Zubaři v Ostravě a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 32 příspěvků 10.12.18 12:21
Zubaři v Ostravě a okolí

Zdravím, přistěhovala jsem se do Ostravy a už asi 8měsíců hledám zubaře. Nevíte prosím o nějakém, který bere nové pacienty? Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová a okolí??? Jsem skoro ve 20.tt a asi chytám zánět do zubu, takže je to celkem akutní (s pohotovostí mám dost špatnou zkušenost :( )

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 10.12.18 12:49

Tady na webu je seznam doktorů, kteří berou. V Ově je to blbé, ale už v Olomouci ordinace jsou https://www.dent.cz/…i-lekarstvi/?….

Druhá možnost je oslovit zdravotní pojišťovnu, je povinna Ti zubaře sehnat. Jakou máš?

lenulexp
Povídálka 32 příspěvků 10.12.18 13:11

@Slečna Ferka Na pojišťovnu jsem volala cca měsíc zpátky a ženská mi řekla,že mi může poslat max výpis zubařů. Ale prý neví,kteří berou a kteří ne. Tak teda nevím :( Jinak mám VZP

Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 10.12.18 15:07

@lenulexp Nedat se. Napsala bych doporučeně, že žádáš, aby Ti pojišťovna sdělila, který stomatolog Tě vezme do péče, že jsi v jiném stavu a preventivní prohlídka je nezbytná. (Ev. bych zašla na pobočku osobně a nechala si potvrdit podání: řekneš to na přepážce plus jim to dáš vytisklé proti podpisu na druhou kopii.) Oni to zkoušejí, ulehčují si práci.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 10.12.18 23:08

MUDr. Jindřich Dolanský z Havířova by měl přijímat nové pacienty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >