Prvé pohyby miminka

1160
17.5.07 08:21

Prvé pohyby miminka

Ahojte maminky a tehulky.
Mam taku otazocku, som v 15-tom tt a vcera som ucitila v brusku nieco ako maleho motylika, take jemnucke kratucke posteklenie asi trikrat do dna. Myslite, ze by to mohli byt prve pohyby miminka? Mne sa do zda dost skoro, ale kedze je to moje prve tehu, tak neviem ako sa citia pohyby mimiska. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.07 09:01

ahojky luli.ja totez citila taky v 15 tydnu a v 16tydnu uz to byly mali kopanecky,tak gratuluji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
17.5.07 09:06

jeeeej, tak to je super, takze by to mohol byt mimisek, uz sa tesim, kedy ho budem citit poriadne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.07 09:21

luli to se tes,je to fakt krasa :lol: :lol: .no ze zacatu jsem s toho byla uplne vyrizena a tetko kdyz uz me to v noci budi a rano me budi,tk uz to tak ruzovy neni :lol: :lol: .tet uz me kope do zeber a to boli,ale stejne je to moc krasny :lol: .
tak si to uzivej,ono to strasne utika a preji ti krasne a bezproblemove tehu :wink:
kamca a matyasek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
17.5.07 09:41

jeeeeeejej, ty budes mat chlapceka? ja asi tiez, podla 3D ultrazvuku to vyzera, ze to je chlapcek, ale uvidime. a kedy to uz mas termin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.07 11:52

luli ano bude to chlapecek.vy taky uz vite ze to bude chlapecek,to docela brzo.u nas to bylo videt az ve 20 tydnu.mam radost ze to bude chlapecek,uz se na nej strasne tesim.termin mam 26 cervence,ale porad mi vsichni rikaj ze to bude driv,tak uvidime.hlavne aby byly detatka v poradku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.07 11:55

a chlapeckove prej zacnou v brisku kopat drive,tak by to i sedelo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
17.5.07 16:03

ahoj luli - gratuluju - to bude mimi! Jsi sensitivní maminka!A jak psala dalmatinka, po čase budeš ráda když bude spinkat aspoň chviličku. taky jsem cítila pohyby tak brzo, a je z toho hyperaktivní mimi doteď. doufám že až vykoukne, tak ho to přejde. Ale teď si to užívej, nádhera!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
17.5.07 16:09

ahoj luli - gratuluju - to bude mimi! Jsi sensitivní maminka!A jak psala dalmatinka, po čase budeš ráda když bude spinkat aspoň chviličku. taky jsem cítila pohyby tak brzo, a je z toho hyperaktivní mimi doteď. doufám že až vykoukne, tak ho to přejde. Ale teď si to užívej, nádhera!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
17.5.07 17:46

jůůů - to jsou určitě pohyby - fakt si to užívej - já prvně malou cítila…hmmm kolem šestnáctého týdne…taky jen takové bublinky .-))) a o pár týdnů později měla z mýho bříška tobogán s vířivkou :lol: uteče to hrozně rychle - užívej si to a přeju jen zdravé a krásné miminko.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
18.5.07 07:25

jeeeeeeej super, dakujem dievcatka. akurat sa snazim zistit ako sa robia metriky, ale som z toho blba ako vedro gitu, neviete mi poradit? ja mam zrejme zle vedenie, xixi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
18.5.07 07:50

skuska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu