ZŠ Vedlejší Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bušterka
Povídálka 38 příspěvků 11.10.14 10:52
ZŠ Vedlejší Brno

Ahoj maminky :mavam: :mavam: Chcu se zeptat, máte některá dítě na této škole? Syn je ve třetí třídě a já mám nedostatky s angličtinou :oops: Má paní zástupkyni a na můj vkus je trošku ambiciozní. Hlavně mu ted dala z pracovního sešitu neklasifikován 8o. Tak bych ráda o osvětu jejího systému a i ostatních učitelů ;)

Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 11.10.14 10:56

Proč mu dala „neklasifikován“?

bušterka
Povídálka 38 příspěvků 11.10.14 11:00

No to já právě nevím :zed: :zed: Má teda strašnej styl psaní. Tak jestli proto :think: Chcu to nechat až na hovorový hodiny.Ale furt mi to vrtá hlavou na třetí třídu tohle :zed: Máš s ní zkušenosti??Nebo vcelku i jinak s tou školou??

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 11.10.14 11:13

@bušterka Nedala mu „neklasifikován“ proto, aby mu nemusela dát pětku? To dělám často, prostě když žák novou látku zatím nezvládne, hodnotím děti, které ji zvládly a znovu procvičuju s žákem, který ji nezvládl. Angličtina je předpokládám nový předmět, takže paní zástupkyně syna nehodnotila pětkou, aby mu předmět nezhnusila, ale dala najevo, že látku ještě nezvládl. Podle mě je to v pořádku.

bušterka
Povídálka 38 příspěvků 11.10.14 11:33

@hanka.br. ne ne, on má v angličtině samý jedničky, testy zvládá :pankac: :pankac: Mě fakt akorát napadlo, že má strašnou úpravu :think:.Ty tam učíš???

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 11.10.14 11:46

@bušterka Tak já nevím. Možná, že práci odflákl tak, že jí paní učitelka nemínila ani hodnotit.Ono je vždycky nejlepší se zeptat prostě paní učitelky, měla bys jasno hned.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >