Zvětšený vaječník při zánětu

559
5.4.16 17:50

zvetseny vajecnik pri zanetu

Mela jet nektera zvetseny vajecnik a bylo to z duvodu zánětu? Včera jsem dostala atb ze mam zvetseny vajecnik nejspíše z duvodu zánětu a bojím se aby to nebylo neco horšího…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.6.16 16:28

Prosím o anonymitu…
Pred mesicem jsem byla na preventivce, kdy jsem mela vse v poradku, cytologie, ultrazvuk vse ok…Ale jelikož jsem mela už asi poslední tri mesice nejaké problémy, které se tenhle mesic vystupnovaly(vodový výtok se zmenil na žlutozelený, prodloužené menstr. krvácení atd..)tak jsem dnes po meisici sla znovu na gyn a doktorka me vyšetrila a na utz videla zvetšený vaječník(nebo „něco“ za vaječníkem.)..Mám prijit na kontrolu po MS, ale mám hrozný strach a už vidim tu nejhorší variantu proč mám zvetsený vaječník. Prosím, kdo mel zvetsený vaječník z vas a z jakého duvodu??? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.16 20:48

Nikdo nic?? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
559
24.6.16 21:12

Tak u me to dopadlo tak, ze jde dostala atb a pak už byl vajecnik v normě. Dělali mi krevní testy na zanety i onko markery a vše ok. Tak držím palce at to nic neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.16 21:15

@janina022 Děkuju za odpoved. A mela jste nejaké příznaky zánetu vaječníku, nejaké problémy? Mám opravdu strach… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
559
24.6.16 21:19

Delší dobu me pobolivalo v podbrisku. Take jsem se hodne bala a nic to nebylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.16 21:26

Já práve vsude ctu, že zánet vaječníku se projevuje velkými bolestmi, teplotami…

• Citovat
  • Nahlásit
559
24.6.16 21:42

Tak ja jsem nic z toho nemela. Vlastně ani nevím jestli to byl opravdu zánět, dr mi dělala krevní testy az po těch atb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat