Zvracení u psa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
23.10.21 14:07

Zvracení u psa

Dobrý den potrebuju poradi ve čtvrtek cely den moje fenka stale zvracela dokud měla něco v žaludku tak zvracela. Jela jsem s ni k veterináři kde mi řekl ze ma začinajici zánět žaludku. Že to v ní bubla. Žaludek že má nafouklej. Dostala 3× injekci, a bez jídla jeden den a do pondělí dietu. Druhy den jsem jela s ni na kontrolu, ( rano zvracela znovu) rekl ze je to lepší že zaludek vypadá dobře dostala další injekce a prasky přes víkend. Odpoledne dostala malou porci dietního jídla. A všechno to po necelých 2 hodinách vyblila. Blila dokud měla něco v sobe. Volala jsem doktorovi, kde mi řekl ze ji mam znovu přestat davat jidlo ze musíme počkat dokud injekce pomůžou. Dneska je sobota rano dostala pouze dvě polévkové lžíce dietního jídla a prášek. A znovu po nějaké době to vyblila… nemate někdo stejnou zkusenost. Je teda stále unavená ( protože nemá jidlo v sobe ) ale hrát si chce, ven chce chodit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2465
23.10.21 15:06

@Lůů111 Po zkušenostech už bych jsem byla u jiného veterináře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
23.10.21 15:14

Přesně změnit veterináře. Pes nemůže bejt pomalu týden o hladu.. Řešila jsem to samé u psa.. Nakonec se nám osvědčila vařená rýže s mrkví a kousíčky kuřecího masa a malinko zalité tím vývarem. A opravdu po lžících a častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54228
23.10.21 15:50

A co je to to dietní jídlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
23.10.21 16:38

Měli jsme to stejné ale u kocoura. Dovezli jsme ho teda od jedné paní, byl chvíli dobrý a pak zvracel i krev.
U jednoho veterináře byl i na kapačkách a nechali jsme tam co den tak víc jak litr a vlastně nic.
Taky všechno vyzvracel, měl injekce, dietu. Změnila jsem veterinářku, ta nás teda poslala ještě na speciální kliniku, ale tam jsme ani nedochodili a kocoura to přešlo.
A jinak jsem mu vařila kuřecí maso a mrkví a mačkala. Nikdy mi nebylo řečeno, že mu nemám dávat jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
23.10.21 17:16

@Markéta80 rýže mrkev a kuřecí maso

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
23.10.21 17:17
@Lůů111 píše:
@Markéta80 rýže mrkev a kuřecí maso

Dávej opravdu po lžících a častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54228
23.10.21 17:20

@Lůů111 zkus změnit druh masa a dávat fakt malinko. Tu rýži hodně rozvařit, právě pak ta voda na en žaludek pomáhá, ale tu rýži fakt rozvařit na kaši ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
23.10.21 19:35

Já dávám po lžících sladký černý čaj (slabý a studený), pak rozvařenou rýži s mrkví (spíš polévka), po lžících, pak k tomu trochu libového masa. Po čajových lžičkách přidávám i Yoggies jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat