Zvýšená sedimentace a operace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 16:45
Zvýšená sedimentace a operace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Čeká mě odstranění krčních mandlí… Dnes jsem volala moji dr jak dopadly výsledky krve a moči… Trochu mě znepokojila když mi řekla že mám zvasenou sedimentaci. Prej to nechá na posouzení lékaře v nemocnici… Myslíte že mi operaci zruší? Čekala jsem na zakrok docela dlouho :( nemáte stim prosím zkušenosti? Moc děkuji ;)

Reakce:
Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 07.05.19 16:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Čeká mě odstranění krčních mandlí… Dnes jsem volala moji dr jak dopadly výsledky krve a moči… Trochu mě znepokojila když mi řekla že mám zvasenou sedimentaci. Prej to nechá na posouzení lékaře v nemocnici… Myslíte že mi operaci zruší? Čekala jsem na zakrok docela dlouho :( nemáte stim prosím zkušenosti? Moc děkuji ;)

jak dlouho před operací máš? Já měla 3 týdny před svou operací bakteriální zánět středního ucha a vzali mě

Pajule25
Kecalka 257 příspěvků 07.05.19 16:55

@Ostružka na operaci jdu za 14dni. A nasadil ti nějaké Atb? Mě nic nedala, říkala že to nechá na posouzení toho doktora no v nemocnici :roll: tak se bojím aby mě pak neposlal s baglem zpět domů :?

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 07.05.19 17:31

@Pajule25 já brala atb, ale pak jsem ještě dostala žaludeční virozu, úplně doléčená jsem byla asi 3 dny před operací. abys byla klidnější, nechceš se třeba zeptat doktorky, jestli by se ta sedimentace nedala opakovat? třeba za deset dní?
Já byla na operaci se zády, ale vyndání mandlí mám též za sebou, už před lety. Podle mě lidé co jdou na mandle tak mají zvýšenou sedimentaci pořád. Máš nějaké akutní příznaky? teplotu, kašel, rýmu? Pokud ne, tak to podle mě nebudou řešit.

delora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 17:41

Sedimentace je tak obsolentní věc, že to nebude nikoho zajímat. To je jak kdybych si plánovala aktivity podle předpovědi počasí od žabičky. Pokud máš normální crp a leukocyty, tak je to jedno, pokud ne, tak už ta praktička by měla pátrat, jestli nemáš např infekci močových cest. Vždycky jsem to brala hodně individuálně a paušálně jsem nerušila, ale na druhou stranu neakutní operace s probíhajícím a neléčeným infektem je zatížena větším rizikem.

Váš příspěvek
Reklama