Zubní protéza

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.21 01:11

Zubní protéza

Váš názor na zubní protézu v mladém věku chtěla bych znát zkušenosti kdo si tím prošli díky podezření na nádor nad zuby muselo vše ven díky bohu se to vyvrátilo s biopsie byla negativní zuby jsou bohužel venku. Na implantáty nemám!
Prosím o zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1291
18.9.21 01:25

Na tvém místě bych si šetřila na implantáty třeba do prasátka a zubní protézu bych měla do té doby, než bych si na ty implantáty našetřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 01:26

@Kipa22 to není tak lehké když jeden implantát stojí 50.000 a vic

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 01:31
@Anonymní píše:
@Kipa22 to není tak lehké když jeden implantát stojí 50.000 a vic

Co to máš za ceny, mě nedávno implantát (podotýkám v Praze) nestál ani třetinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 01:35
@Anonymní píše:
Co to máš za ceny, mě nedávno implantát (podotýkám v Praze) nestál ani třetinu.

Běžné ceny v této době vím co mi vyčíslila jedná klinika a ty ostatní nejsou o moc levnější když potřebuje člověk minimální 4 implantáty a díky sekané kosti kdy mi řekli že by se to ujmout nemuselo bych do toho ani nešla

• Citovat
  • Nahlásit
1702
18.9.21 06:04

Pokud mas zuby venku kvůli nadoru, byt nezhoubnemu, neproplatila by ti to pojišťovna? Stejně jako platí prsa po rakovině… Mela jsi to ze zdravotních důvodů, nemůžeš za to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
18.9.21 06:42
@Anonymní píše:

Co to plácáš. Akorát si vymyslíš. Tolik opravdu nestojí jeden implantát. Navíc když si jdeš nechat dělat celé patro, tak mého švagra vyšlo na 120tisic kompletně celý vršek, před půl rokem. Buď si třeba bezzubá, to je tvůj vzhled. Jako protézu ve 20ti, 30ti letech? Styděla bych se, a dělala vše proto abych na implantáty měla. Taky existují půjčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
18.9.21 06:43
@Anonymní píše:
Běžné ceny v této době vím co mi vyčíslila jedná klinika a ty ostatní nejsou o moc levnější když potřebuje člověk minimální 4 implantáty a díky sekané kosti kdy mi řekli že by se to ujmout nemuselo bych do toho ani nešla

Další lež… Pokud je nedostatek kosti, tak se dá doplnit. :roll: Kdo nechce, hledá výmluvy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
18.9.21 09:23

A jde jen o horni nebo vsechny zuby?
Pri podezreni na nador prvni vytrhaji vsechny zuby kvuli biopsii?
Urcite zkus pojistovnu, jestli by v tomto pripade aspon castecne neprispela.
Kdyz jde o cele patro, tak se nedela jeden zub po druhem, ale na 4 srouby pridelaji cele patro, takze i ta cena snad nebude 14×50tis.
Kost se da doplnit. A neplati se to cele naraz. Prvni se musi pripravit kost, to neco zaplatis, pak srouby, dalsi platba a pak teda ty zuby. A neni to v rozmezi dnu.
50tis/zub neni ujeta cena. S doplnenim kosti to k tem 50 byt muze. V Praze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
18.9.21 09:28
@Anonymní píše:

Zkus jinou kliniku. 50 tisíc je opravdu moc. Chápu, že i 25 tisíc za jeden zub je hodně, ale věř mi, že nejhorší je propadnout depresi. Nech si udělat provizorně klapačky a dej si za cíl, že budeš šetřit třeba do prasátka. Pracuj, dělej brigády, sbírej sběr… Uvidíš, že to nakonec našetříš. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
18.9.21 10:10

@zrnko Při celém patru je cena úplně jiná, než když platíš za jeden zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 10:46

Reakce

Prosila jsem o zkušenosti z protézou ne na ceny implantátů do kterých nejdu když se nechytí vyhodím peníze oknem

• Citovat
  • Nahlásit
1031
18.9.21 10:58
@Anonymní píše:
Prosila jsem o zkušenosti z protézou ne na ceny implantátů do kterých nejdu když se nechytí vyhodím peníze oknem

Mám vlastní zkušenost s horní protézou, za mě naprosto super, ráno nasadím, nic nelepím, skvěle drží sama, koušu všechno. Přes noc můžeš vyndavat, ale nemusíš, stačí vyčistit, nasadit, jít spát. Vše - od trhání po nasazení- jsem absolvovala při práci za přepážkou, bezzubá jsem nebyla jediný den…jestli chceš, napíšu sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 10:59
@mamoch píše:
Mám vlastní zkušenost s horní protézou, za mě naprosto super, ráno nasadím, nic nelepím, skvěle drží sama, koušu všechno. Přes noc můžeš vyndavat, ale nemusíš, stačí vyčistit, nasadit, jít spát. Vše - od trhání po nasazení- jsem absolvovala při práci za přepážkou, bezzubá jsem nebyla jediný den…jestli chceš, napíšu sz.

Napíšu sz děkuji za normální komentář…

• Citovat
  • Nahlásit
2675
19.9.21 15:26
@mackA159 píše:
Co to plácáš. Akorát si vymyslíš. Tolik opravdu nestojí jeden implantát. Navíc když si jdeš nechat dělat celé patro, tak mého švagra vyšlo na 120tisic kompletně celý vršek, před půl rokem. Buď si třeba bezzubá, to je tvůj vzhled. Jako protézu ve 20ti, 30ti letech? Styděla bych se, a dělala vše proto abych na implantáty měla. Taky existují půjčky.

Není tvoje reakce trochu přes čáru. psát, že by ses styděla. Zakl. za zdrav. problém nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat