Zvukové hračky pro 2 leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 10.01.11 16:13
Zvukové hračky pro 2 leté dítě

Chtěla bych koupit nějakou zvukovou hračku,ale nevím jakou.Má to být pro dvouleté dítě.Objevila jsem toho:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Máte to někdo? Je to dobrý? Nebo mi doporučíte něco jiného.Díky.

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24138 příspěvků 10.01.11 17:11

My máme něco podobného, za pár kaček odněkud z pouti nebo odkud… A je to jedna z nejoblíbenějších hraček, určitě doporučuju, pro nervový systém rodiče již vhodnost poněkud klesá… :lol:
Taky máme mluvícího psa FisherPrice, ten taky jede. Ale to je už mnohem větší investice, ta pianka jsou super.

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25278 příspěvků 10.01.11 17:13

My to máme, měli to v Peny za 250 kč. To je tak maximální cena, co bych za to dala. Ty zvuky nejsou moc malebné.
Nevím, jaký máš finanční strop, ale já bych doporučila Fisher Price interaktivní stoleček. Moje dítko to dostalo k Vánocům (14 měsíců). Hraje to 16 melodií, mluví to česky a anglicky-čísla, barvy, písmena. Je to pravdu moc pěkný a zvukově příjemný.
 http://www.multihracky.cz/…m-decka.html

A mluvící pes FP je taky skvělej.
Pokud chceš za méně, tak pokud je to možné, tak doporučuju vyzkoušet, některé ty zvuky jsou opravdu úděsné :zed:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 10.01.11 17:18

takové podobné mělo i tesco a stálo to kolem 200 :wink: my ho kupovali loni malým,ale už nefunguje :lol: prvně po něm chodili,takže pak nešly nějaké klapky a pak do něj nalili pití a šmytec.takže bych do toho moc neinvestovala,pokud to bude mít volně v pokojíčku :lol:
nebo pak je ještě klavírek i s knížkou-písničky-v librexu-je to trošku něco jiného ale na naučení písniček si myslím že taky dobrý,mi to teda přišlo lepší ta knížka než ten klavírek :nevim:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 10.01.11 17:32

jestli hudební hračku tak taky doporučuju FP mají jemný melodie a víc hlasitostí. Mě někdo něco takovýho přinést domů tak moc nadšená nebudu :oops: :oops:

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 10.01.11 17:50

Tohle je sice hezký,ale moc drahý.Má to být k svátku.Zvuky jim prej nevaděj,ale aspoň aby to nějak hezky znělo.

Pipet
Generální žvanilka 24138 příspěvků 10.01.11 18:55

my jsme všem uřvaným hračkám přelepili repráček takovou tou textilní lepicí páskou a je to :mrgreen:

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25278 příspěvků 10.01.11 19:09
Pipet píše:
my jsme všem uřvaným hračkám přelepili repráček takovou tou textilní lepicí páskou a je to :mrgreen:

Já jsem to taky udělala! Hned to zní lépe! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

katek78
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 10.01.11 19:48

my jsme přelepovali obyčejnou náplastí na kotoučku :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >