Zácpa měnící se v průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 16.12.17 11:33
Zacpa měnící se v průjem

Dobrý den, od začátku těhotenství sem trpěla zácpou, jak sem se natrapila a najedou od středy mám průjem s jdu 2×-3× denně je to normální? Jsem v 11 týdnu :?

Reakce:
Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 16.12.17 12:08
@Veronika Kai píše:
Dobrý den, od začátku těhotenství sem trpěla zácpou, jak sem se natrapila a najedou od středy mám průjem s jdu 2×-3× denně je to normální? Jsem v 11 týdnu :?

Je to normální, měla jsem to také tak. Gyndařka mě uklidňovala, že je to způsobené hormony. Můžeš zkusit černé uhlí, případně vařenou rýži a hodně pij, ať se neodvodníš :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >