Zvětšení prsou v těhotenství

15
18.5.07 14:58

Zvětšení prsou v těhotenství

Chci se zeptat zda se Vám v těhotenství zvětšily prsa nebo až po porodu. Já mám hodně malý a v těhu se mi vůbec nezvětšily a to jsem už v 7. měsíci. Mám obavy abych pak vůbec mohla kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
18.5.07 15:02

tak zvetseni je asi hodne individualni ale kojeni fakt nezalezi na velikosti prsou-znam spoustu helek s „lentilkama“ a kojily dost dlouho-naopak ja mela D :roll: :oops: a kojila jsem 2 mesice-takze zadne nervy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
18.5.07 16:09

Nemj strach … jsem na tom stejn .. tedys velikostí .. Mme se v tehu prsa trochu zvetsili, urcite teda ke konci, a po porodu jeste o neco vic (byl to radostný pohled :wink: :D ). Kojila jsem pol roku. Pro me je to dostacujici doba a malemu to snad taky stacilo.
A opravdu na velikosti nezalezi…

• Nahlásit
  • Citovat
130
18.5.07 16:54

Ahoj!
Mně se zvětšila prsa během těhotenství, po porodu už jen natekla a pak zůstala v původní velikosti. Kubíka jsem kojila 9 měsíců, Honzíka snad taky budu. Moje kamarádka má velmi malá prsa a nezměnily se jí vůbec v těhotenství, malinko po porodu a kojila obě děti dlouho.
S velikostí to opravdu nesouvisí!!!
U kojení je asi nejdůležitěkší psychika, takže buď v pohodě a mlíčka bude dost :lol:
Pohodový zbytek těhu a bezproblémový porod. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.5.07 18:54

Tohle vůbec nemusíš řešit. Měla jsem něco mezi áčkama a béčkama, v těhotenství se nezvětšily vůbec, až po porodu tak o číslo a kojila jsem 13 měsíců a to ještě s vpáčenýma bradavkama, takže se neboj. Za to po kojení, to je větší legrace, to jsem ráda, že mám aspoň ty áčka, nějak to celé spadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
18.5.07 22:57

velikost s kojením nesouvisí. Já mám normálně cca č 3. V těhotenství mi vyrostly hned tak na větší 4 a po porudu jsem si připadala jako dolly buster. A kojení nic moc…Kámoška co snad ani nemá prsa …kojila jako hrom do dvou let:o).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.07 14:18

Prsa v těhu

Říká se, že velká prsa - kojení nic moc, malá prsa - dlouhé kojení! Mě prsa vyrostly snad hned v prvním měsíci těhu přes noc z C na D… Ráda bych kojila, ale pověry mi moc nepřejí… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
27.6.07 20:44

Já mám taky malá prsa (velikost B). V těhotenství se mi prsa nezvětšila (tedy partner říká, že jo, ale podle mě se jen zpevnila - prostě byla plnější). Po porodu se mi zvětšila jen trochu (kojící podprsenky mám stále o velikosti B) a kojím dodnes (synovi je právě 1 rok).
Z mých kamarádek mají problémy s kojením spíš ty, co mají velká prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama