Potírání bolesti u zubů

808
29.9.06 19:24

Zuby

ahoj holky

chtěla jsem se zeptat - nemáte „zkušenosti“ s potíráním bolestí u zubů.. Mě už přes týden vždy navečer bolí zuby - 2× jsem s tím byla u zubařky, ale ta mi tam nic nenašla, prostě tam nemám žádný kaz a zuby mám nechat „vybolet“…

Co vy byste s tím dělaly? PRášky, jaké? nebo změnit dr?

Děkuji za případné rady.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
29.9.06 19:32

Me to zacalo taky… A kupodivu pomaha kazdou nedeli cisteni elmexem gellee a pouzivani past na citlive zuby… Je to jak v tech reklamach - ale fakt to pomohlo.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
29.9.06 20:38

..

Příspěvek upraven 31.10.19 v 12:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
29.9.06 20:39

Příspěvek upraven 31.10.19 v 12:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
29.9.06 20:46

Zuby

děkuji za rady - hřebíček zkusím, ale jako zapřísáhlý abstinent tu slivovici radši vynechám - i když věřím, že určo pomáhá…

Dr. mi doporučila pastu - teď zrovna nevím, má být slaná příšerně, nepěnivá, ale prý pomáhá - neznáte?

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
29.9.06 20:57

ahoj

tak mě to taky potkává… jenže já mám problém (zděděný - nedostatečnou sklovinu na zubech - čili se létama daleko víc opotřebovávají a zkousávají a já se postupně prokousávám na zubní dřen, která už je svinsky citlivá a bolí… většinou na studené, někdy jen tak… nejdřív furt hledal kazy pak záněty a pak mě pomohlo když mi ten daný zub obalil takovou tou bílou hmotou - v podstatě bílou blombou:o)

ale já jsem fakt extrém - dr. říkal že je to holt vrozené:o(((

nechávám tam slušnej majlant, protože státní zubaři mi už tak zničené zuby počechrali víc než dost - a ne zrovna v tom pozitivním smyslu:o(

tak ať přestanou bolet - určitě zkus prvně ty pasty, taky mi to doporučoval:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
29.9.06 23:43

C au vvvikuso

tak me neco takovyho trapilo ted pri druhym tehu,dr.zadny kazy taky nenasel a rekl ze je to „gengivite“-coz by v prekladu melo byt neco jako zanet dasni-a ze kdyz to boli mam si kloktat slanou vodu.-fakt vzdy pomohla.Slivovici nedoporucil,rikal ze po prvotni uleve se to ale muze zhorsit,ze alkohol je moc drazdivej.
Ted uz par dni mam zas ten samej problem-uz sem taky uvazovala ze to neni mozny,ze zmenim zubare,ale jak tak vidim nejsem v tom sama.
tak at to brzo preboli-taky doufam

marty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
30.9.06 07:47

Ahoj, zkus si uvařit odvar z řepíku a kloktat. Taky existuje vodička Stomadent - tou se taky potírá, nebo kloktá. Jinak já to většinou řeším větším množstvím ibalginu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
30.9.06 13:49

Ahoj Věrko,

mě na citlivé zuby a dásně pomohla ústní voda Elmex (zelená) a pasta tatáž.

Ať Tě zoubky netrápí.

Pá, Ráďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.1.12 09:07

Zdravím všechny maminky,
mám takovou otázku,jak na tom byly Vaše dítka se zoubkami.
Malému bylo 16.měsíců a má jen 4 zuby.
Je to normální.
Děkuji za vaše názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
27.1.12 09:08
misa123 píše:
Zdravím všechny maminky,
mám takovou otázku,jak na tom byly Vaše dítka se zoubkami.
Malému bylo 16.měsíců a má jen 4 zuby.
Je to normální.
Děkuji za vaše názory

Ještě nikdy se nestalo, aby někomu zoubky nakonec nenarostli vůbec :)
Neboj,sice později, ale určitě narostou. Je to sice mimo tabulek, ale nenormální to není :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3722
27.1.12 09:16

Znám jednoho kluka je mu 28 a má ještě 4 zuby mléčné..prostě mu nenarostly druhé :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.1.12 09:18

Tak budeme čekat kdy vylezou.Ale děkuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu