Neplodnost muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 21.09.09 17:06
neplodnost muže

Ahoj Holky ,jak jste se vyrovnaly s tím,že jste v pořádku ,ale partner ne. Mám totiž chuť se rozvest dokud mám jěště šanci mít dítě než mí bude 40. Propásli jsme totiž 5,5 roku. Moje lékařka říkala ,že nemá totiž smysl jít na vyšetření jen tak zjisti kde je problém. Martina

Přečtěte si článek: Neplodnost u mužů a její příčiny

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47028 příspěvků 21.09.09 17:13

Já teda ve stejné situaci nejsem,alespon prozatim,ale když se nedařilo otěhotnět počítala jsem i s touto variantou proto že manžel je starší a vnitřně dost opotřebovanej :lol: .
Kdyby taková situace nastala určitě bych ho kvuli tomu neopustila,jsou jiné možnosti (pokud by manžel souhlasil z darovaným spermatem) :wink:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 21.09.09 17:24

Rozvod se mi zdá jako hodně drastické řešení 8O Co na svou neplodnost říká manžel? Z toho bych vycházela. Jak píše kamča, snad by se smířil s dárcem…

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 21.09.09 17:35

nepalko - a jak se k tomu staví tvůj partner? pokud je to ranné zjištění jeho neplodnosti, tak potřebuje čas se s tím vyrovnat (měsíc, dva, tři ) a pak bych na něj tlačila, ať se nějak rozhodně a rozhoupe, jinak mi to přijde dost drsné a smutné, protože já jsem na druhé straně barikády…ale je pravda, že dělám pro těhotenství vše co můžu :wink:

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 21.09.09 17:44
neplodnost muže

Zatím jsme měsíc od sebe je na dovolené s klukama a nestačili jsme to probrat . tak snad až se vrátí. Je pravda ,že náš vztah není moc ideální a byla jsem totiž i u manželského poradce a ten mi řekl ,že náš vztah nemá cenu ,že je jako mnich chce mít svoje pohodlí a stále dělat si co jen on sám chce. nikdy se mně ani před svou rodinou nezastal když do mně rýpaly proč pořád nemáme nějaké to dítě. Atd.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 21.09.09 17:54

Tak to je určitě na velký pohovor o celkovém vztahu :wink:, protože jestli máš doma sobce, kterému to vlastně vyhovuje, tak to je jiná :roll: .

Určitě hodit řeč, až se vrátí a říci nějaký termín, do kdy jsi ochotná počkat na jeho rozhodnutí s tím, že bys rodinu ráda a že je pro tebe dítě důležité.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 21.09.09 21:37

Souhlasím s Boriskou. Budeš si s ním muset promluvit a najit nějaké řešení. Ono hodně mužu muže překvapit. Budu doufat, aby to bylo i v tom vašem případě :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34276 příspěvků 22.09.09 08:29

Ty jo, ty by ses fakt kvůli tomu rozvedla? Já jsem dycky myslela, že tohle udělaj jen muži a dycky mě to příšerně nas…
To asi musíte mít i jiné problémy než jen plodnost, ne? Asi ho nijak zvlášť ráda nemáš, ne?
Přece můžete mít dárce … úplně jednoduchoučké řešení.

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 22.09.09 10:26

Nepalko, neplodnost u muze bych rozhodne nebrala jako duvod k rozvodu. Nikde neni zaruceno, ze u tebe je vse OK a asi by se ti taky nelibilo kdyby te nekdo opustili proto ze nemuzes mit deti.
Jestli mate vice problemu tak zvaz co od partnera vlastne ocekavas a co ti ten vztah dava. Jestli nejsi spokojena tak nema cenu to natahovat.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 22.09.09 10:45

Ptáš se, jestli se rozejít s partnerem, který nemůže mít děti, nebo s partnerem, který nemůže mít děti, nechce je a trápíš se s ním? Mám dojem, že je to pro Tebe ta poslední kapka, kterou by sis zdůvodnila, o čem už jsi mockrát uvažovala. Ale to je takové hodnocení životů lidí z pár napsaných vět… tak nic, jdu dělat to, co mám.

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 22.09.09 10:48
neplodnost muže

Je pravda ,že ten vztah neklape a pokud s ním o tom mluvím tak prostě nechápe co se mu snažím říci.Po svatbě jsem chtěla mít hrozně moc děti
bylo mi 29 a nějak jsem cítila ,že mě tikají hodiny . Brečela jsem vždy když jsem viděla dítě a pod. Je ho odpověď zněla neotravuj já prostě děti nechci. Pak zase byl spostý a říkal mi v různých obměnách celý půl rok to stejné. Pak to zase vystřídali výtky od tchýně ženě se nedává pusa každý den ,ale jen a jen za odměnu. Má tendenci z ostatních žen dělat blbce at to jsem já nebo moje mamka.Vzhledem ,že se večer sejdeme jen parkrát za měsíc a dáme si vínko a chceme si jen tak povídat tak vždy zavolá tchýně a pak mi ho až na hodinu odebere na telefonování a když se ozvu tak to nemá smysl tak pak většinou ztratím chut si i já povídat. Takhle to udělá třeba i 4 za měsíc. Když mu řeknu proč nezavolá druhý den kdy mám noční tak nemám právo mu říkat kdy má volat. švagrová ji řekne nemám čas já mám svoji rodinu a to on ji neumí říct.žije totiž sama a ty hovory jsou hodinové ,a o ničem ona mu vždy skuhrá tícíse svých zdravotních problémů .Nemohu se zbavit dojmu ,že z něho má jako by svého partnera v životě.Půjdeme to jěště probrat k někomu pomazenému ,ale asi se na čas odstěhuji.Dále pokud uklízím tak si toho neváží, uklid u něho vydrží tak 5 min až 12 hod. po tom co domů příjde. Já to ,ale uklízela třeba 6 hodin.
Pokud něco doma rozlije tak řekne na to jsem se přeci oženil já to po sobě uklízet nebudu. atd. Je toho prostě hrozně moc .

lucie82
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 22.09.09 10:55
...

Dle tvého popisu je tvůj manžel pěkný buran… Já bych už s ním nebyla ani minutu… Ale třeba má i spoustu dobrých vlastností o kterých ty tady nepíšeš… Záleží na tobě jestli chceš vztah zachránit nebo ne… Určitě bych nešla do rozvodu z toho důvodu, že manžel je neplodný…

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 22.09.09 11:32
neplodnost muže

Vite vím o tom ,že někteří použili sperma dárce. Dítě se narodilo ,ale občas se při pohledu na dítě objeví otázka kdo je zkutečným otcem nemůže říkat jsi celý táta a toto bude mít dotační par v sobě celý život.Bude to vědět celá nejužší rodina atd. není to jednoduché .

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 22.09.09 11:37

Nepalko myslím si, že to, že manžel má špatné výsledky, tak to je jen taková poslední kapka. Pokud se opravdu chová, tak jak popisuješ, tak nemá cenu s takovým člověkem být.
Můj manžel má taky špatné výsledky a určitě jsem ani minutu nepřemýšlela o rozvodu.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 22.09.09 11:46

U nás to samé, manžel špatné výsledky. Ale tak nějak mám dokonce pocit, že nás to svým způsobem spojilo. Dítě je pro nás priorita, víme, co chceme a budeme bojovat. Řekli jsme si, že pro to společně uděláme všechno, co bude v našich silách. K souhlasu s dárcem jsme zatím nedospěli, ale kdo ví, co bude časem… Neplodnost určitě není důvodem k rozvodu. Nepalko, nejdřív by to asi chtělo dát do pořádku vztah a podle toho, jak to dopadne, postupovat dál. Co s tchýní asi neporadím, zkus si sní promluvit a nebo se jí prostě vyhýbat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >