Zuby a dáseň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kathuschka
Kelišová 5346 příspěvků 06.10.14 15:24
zuby a dáseň

Ahoj maminky,

dnes jsem si všimla, že dcera má v puse něco jinak. Měla krásně narostle jedničky a dvojky od 8 měsíců)na horní čelisti, dvojky byli opravdu pěkné a stejně velké jako jedničky. Dnes koukám a dvojky skoro nejsou vidět, jako by přes ně přerostla dáseň. Dásně má nateklé, rostou nám vzadu stoličky, čím to je.? máme se objednat k zubaři nebo počkat? stalo se to někomu? :kytka:

Reakce:
veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 06.10.14 15:29

No, pokud je měla už plně venku, tak je zvláštní, že jsou zase v dásni :think:. Já jsem třeba u dcerky vypozorovala, že když jí rostly dvojky, tak třeba jeden den je měla víc vidět(takové ty čárky pod dásní) a druhý den jsem je tam neviděla..sama jsem si říkala, to neni možný :think:

Kathuschka
Kelišová 5346 příspěvků 06.10.14 15:38

Foto

Kathuschka
Kelišová 5346 příspěvků 06.10.14 15:39

K :idea:

Kathuschka
Kelišová 5346 příspěvků 06.10.14 15:41

.

Příspěvek upraven 06.10.14 v 20:06

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 06.10.14 16:59

Pokud jí rostou stoličky na stejné čelisti, tak to být může. Ty dásně otíkají a klidně takhle zub překryjí. Určitě bych tomu dala ještě čas, opravdu se to stává a je to naprosto fyziologické. Ty zuby tam pořád jsou úplně stejně, jen je překrývá ta překrvená a zduřená dáseň.

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 06.10.14 17:12

Já si taky myslím, že může být zduřelá takhle celá dáseň…mně roste osmička a velikou část sedmičky a šestky mám taky,,pod povrchem". 8) Na ty zduřelý dásně pomáhají ty různý gelíky, tak je můžeš zkusit. ;)

Tessy26
Nováček 7 příspěvků 07.10.14 19:34

Ahoj, taky bych počkala, jestli ji to bolí, tak ji to namaž třeba Bochko gelem a jestli ne tak bych to nechala být.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >