Zvracím už 3. den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinem
Nováček 2 příspěvky 16.12.17 14:27
Zvracím už 3. den

Ahojte mamky chtěla jsem se zeptat. Jsem ve 4. měsíci těhotenství a teď jsem za sebou 3 dny po sobě ráno zvracela. Nevím jestli je to tím, že jsem těhotná nebo mi nesedlo jídlo, ale nic špatného jsem nejedla. Už je mi dobře, ale trochu mě to vylekalo ty 3 dny. Máte s tím někdo zkušenosti prosím? :)

Díky

Terezka ;)

Reklama

Reakce:

Kikulinka83
Kecalka 402 příspěvků 16.12.17 14:40

Ja zvracela od 6tydne do 10tydne pomalu po kazdym jidle pak uz to bylo jen obcas tak do 15tydne a ted uz zase jim jak prokopnuta a to jsem v 6mesici :lol: takze podle me je to uplne normalni kazdej to ma jinak pokud jsi nemela ktomu zvraceni prujem nebo treba teplotu a je ti lip pak to asi bude tim ze ti to jen nesedlo

axlpol
Závislačka 2648 příspěvků 95 inzerátů 16.12.17 14:45

@terinem zvracela jsem jak ďas :lol: :poblion:byly to asi jen 4dny v tahu)někdy kolem 3m) a potom jen nárazově, ale užila jsem si.Byla to hrůza, myslela jsem, že nepřežiju. Třeba bolesti zvládám v poho, ale zvracení nedávám, omdlívám, je mi slabo, takže to byl ďes a proto jsem nemohla ani do práce…a to jsem si myslela jak to dlouho budu tajit a budu tam chodit :roll: a nakonec prd.
Jo a bylo to pořád, s jídlem i bez :nevim: trochu pomohl grep, ale jinak jsem nemohla nic pozřít jen jsem dávila.

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 16.12.17 14:48
@terinem píše:
Ahojte mamky chtěla jsem se zeptat. Jsem ve 4. měsíci těhotenství a teď jsem za sebou 3 dny po sobě ráno zvracela. Nevím jestli je to tím, že jsem těhotná nebo mi nesedlo jídlo, ale nic špatného jsem nejedla. Už je mi dobře, ale trochu mě to vylekalo ty 3 dny. Máte s tím někdo zkušenosti prosím? :)

Díky

Terezka ;)

Ja zvracela 7mesicu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama