Zvětšený srdeční stín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jack 1
Nováček 10 příspěvků 08.12.18 21:25
Zvětšený srdeční stín

Dobrý den, dnes na rentgenu řekli pětiletému synovi, že má mírně zvětšený srdeční stín při středeční čáře a KTI 10/18.Nemáte s tím prosím někdo zkušenost či je tu nějaká lékařka. Co to prosím znamená? :nevim:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 08.12.18 21:26

@Jack 1 proč jsi se nezeptala přímo lékaře, co to znamená?

Jack 1
Nováček 10 příspěvků 08.12.18 21:34

Výsledek posílali elektronicky a šli jsme tam původně kvůli častému kašli a refluxu.Pediatr mi potom do ruky vrazil žádanku na vyšetření na kardiologii a víc se semnou nebavil.Teď sem z toho vyplašená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >