Ztráta dobré kamarádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:03
Ztráta dobré kamarádky

Ahojky, asi to sem moc nepatří, ale už jsem tady pár takových diskuzní viděla, tak bych se také ráda svěřila. Prosím ať píší lidé, které to zajímá a mají pro mě radu. Je to tři měsíce co jsem přišla o dobrou kamarádku a pořád mi tak nějak nedochází proč?! Prostě byla při mě v dobrým i špatným, to samé já při ní a obě dvě jsme letos dělaly zkoušky a bylo to velmi napjaté období… Já nemám moc přátel a měla jsem dobu, kdy jsem fakt potřebovala s někým mluvit, spolu jsme se už neviděly pár měsíců, ale psaly jsme si v rámci možností a prostě došlo k tomu, že jsem jí žádala, aby semnou šla na zkoušku šatů na maturitní ples a ona, že dá určitě vědět, že neví jak to bude mít, že má zkoušky a že se má Vidět s přítelem a tak dobrý to jsem chápala… Tak ale po blahopřání zkoušek které udělala jsem se jí zeptala jak to vidí s těmi šaty, jestli půjde nebo mám jít sama? Ona neodpověděla, tak jsem se pak zeptala kamaráda, jestli nepůjde semnou a on že jo, tak jsem si řekla super, už jí tím nebudu otravovat, stejně nemá Čas a jí se uleví, že to nemusí řešit a tak jí to píšu a ona na to jenom dobře… Tak se ptám co dobře? A ona že mám kámoše a jde semnou… Tak jí píšu, jestli se nezlobí, jestli chtěla nakonec jít? Na to mi už nic neodpověděla… Upozorňuji, že takhle si semnou nikdy nepsala, ať byla sebevíc zaneprázdněná, vždycky mi hned odepsala a celou větou, nikdy mě neignorovala a nikdy mi neodepisovala jen jedním slovem… Tak druhý den po jsem si řekla, že to není fakt normální a co jsem sakra udělala? Tak jí píšu, že mě fakt mrzí, že jí tak strašně obtěžuji a ať se nebojí, už to dělat nebudu… Na to mi nic neodepsala a další den jsem jí napsala, sakra co se opravdu děje, tohle fakt nechápu?! Už mi nechtěla zvedat telefon a totálně mě vynadala po zprávě, že jsem jí naštvala, že neví kam dřív skočit, že ať si najdu někoho jinýho kdo bude mít na mě čas, že ona má spoustu kamarádek a prakticky mě poslala do prčic a že mě vlastně nepotřebuje… Bylo mi hrozně, hned jsem se jí omluvala asi padesátkrát, nechápala jsem co se sakra právě stalo, ta holka mě totálně odstřihla… Omluvy nic, ignoruje mě, vždycky si to na facebooku jen zobrazí a neodepíše… Jako vim, že má reakce byla přehnaná, ale i za přijmutí toho, že jsem veškerou vinu vzala na sebe a pořád se jí omlouvám jak idiot a ponižuji se, nejsem si jistá, jestli její chování je normální a je to správný? Přece za takovou blbost, si teda myslím, se omlouvá a jede dál ne? Proč ta ignorace i když jí žádám ať mě neignoruje, ať si semnou normálně promluví, že to vyřešíme, nic… Proč mi to teda neřekne, nebo nenapíše, že opravdu nemá zájem se semnou bavit, že už mě nechce vidět? Ta ignorace je to nejhnusnější co existuje a mě přijde, že si v tom hrozně libuje, pokaždý si to zobrazí podívá se na to a nic… Dokonce dneska jsem po třech měsících byla tak zoufalá zase mě to chytlo a dokonce jsem jí natočila video, kde se ze srdce omlouvám, všechnu vinu jsem vzala na sebe… A ona si to hned zobrazila a zase nic… Nevim co už mám dělat… Kamarád říká, že tohle už je od ní hodně hnusný, že kdyby byla normální, tak se ozve, ale potřebuji na to ještě nějaký názor a hlavně ženský :nevim: Předem děkuji za reakci :)

Reakce:
sediza
Závislačka 2581 příspěvků 28.06.19 11:08

Podle mě není normální, jak se chováš. Strašně to hrotíš, ponižuješ se apod. Budeš mít urcitě problémy se sebevědomím. Tvoje komunikační projevy/reakce nebudou normální a proto tě kamaradka odstřihla. Jak funguješ ve vztahu s klukem? Měla jsi už nějaký vztah?

milktea
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 28.06.19 11:18

Možná si kamarádka myslela, že ti TO DOJDE SAMO, když bude mlčet, nechce ti to holt říct narovinu no… Už nemá zájem a ty ji jen bombarduješ zprávama a dokonce videem :roll:

Jak dlouho jste se znaly? Asi jsi pro ni nebyla tak důležitá, tak to prostě chodí, bolí to, ale je to tak.

Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 28.06.19 11:19

Jdi se léčit, tohle je už normální stalking. Upnula jsi se na ni, ale ona o to nestojí. Docela se divím, že tě jen ignoruje a už tě dávno neblokla. Promiň za upřímnost, ale tvoje chování je fakt obtěžující, sama jsem si to před pár měsíci zažila.

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 28.06.19 11:22

Názor? vykašli se na ní, neponižuj se žij si po svým. Nějakou hrdost a sebeúctu by to chtělo

bjetuschka
Kelišová 5031 příspěvků 28.06.19 11:25

Přečetla jsem tak do půlky. Podle mě jsi to strašně vyhrotila. Já chápu, že člověka naštve tohle neodepisování a blbá domluva - ale někoho pořád takhle stalkovat, psát mu opakovaně každý den i přes ty strohý odpovědi… Je jasný, že kamarádka vybuchla. Každej kdo se nekope do zadku a má co dělat, nemá rád tohle řešení a hnípání se v kravinách. :roll: Je dobře, že ses na šatech domluvila s kamarádem, nevim, proč jsi jí hned o tom musela informovat a rejpat se v tom.

Teď to nech vychladnout a napíšete si zase časem…

Hegy
Kecalka 173 příspěvků 28.06.19 11:26

Myslím, že jí asi nešlo o zkoušku těch šatů (že jsi vzala kamaráda)…po tom všem, co vypisuješ, jak jí neustále píšeš, voláš, dokonce video…promiň, ale od takový bych utekla na hony daleko…jestli ses takto chovala už dříve, zřejmě jí to prostě lezlo na nervy a odstřihla tě…hlavně měj svou hrdost proboha…

bjetuschka
Kelišová 5031 příspěvků 28.06.19 11:28

Tak já jsem si to ještě dočetla do konce a je to masakr - to video, to jako vážně? Radím s tím okamžitě skončit, už teď dle mého si z tebe dělá s kamarády srandu. 8o

Dakota J
Ukecaná baba ;) 2404 příspěvků 28.06.19 11:34

Takze stalo se mi to same a udelala jsem to co tvoje kamaradka, kamaradku jsem odstrihla a je mi lip.Mela jsem toho strasne moc a do detailu jsem ji to rekla, navic jsem resila dost tezkou situaci a misto aby me nechala v klidu, dorazela jak ty, delala mi sceny jak ty, ze na ni nemam cas a to se na me nezlob, ja potrebovala klid a ne aby me jeste ona nervila.Ona ti normalne napsala, ze toho ma hodne, navic zkousky a tys dorazela jak vosa, pak jak jsi ironicky napsala, ze uz ji obtezovat nebudes, tim jsi to jen dorazila.Nech uz toho a neobtezuj ji, neomlouvej se, nepis. Treba si to za nakej cas vysvetlite, ale ja mam taky rada kamaradky, kterym kdyz vysvetlim, ze nemam cas nebo nevim co bude, tak to pochopi a nebudou na me utocit jak vosy, co teda bude. Ukrutne bys mi lezla na nervy. Rikam ti nech to bejt, az vychladnou emoce treba si to vysvetlite, musis pochopit, ze kdyz je clovek fakt v casovym presu, nepotrebuje aby na nej nekdo furt vyskakoval a uhanel ho, je to neprijemny, drzim palce at se to casem srovna, ahoj :hug:,snad te my vysvetleni pomohlo

BariLazi
Nováček 1 příspěvek 28.06.19 12:26

Vau, tak když si to teď všechno čtu, čumim s otevřenou hubou… Neříkám, že neberu kritiku, s tím jsem samozřejmě tady taky počítala, ale že jsem divná, stalker, vosa atd… Jo vim, že jsem to přehnala to tam i píšu, neříkám že ne a neobhajuji to… Nijak jsem jí nebombardovala den po dni, 24/7… Ten den jsem se omlouvala, snažila s ní mluvit, to bylo všechno a až teď po čtvrt roku jsem jí poslala video, nevim proč by to mělo být stalkování? To snad znamená, když někoho pronásleduješ, sleduješ co dělá a s kým ne! Že jsem osoba bez sebevědomí a nikdy jsem neměla přítele. Že se mi teď někde posmívá s kamarády??? vau, tak já nemám slov vážně… Já jí nemám v přátelích ani jí nesleduji, byla jsem pak sama na ní za to naštvaná a smazala jsem si jí a prostě jsem jí chtěla zavolat, ale číslo nemám, tak jediný jak udělat gesto a nepsat slohy a nenechávat několik hlasovek, jsem se rozhodla k tomuhle… Nepřijde mi to fér, bez vysvětlení, ale když si tak nějak čtu ty vaše názory, tak docela už vidim proč je na světě tak zlého a nečestného! Tím bych asi skončila tuhle diskuzi! Mějte se všichni…

sediza
Závislačka 2581 příspěvků 28.06.19 12:36
@BariLazi píše:
Vau, tak když si to teď všechno čtu, čumim s otevřenou hubou… Neříkám, že neberu kritiku, s tím jsem samozřejmě tady taky počítala, ale že jsem divná, stalker, vosa atd… Jo vim, že jsem to přehnala to tam i píšu, neříkám že ne a neobhajuji to… Nijak jsem jí nebombardovala den po dni, 24/7… Ten den jsem se omlouvala, snažila s ní mluvit, to bylo všechno a až teď po čtvrt roku jsem jí poslala video, nevim proč by to mělo být stalkování? To snad znamená, když někoho pronásleduješ, sleduješ co dělá a s kým ne! Že jsem osoba bez sebevědomí a nikdy jsem neměla přítele. Že se mi teď někde posmívá s kamarády??? vau, tak já nemám slov vážně… Já jí nemám v přátelích ani jí nesleduji, byla jsem pak sama na ní za to naštvaná a smazala jsem si jí a prostě jsem jí chtěla zavolat, ale číslo nemám, tak jediný jak udělat gesto a nepsat slohy a nenechávat několik hlasovek, jsem se rozhodla k tomuhle… Nepřijde mi to fér, bez vysvětlení, ale když si tak nějak čtu ty vaše názory, tak docela už vidim proč je na světě tak zlého a nečestného! Tím bych asi skončila tuhle diskuzi! Mějte se všichni…
Život není fér a není dobrý způsob, jak se s někým rozejít, ať už je to přítel nebo kamarádka. Pravděpodobně ses chovala tak, že vztah s tebou kamaradka chtěla ukončit. My nejsme ty zlé. Ani ty. Musíš akceptovat, že jsi se chovala jak ses chovala, a proto už s tebou kamaradka nechce být v kontaktu.
Dakota J
Ukecaná baba ;) 2404 příspěvků 28.06.19 13:40
@BariLazi píše:

V dobrem jsme ti tu psaly ze jsi to prehanela a misto aby ses nad tim zamyslela, kopes kolem sebe i ted a v podstate utocis na nas a mas svoji pravdu, myslis si ze jsi v pravu.No mysli si to dal, kamaradce se nedivim, ze o tebe nestoji.Ta moje taky vidi hlavne sebe a svoji pravdu, no tak si s tim zij dal, kamaradka by mela mit pochopeni a ne si neco vynucovat, tim bych to zas uzavrela ja :mrgreen:

alialiali
Kecalka 452 příspěvků 28.06.19 15:12

50× jsi ji psala a omlouvala se jo??? No to se opravdu nedivím že tě odstřihla, z toho zoufalství úplně čiší, to nemá rád nikdo, pokud má dost kamarádek proč by se měla kamarádit s tebou, která jsi nevyrovnaná a hrozí, že ji budeš dělat scény jak žárlivý chlap ;)

Váš příspěvek
Reklama