Reklama

zvyšena davka clostilku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 22.09.09 09:43
zvyšena davka clostilku

ahoj chtěla bych se zeptat nevíte nebo nemate někdo zkušeností s braním clostilku 2×2 denně ja jsem brala po jednom ale ti moje mršky nedozravalí a takj mi doktor zvyšíl davkovaní nevíte nemate zkušenost někdo pomoz te jde mi o to jestlý ti moje mršky po věčí davce budou dozravat děkují z odpověd

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 22.09.09 10:47

Ahoj,

je to bežný postup. Větší šance na dozrání, když po 1-0-1 nic nebylo. Uvidíš. Mě dozrávali po této dávce, ale je to individuální. Může se zvýšit eventuelně i více…

dlouhatanka
Povídálka 11 příspěvků 23.09.09 13:14
Re: zvyšena davka clostilku

Cauki!!! Ja tu sragoru taky brala, doktor to do me valil po tlakem!!!! Psal mi to na recept jak divy!!! :) A vubec mi nedelal sono, jen nabiral hladinu progesteronu!!!! Nechci te strasit, ale ja po te mega davce mela sebevrazedne sklony, chtela jsem to s autem napalit pod tramvaj, no ale kazdy jsme jiny, ze?! Takze jsem clo. zahodila a navstivila CAR u Apolinaře a tam zjistili, ze ja jsem naprosto zdrava, ze nevedi duvod proc mi to doktor psal a bohuzel zjistili ze muj manzel je neplodny!!! Takze tam hned rozjeli akci ICSI a kdyz nepomuze tak proste vyuzijeme darce!!!! No ted jsme v poho a vyckavame!!! Tak hodne zdaru!! Pa :roll:

Libuška
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 23.09.09 16:28

Ahoj,já měla po braní 1-0-1/5dní jen jeden folikul,tak mi další měsíc doktorka zvedla dávku na 1-1-1/6dní ´,ale nebyla jsem na UTZ,protože měli dovču,tak nevím kolik jich tam bylo,ale hned ten druhý měsíc jsem otěhotněla :wink: . Já žádný sebevražedný sklony neměla,jen jsem po těch dvou měsících přibrala asi 3 kg. Jinak jsem se cítila dobře.
Doufám,že ti zabere 8) . Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >