zvyšena davka clostilku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 22.09.09 09:43
zvyšena davka clostilku

ahoj chtěla bych se zeptat nevíte nebo nemate někdo zkušeností s braním clostilku 2×2 denně ja jsem brala po jednom ale ti moje mršky nedozravalí a takj mi doktor zvyšíl davkovaní nevíte nemate zkušenost někdo pomoz te jde mi o to jestlý ti moje mršky po věčí davce budou dozravat děkují z odpověd

Reakce:
suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 22.09.09 10:47

Ahoj,

je to bežný postup. Větší šance na dozrání, když po 1-0-1 nic nebylo. Uvidíš. Mě dozrávali po této dávce, ale je to individuální. Může se zvýšit eventuelně i více…

dlouhatanka
Povídálka 11 příspěvků 23.09.09 13:14
Re: zvyšena davka clostilku

Cauki!!! Ja tu sragoru taky brala, doktor to do me valil po tlakem!!!! Psal mi to na recept jak divy!!! :) A vubec mi nedelal sono, jen nabiral hladinu progesteronu!!!! Nechci te strasit, ale ja po te mega davce mela sebevrazedne sklony, chtela jsem to s autem napalit pod tramvaj, no ale kazdy jsme jiny, ze?! Takze jsem clo. zahodila a navstivila CAR u Apolinaře a tam zjistili, ze ja jsem naprosto zdrava, ze nevedi duvod proc mi to doktor psal a bohuzel zjistili ze muj manzel je neplodny!!! Takze tam hned rozjeli akci ICSI a kdyz nepomuze tak proste vyuzijeme darce!!!! No ted jsme v poho a vyckavame!!! Tak hodne zdaru!! Pa :roll:

Libuška
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 23.09.09 16:28

Ahoj,já měla po braní 1-0-1/5dní jen jeden folikul,tak mi další měsíc doktorka zvedla dávku na 1-1-1/6dní ´,ale nebyla jsem na UTZ,protože měli dovču,tak nevím kolik jich tam bylo,ale hned ten druhý měsíc jsem otěhotněla :wink: . Já žádný sebevražedný sklony neměla,jen jsem po těch dvou měsících přibrala asi 3 kg. Jinak jsem se cítila dobře.
Doufám,že ti zabere 8) . Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >