ZUBNÍ KARTÁČEK PRO BATOLATA

78
28.4.05 16:35

ZUBNÍ KARTÁČEK PRO BATOLATA

Ahojky maminky :P
Marně jsem brouzdala na netu a hledala nějaké info ohledně zubních kartáčků pro batolata.Můj syn má 8 zoubků a zatím žádné problémy jsme s tím neměli.Teď mu ale zřejmě začínají růst stoličky,protože hrozně slintá,najednou velmi často pláče a jí daleko míň než dřív.Kamarádka mi říkala,že existují kartáčky pro batolata,které dásně masírují a usnadní tak prořezání zoubků.Poraďte.
Díky Ketty+Honzík 10,5 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

510
28.4.05 17:09

jo, četla jsem o nějakých silikonových kartáčcích na dásničky malých dětí, ale taky jsem na ně nikde nenarazila. Zatím máme dva zoubky, takže to není problém.
Zkusila bych se zeptat v lékárně nebo ve zdravotnických potřebách.......
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
28.4.05 17:11

Ja ty silikonove kartacky videla napr. v DM drogerii!

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
28.4.05 17:17

Hromix :P
díky hned zítra na něj půjdu kouknout do DM a asi ho tomu mému uplakánkovi koupím,ať si ty dásničky masíruje
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
28.4.05 19:09

Ketty,
taky jsem je viděla v DM drogerii, ale my ho máme z Carefouru. Mrkni
na www.mambaby.com stránky jsou i v češtině.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
28.4.05 19:47

Ahoj,
kartáčky jsou v lékárnách k dostání od Canapol Babies. V balení jsou 3-jeden (jen takový váleček) jen tak pro zvyknutí, když mimčo nemá žádné zuby, druhý se používá při prořezávání a třetí je už klasický kartáček, jen je maličký. Kamarádka je u dcery používala a dodnes její dcera bere čištění zubů jako zábavu :D

Jana+Kačenka 4,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.05 20:36

ja osobne nedam dopustit na zubne kefky znacky Curaprox a mozem len odporucat. s detskymi kefkami nemam skusenosti ale pozrela som na ich stranku a maju v ponuke kefku specialne pre deti. pozri na

http://www.curaden.ch/…csk_2860.php?…

tam najdes viac info. ja osobne ich kupujem v sieti specializovanych predajni „Pece o zuby“, ale videla som tuto znacku napr. aj v lekarnach siete Lloyd´s.

stoja za vyskusanie, je to naozaj kvalita.

Baboo

• Nahlásit
  • Citovat
278
28.4.05 21:00

Ahojte, my ty naše koupily v DM - jsou od Bybylove a podle mě nám dost pomohly a pomáhají doteď. Doporučuji vřele (myslím že stály kolem 80Kč)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
28.4.05 21:49

Ahojte,
my jsme koupili obycejny detsky malinky kartacek (mekky) v drogerii asi za 15 Kc a splnil svuj ucel naprosto dokonale. Nevidim duvod kupovat ty drahe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama