Zubní implantát

3396
28.12.09 17:46

zubní implantát

Ahoj, neabsolvoval jste někdo? Co vše se dělá za vyšetření? Kolik jste orientačně platili celkovou cenu za implantát. Popřípadě, pokud máte tip na lékaře?
díky díky díky :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JVP
569
28.12.09 18:06

Ahoj, mám strejdu zubaře i spolužačku a kamarádku :lol: ale takhle od oka ti to nepoví ani zubař :roll: to záleží na stavu kosti a dásní a na tom, kolik jsi ochotna a schopna zaplatit - v každém případě se u žádného :evil: zubaře bohužel pod cca 2,5 tisíc nedostaneš - počítej spíš 5 :-( na zub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
28.12.09 18:27

Drahému říkali +- 6000,– - za jeden zub. Ještě na to nenašetřil, tak chodí bez :roll: :lol:

Jináč nevím nic… Jen jsem slyšela, že se to nemusí ujmout, ale to nechci strašit, on do toho chce jít taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
28.12.09 20:25

ahoj, já mám zubní implantát, bohužel mi nevyrostly dvojky, tak mám implantát na titanovém čepu, který mám v kosti, ten stál cca 20 000 jeden, na tom mám korunku, ta byla něco přes 1000 provizorní a ta finální stála přes 3 000, kolik přesně to už nevím, takže já mám v puse kolem 50000 plus jsem dala ještě 10000 za rovnátka, který jsem před tím měla, takže mazec. 99% těch titanových čepů se ujme, z toho bych strach neměla. Pokud tam máš svůj kořen tak by měla být cena cca 5000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kik
1802
28.12.09 22:28

ahoj,
„machři“ na zuby jsou ve fakultní nemocnici v Hradci Králové na stomatologické klinice. Cena opravdu záleží na mnoha faktorech, na použitém materiálu atd. Tam dělají všechna vyšetření na jednom místě (je tam i laboratoř a tak se nemusí nikam přejíždět). Jsou tam všichni moc ochotní a příjemní. A ceny nižší než u pražských zubařů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
28.12.09 22:55

Mám titanový čep místo horní jedničky. Mám už ho skoro 10 let, navíc po úrazu - takže ten jsem neplatila, všechno šlo přes VZP. Na něm mám keramickou korunku. Kdyby mi stačila pryskyřicová, tak bych neplatila nic, za keramickou jsem naposled platila cca 4000,– ( to bylo před pěti lety). Teď jsem na leden objednaná na výměnu a mám si připravit cca 9000,–.
Jo, a jsem z Prahy a chodím k „normálnímu“ zubaři. Sice má vše pod jednou střechou, celý tým pracuje velmi rychle..... Ovšem ani nechci vědět, kolik bych platila na nějaké klinice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.10 13:21

implantat

Ahojky,K cene ti moc ric nemohu,dela si ji kazdy sam podle stavu celisti,zda je dostatek kosti atd.Ja osobne mam uz 3implantaty,jsem nesmirne spokojena,amohu jen doporucit.Napred jsem si prohledla video s touto tematikou-velmi podrobne-na www.checkdent.com/implantaty.Pak me po par diskuzich s doktorem,oni natilik uklidnily,ze jsem se odhodlala a dodnes nelituji.Vim,neni to lacine,ale pro krasny usmev? ?ty implantaty pry vydrzi-davaji i garanci-pres 30 let,ato me presvedcilo!Drzim Ti palce R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.10 13:45

implantat

Ahoj,stala se me chyba, pripletlo se me tam zacatek vety.
web.stranka na implantat http://www.checkdent.com/ tam jsem si nasla video o implantatech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hanny01
30.8.10 23:38

ORvní část mě vyšla na 21 000kč, druhá na 4 000kč i s korunkou (provizorní) a když se provizorní vyměnila tak to bylo dalších 6 000kč. Takže implantát 31 000 a rovnátka na 8 000. Celkem skoho 40 000.

• Citovat
  • Nahlásit
3929
11.7.11 23:31

Dobrý večer -Chtěla jsem se zeptat jestli se to dělá pod narkozou - čeká mě totiž nový zub :-(
děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
11.7.11 23:40

Ano dělá,ale pod lokální…teda u mě to tak bylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
12.7.11 13:42

a musí se tam ležet nějaký den nebo pouští domů ?? Neumím si to moc předtavit jak to chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
28.9.11 12:32

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně zubních implantátů. Zajímá mě hlavně cena a dále provedení - použitý materiál a jeho výhody/nevýhody… Prostě vše kolem. Máte někdo zkušenosti? Díky,T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
28.9.11 12:55

Ahoj,pracovala jsem 10let na zubnim,jestli te neco zajima pisni SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.2.12 09:12

já jdu za tři týdny už se nemůžu dočkat až to skončí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu