Dáváte dítěti do kočárku čepici ve 20 st?

Anonymní
7.4.20 17:18

Dáváte dítěti do kočárku čepici ve 20 st?

Maminky jak oblékáte mimča okolo 9m až roku do kočárku, když je venku 20st a lehce pofukuje? Dáváte jim čepici, když leží k kočárku? Ja dala lehkou čepici, měla teplákový overal s kapucí, ale jak leží ve sporťáku, kde máme ještě hodně sklopenou stříšku, přišlo mi, že tam je jak ve skleníku. Čepičku jsem sundala a nechala jen kapuci, ale neměla schované ouška a sem tam asi do kočáru foukne.

Díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

466
7.4.20 17:22

Ano, lehkou čepičku dávám. Je sice už teplo, ale může to být zrádný, jak si sama psala, sem tam do kočárku foukne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16056
7.4.20 17:23

Nejakou lehkou bavlnenou, nebo nechavam jenom kapuci kdyz ji zrovna má, ale náš v kočárku sedí a kouká ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3552
7.4.20 17:42

Já mám super čepici takovou z termo materiálu, nevím jak to popsat. Je tenčí než bavlněná. Jak dorazí dcera ze zahrady mrknu na značku. Byla ale dražší, určitě ke 300. Ale kupovala jsem ji před druhým rokem, a zatím ve čtyřech ji má ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 17:49

@Veru1987 super, dekuju. Budu ráda. My mame klasickou bavlnenou od Elodie details. Jsou super prijemne, ale v tom kocarku mi to i tak prislo dost

• Nahlásit
  • Citovat
3552
7.4.20 18:09

Je to nějaký rue style. Našla jsem je na facebooku, oni to šijou u nás, ani jsem to netušila. Kupovala jsem čepičku v místním dětském textilu. Ale nic od nich na foto nevidím takové, jen balněné. Přídám foto, a jedině jim poslat foto jestli ji poznají z čeho to šili. Ale my využíváme právě na toto počasí kdy je teplo, ale fouká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6319
7.4.20 18:14

Dnes jsem dala tenkou a hlavicku mel akorat, ani horkou nebo zpocenou. A to jsem sama chodila v tricku a na schlazeni si ooupila nanuka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
7.4.20 18:16

Ne dala jsem dceri kloboucek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
7.4.20 18:23

Taky jsem o tom dnes dost přemýšlela. Dcera skoro 8 měsíců je v hlubokém kočáre, ještě nesedí, dala jsem ji čepici, ale když jsem po chvíli viděla její spocene vlasy, tak jsem ji sundala a nasadila fleesovou kapucí od mikiny 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
7.4.20 18:41

Dnes jsem dala, občas fouklo… Lehkou bavlněnou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
7.4.20 18:52

Sedícímu dítěti jsem dávala elastický bavlněný šátek, ležícímu kapuci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.4.20 18:53

Tak já jsem asi divná ale dávám koubouček, přijde mi že je venku už teplo dost, nenapadlo by mě dát čepičku :? vždyť já dneska chodila po zahradě skoro celý den v plavkách a capart běhal s kloboučkem v pleně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
7.4.20 19:16
@Gabiiinka píše:
Tak já jsem asi divná ale dávám koubouček, přijde mi že je venku už teplo dost, nenapadlo by mě dát čepičku :? vždyť já dneska chodila po zahradě skoro celý den v plavkách a capart běhal s kloboučkem v pleně

Ja to vidim stejne, dcera na zahrade v tricku a bez plenky, zkousime odpenkovat. A ted je na to venku moc pekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14029
8.4.20 10:03
@Gabiiinka píše:

tak asi jak kde, u nás včera také svítilo slunko, ale tak silný studený vítr, že nám to 2× zhodilo houpací lavičku - tu velkou - jakýkoli klobouček by uletěl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
8.4.20 10:36
@Anonymní píše:
Maminky jak oblékáte mimča okolo 9m až roku do kočárku, když je venku 20st a lehce pofukuje? Dáváte jim čepici, když leží k kočárku? Ja dala lehkou čepici, měla teplákový overal s kapucí, ale jak leží ve sporťáku, kde máme ještě hodně sklopenou stříšku, přišlo mi, že tam je jak ve skleníku. Čepičku jsem sundala a nechala jen kapuci, ale neměla schované ouška a sem tam asi do kočáru foukne.Díky za radu

Cepici uz davno nedavam, deti jsou po tatinkovi polovicni yetti :mrgreen: Starsi vzala tedy cepici a rukavice na milost az ve 3,5 letech, do te doby jsem byla za Herodesa, ze dite neoblikam. Mladsi cepici snesl jako prtavy mimino, ted si ji umi sundat, takze se s oblikanim neobtezuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama