.

Rodiče z matčiny strany, tatínek zelené oči, hnědé vlasy, matka blond, modré oči.

Rodiče z tatove strany modroocí, plave vlasy.

Vlastně ani nevím, kde se ta rezavá u mamky vzala, pokud je to dědičné, tak si její matka asi odběhla k sousedovi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Čtyřlístek2
Ahojky já mám zrzavou holčičku ale je ji teprve 10 měsíců :) jinak já mám vlasy blonďatozrzavohnědy :lol: a modrozelenošedý oči :lol: přítel špinavý blond a modrý oči. Doufám ze to malý vydrží :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12478

Jo a nejčastěji mají zrzavé děti dva blonďatý rodiče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 20:23

Já tak nějak doufám, že až budou ty vlásky, co už vydrží, že by mohl být zrzeček, samozřejmě že hlavně ať je zdraví a roste jak má, tohle je drobnost, ale moc by se mi to líbilo, zrzavé děti jsou kouzelné.
Já jsem byla 20 let blondýnka, v prvním těhotenství mi začaly vlasy tmavnout a postupně ztmavly do úplně tmavo hnědé, nechápu jak se to stalo, ale je to tak. Oči mám světle zelené. Tatínek hnědé vlasy, hnědé oči.. Slyšela jsem, že blond a hnědé vlasy mohou mít právě zrz dítko ale nevím, jestli platí moje původní barva vlasů, nebo ta současná, nebo je to celé nesmysl a náhoda :)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1515
7.4.20 20:23

MY máme doma zrzku s modrýma očima. Já jsem hnědovláska s modrýma očima a muž je špinavý blonďák s modrýma očima. Do zrz byla za mlada mužova maminka. JInak dcera je naučená, že není zrzavá, ale má medové vlásky. To jí naučila moje maminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
7.4.20 20:29

Nemám zrzavé dítko. Ale pro zrzky mám slabost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309
7.4.20 20:32

Bohužel :mrgreen: syn je nazrzlej a má to z manželovy strany :D no hlavně, že je zdravej :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 20:37
@Lekninka91 píše:
Bohužel :mrgreen: syn je nazrzlej a má to z manželovy strany :D no hlavně, že je zdravej :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: když já jsem na ty zrzavé ujetá :D strašně se mi to líbí i na dospělých (obou pohlaví) ale vím, že ne každý to tak má no :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 20:45

Upřímně, nelíbí se mi zrzavé děti, oba máme hnědé vlasy, oči i děti mají. Ale tak každý jsme nějaký že. Ps:neznám nikoho, kdo by měl zrzavé dítě a sám zrzavý nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
3886
7.4.20 20:56
@Anonymní píše: :mrgreen: když já jsem na ty zrzavé ujetá :D strašně se mi to líbí i na dospělých (obou pohlaví) ale vím, že ne každý to tak má no :lol:

Jeďte do irska, najďete si zrzavýho muže a nadělejte si spoooustu zrzavých dětiček co nemají duši!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:00

@Cenarius 8o prosim? Jaké děti bez duše, co to melete? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie