Domažlická nemocnice a.s., Gynekologicko-porodnické oddělení

V domažlické porodnici se narodí 400 až 600 miminek ročně.

Maminky rodí v domažlické porodnici na dvou porodních sálech, každý disponuje vlastním WC a sprchou. Komfort zajišťují moderní polohovatelná porodní lůžka, relaxační vana, porodnické míče, žíněnky a porodní stoličky, ale i třeba aromalampa pro zpříjemnění atmosféry. Personál vám ochotně pustí hudbu na přání. Nelze také opomenout kardiografický přístroj sledující nepřetržitě stav plodu.
Otec u porodu je vítán, a to i u porodu císařským řezem. Jeho přítomnost není zpoplatněna.
V bezprostřední blízkosti porodního sálu se nalézá i sál operační, který poskytuje veškeré chirurgické zázemí v případě komplikací při nebo po porodu.

Porodnice pořádá předporodní kurzy, které se skládají z osmi lekcí a stojí 500 korun. Od zhruba 8. týdne těhotneství se na něj můžete objednávat na tel. čísle 379 710 235.
Porodnice pořádá zpravidla každý třetí čtvrtek v měsíci setkání těhotných žen a jejich doprovodu s lékařem a porodní asistentkou. Více informací a následující termíny setkání naleznete zde: https://domazlice.nemocnicepk.cz/debata/.

Doporučují maminky porodnici Domažlickou nemocnici a.s., Gynekologicko-porodnické oddělení?

Hodnoceno 49x

Máte již zkušenost? Pomozte ostatním:

Přidat zkušenost s porodnicí

Informace a kontakty

Primář: MUDr. Kamil Svoboda

Porodní sál: +420 379 710 235

Novorozenecké oddělení: +420 379 710 232

Oddělení šestinedělí: +420 379 710 347

Adresa: Kozinova 292, Domažlice 344 22

URL: https://domazlice.nemocnicepk.cz/porodnice/

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Domažlice

08.10.19

S porodnicí v Domažlicích jsem maximálně spokojená. Novorozenecká péče a péče na oddělení šestinedělí byla na jedničku s hvězdičkou, nemám co vytknout. Dělají tam pro miminka a maminky maximum.

13.08.18

Všichni v Domažlické porodnici jsou zlatí. Už měsíc před porodem vše v klidu, když jsem začala docházet na kontrolu a rovnou řekla, že nechci vědět do konce pohlaví miminka, ani co mě čeká, že si stejně vymýšlet blbiny nebudu a ve všem poslechnu, co mi řeknou, že nejsem doktor a že se říká ševče, drž se svého řemesla - že oni třebas mé práci taky nerozumí… byl smích a prý bych měla přijít na kurz předporodní některým maminkám to takhle jednoduše říct, stejně většinou, co se plánuje, se může zvrtnou.

Řekla mi to vše dopředu i gynekoložka, že prý musí a je vše jinak, což se mi stalo. Řekla jsem, že budu chtít něco na bolest, že mi ty bolesti po operacích už stačily a nebudu machrovat. Jenže kontrakce přišla tak brzo po tom, co začala kapkat plodová voda a rychle za sebou, že už nakonec jsem dostala jen kapačku a plyn a taky se to dalo vydržet. A to ještě dceruška měla ručku u hlavičky, mám 3 stehy.

Sestřičky vše ukázaly, na vše odpoví, obdivuji jejich klid a ochotu i přes dlouhé služby… A ten čaj, jaký mají, a skvělé kuchaře, jídla hodně a dobré. Jména všech nevím, ale potkala jsem úplně celý personál, nový pohodový pan primář Koudela a paní doktorka Hrušková a porodní asistentka - jméno bohužel nevím - mě rodili a mohu jen doporučit. Snad zas využiju a nebudu měnit.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nekoukat na blbiny na internetu a nevymýšlet si, stejně je vše jinak při vlastním porodu, trpělivost při vyplnování a podepisování haldy papírů a následném dávání extra do PC při příjmu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše mají sepsáno na stránkách, víc nic .

3
19.07.17

V domažlické porodnici jsem rodila v polovině 6/2017. Byl to můj první porod, a nemám proto srovnání s ostatními porodnicemi. Jen z vlastní zkušenosti a pocitů vím, že už bych sem podruhé rodit určitě nešla. Upřednostnila jsem tento výběr z důvodu malého počtu porodů/rok a mylně si myslela, že to bude na přístupu personálu znát. Je to samozřejmě vše o lidech a nebylo by fér díky mé zkušenosti poukázat jedním prstem na celý kolektiv.

Já jsem bohužel vyfasovala porodní sestru Marii Natálii, která porod pojala jako soutěž mezi mnou a rodičkou z druhého sálu. A když můj porod trval déle než pět hodin, začala sestra hloupě mluvit na ještě nenarozené miminko. Ve stylu, ty vostudo, ty nedopřeješ mamince ani oběd, šup, pospěš si nebo vás klouček z druhého sálku předběhne atd. V tu chvíli se u mě porod zastavil a já asi i díky této sestře měla porod o dalších pět hodin delší…

Chování personálu nebylo z mého pohledu profesionální a bylo také cítit napětí hlavně na oddělení šestinedělí. Na pokojích se připravte na frmol jako na hlavním nádraží. Minimální odpočinek a klid. K tomu je v blízkosti nemocnice i policejní střelnice… A pokud nebudete mít nadstandard jen pro sebe, připravte se na hygienu druhého lůžka savem!, takže hlavně v létě se budete dusit chemickým zápachem společně s miminkem. Já to zažila hned dvakrát během jednoho dne a na pohodě mi to samozřejmě nepřidalo.

V tomto období převzal nově prim porodnice docent Kučera, který je zkušený porodník z Prahy Podolí. Možná, že se mu podaří do budoucna zkvalitnit přístup personálu k rodičkám. Milé maminky, pokud jste náročnější na přístup personálu a chcete mít co nejpřirozenější porod, zjistěte si zavčasu informace i o jiných porodnicích. A nejlépe uděláte, pokud si najmete dulu. Já to bohužel neudělala a zbytečně jsem se v některých ohledech trápila tápáním po tom, jak se mají dělat věci správně. Poradenství na šestinedělce je slabé…

Shrnuto Domažlice = venkovský jednoduchý přístup typu: i my jsme se nějak narodili… nečekejte profesionální a empatický přístup. Pro mě osobně to byl traumatizující porod i pobyt. Pokud máte dotazy k této porodnici, napište mi.

Personál:

MUDr. Hrušková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dulu (zde není zvykem) nebo partnera jako doprovod. Asertivní přístup. Deku a ručník pro miminko na porodní sál při bondingu. Relaxační hudbu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Předem vyplněné a podepsané porodnické dokumenty. Dostatek tekutin i energetické tyčinky. Strava nemocniční.

5
01.02.17

Rozhodla jsem se přidat svojí zkušenost z Domažlickou porodnicí. Jsem matka dvou dětí. První porod byl ve Stodě a tam už bych nešla ani za nic. Nechci tady dělat žádnou reklamu, ale za mě do Stoda bych už nešla. Můžu říct, že tady jsem byla velmi spokojená a kdybych měla jít opět rodit a svěřit se někomu do péče, tak jedině sem do Domažlic. Od samého začátku, až dokonce se k rodičkám chovají mile a přátelsky. Pomůžou se vším. Zodpoví vám vaše otázky. I vás uklidní.

Rodila jsem tady 7.11. 2016 . Byla jsem na vyvolání porodu. Vyvolávali mi ho tabletkou. Jelikož jsem přenášela. Hlavně se mi tady líbilo, že do vás nesahali každou chvíli a vše nechali na přírodě. Miminko a váš stav hlídali ozvičkama a měřením tlaku.

Také nemůžu souhlasit s tím že primář Hamadej je arogantní a že vyšetření od něj bolí. Také mě prohlížel a vůbec to nebolelo. Ještě se omlouval, že to mohlo být nepříjemný. Dokonce chodil po oddělení a ptal se zda je všechno v pořádku a jestli něco nepotřebujeme. A jak se cítí.

Miminko po narození ihned přikládají k prsu a je s vámi 2h na sále. Poté ho odvezou na umytí a prohlídku. A když chcete, tak ho pak můžete mít u sebe. Takže tak cca hodinu jste bez něj. Na pokoji šestinedělí jsou velmi ochotný maminkám se vším pomůžou a poradí.

Opravdu si na nic nemůžu stěžovat. Za mne opravdu velká spokojenost.

Personál:

Mudr.Ladislav Hamadej Mudr.Michal Kapoun Mudr.L.Dvořáková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kojící podprsenku a hodně neperlivého pití.

5
24.01.17

Ahoj maminky

Nedá mi to a i já jsem se rozhodla napsat své zkušenosti s porodnicí v Domažlicích, kde jsem rodila mé druhé dítě 7.11.2016. První dítě jsem rodila ve Stodě v roce 2006 a tam bych nešla ani za nic už. Celkově jsem spokojená s nemocnicí v Domažlicích na 100% i na dětském oddělení. Také díky tomu jsem se rozhodla rodit v Domažlicích i po zkušenostech kamarádky.

Porod jsem měla opět na vyvolání jelikož jsem opět přenášela. Hned od samého začátku se ke mě všichni chovali mile a přátelsky. Jak doktoři, doktorky, porodní asistentky, pan primář. Vždy mi všechno vysvětlili. A na mé otázky mi pokaždé odpověděli. Já měla strach díky prvnímu nepovedenému porodu ve Stodě. Tak mě i moc pomohli a utěšovali.

Četla jsem tady špatné recenze na pana primáře Hamaděje, ale nemůžu souhlasit. Pan primář je přátelský a vyšetření mě od něj nebolelo. Dokonce se i omlouval, že to vyšetření může být nepříjemný. Před porodem se zajímá o rodičky. Jak se cítí…Zda něco nepotřebují… Po porodu chodí za maminkám a ptá se: Jak se cítí? Jestli je všechno v pořádku? Zda něco nepotřebují.

Porod mi vyvolávali tabletkou a bez zbytečného zásahu a sahání do vás. Nechávali to jak se říká na přírodě. Žádný nástřih,když to není vyloženě nutný nedělají.

Po porodu vám ihned přiloží miminko a je s vámi celé 2 hodiny na porodním sále. Dodržují správné zásady kojení. Pak vás převezou na pokoj na šestinedělí. Kdy tak cca do hodinky,když budete chtít přivezou vaše miminko. Které během té doby sestřičky vykoupou a dětský lékař prohlídne.

Na oddělení šestinedělí jsou taky všichni moc přátelský a se vším vám pomůžou a poradí.

Abych to shrnula. Tak za mě se vším spokojenost a důvěra na 100%. Tímto bych celému kolektivu, jak gynekologickému, porodnímu oddělení tak šestinedělí chtěla moc za veškerou péči poděkovat. Kdybych opět měla rodit,tak jedině tady v porodnici v Domažlicích. Opravdu můžu jen doporučit.

Personál:

Mudr.Ladislav Hamadej, Mudr.Michal Kapoun, Mudr.L.Dvořáková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

žádný strach z porodu a přístupu k vám. Personál je přátelský a velmi ochotný.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky pro miminko. Jinak nic nepotřebujete. V podstatě všechno dostanete.

12
26.10.15

V Domažlické porodnici jsem rodila na začátku října. Jako prvorodička jsem byla nervózní a nevěděla jsem co čekat od personálu. Velmi mě však překvapil profesionální přístup celého lékařského týmu, týmu sester i pomocného personálu.

Po přijetí mi pan doktor sdělil veškeré informace, které byly potřeba, a ochotně odpovídal i na mé dotazy, které řádně vysvětlil. Porodní asistentka byla velmi milá, vstřícná a dodávala mi jistotu klidu a pohody.

Po odchodu na porodní box mi byl poskytnut míč a byla k dispozici sprcha do které jsem dostala druhý míč. Porodní asistentka zvládla uklidnit i velmi vyděšeného tatínka, veškeré zákroky, které v průběhu porodu dělala, mě i jemu vysvětlila (např. monitoring miminka - kardiotokograf).

Porodní plán jsem si nesestavila, protože jsem nedokázala odhadnout, co by bylo dobré a co ne, jakožto prvorodička. Ale veškerá má přání byla splněna. Při porodu mi byl proveden nástřih hráze. O tomto zákroku se mnou pan doktor mluvil a neudělal nic, co bych neschválila. Velmi skvělý přístup. :-)

Po porodu malého mi ho ihned přiložili na tělo. Poté ošetřovali a tatínek si ho mohl vyfotit. Mezitím, co ošetřovali mě, tatínek si malého mohl chovat.

Po převedení na pokoj každá sestra, která přišla byla milá, usmívala se, byla ochotná mi cokoliv podat, s čímkoliv pomoci. I paní, které nosily jídlo, byly velmi milé. Paní, které ráno chodily vytírat a uklízet, zbytečně nerozsvěcovaly a snažily se být co nejtišeji.

Pobyt nám všem zkomplikovalo stěhování z důvodu malování. Celý tým se snažil o co nejklidnější přesun na oddělení gynekologie. Zde mě velmi mile překvapily sestřičky, které vzorně nachystaly pro nás pokoj tak, aby nám oběma tam bylo co nejlépe.

Musím ještě pochválit novorozeneckou sestru, paní Maierovou, DiS. Tato sestřička má ohromně krásný přístup k miminkům ale i k maminkám. Svou práci dělá s tak velikou láskou a pečlivostí. Ohromila mě tím, že dokázala pochválit i mě jako maminku, jen za to, že jsem dobře přiložila k prsu malého. Ale také tím, jak krásně si s malým povídala, chovala, manipulovala, když ho přišla zkontrolovat, nebo když mi ukazovala, jak o něj pečovat. Naprosto úžasná. :-)

Domažlickou porodnici vřele doporučuji. Setkala jsem se opravdu s báječným týmem lidí, kteří odvedli perfektní profesionální práci a jsem velmi ráda, že jsem zde mohla rodit.

Personál:

MUDr. Suško, porodní asistentka Bc. Jankulíková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klasický „huňatý“ župan nechte klidně doma. :-D Není vůbec potřeba, všude je velké teplo. Stačí klidně jen slabounký župánek.
Obavy a strach nechat doma :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nezapomeňte si přibalit vlhčené ubrousky pro miminko. Mně se hodil i malý balík plen, jelikož 30 ks, které jsme na pobyt dostali, nám nestačilo. Vše ostatní pro miminko bylo k dispozici.

12.09.14

S domažlickou porodnicí jsem velice spokojena. Rodila jsem před 15 měsíci a vše proběhlo naprosto v pořádku. Doktoři a asistentky mají profesionální přístup.

Rodila jsem poprvé, ráno jsem jela do nemocnice jen na ozvy a už si mě tam nechali s tím, že v ten den nebo druhý den porodím. Nakonec jsem cítila první kontrakce kolem 22. hodiny večer a před 1. hodinou ráno jsem porodila. Celý den před porodem, co jsem ležela na pokoji, jsem byla v klidu díky opravdu pohodovému přístupu zaměstnanců nemocnice.

Jakmile se malý narodil, vzali nám ho jen asi na 5 - 10 minut, pak ho ke mně přiložili a s manželem jsme s ním mohli být celé 2 hodiny osamotě. :o) Paráda! Dodnes je to pro nás nejlepší zážitek.

Personál:

MUDr. Štěpán Stupka, MUDr. Alena Dlouhá

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid, pozitivní přístup a užívat si to naplno.

34
07.07.14

Rodila jsem tu třikrát v průběhu uplynulých 6 let. A vždy vše bylo na 100 %. Naposledy se nám narodil 28. 6. 2014 Adámek a porod proběhl ještě lépe než podle mých představ. Přestože jsem do „toho“ šla potřetí, měla jsem strach. Ale PA, která mě měla na starost (bohužel jsem si nepřečetla jméno, měla jsem jinou práci), byla naprosto úžasná. Byla to ona, kdo porod vedl, lékař jen dohlížel. Personál byl také ochotný a vstřícný. Rozhodně bych sem šla rodit zas.

Personál:

MUDr. Suško

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně klid. Stresovat se co nejmíň, myslet na to, že mrňous už bude brzy u Vás a těšit se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky pro mimi, jinak vše včetně vložek dostanete.

09.02.14

Porodnici vřele doporučuji, vybrala jsem si ji na doporučení kamarádky a rozhodně jsem nelitovala. Rodila jsem poprvé, nevěděla jsem, co mě čeká, ale jistou představu jsem měla. Porod mi vyvolávali - po domluvě s panem primářem - týden před termínem. Kontrakce mi začaly ráno 9 a v 5 odpoledne bylo po všem, samotný porod trval 10 minut. Všichni u porodu byli překvapivě milí a ochotní. Dětské sestry a sestry na šestinedělí ochotně se vším pomůžou a poradí. Na porod ráda vzpomínám, čekala jsem, že to bude horší. :)

Personál:

MUDr. Suško

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Obavy nechat doma, bude o vás skvěle postaráno.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky, vše ostatní dostanete.

303
08.02.14

Porodnici rozhodně doporučuji. Měla jsem překotný porod, takže jsem šla hned na sál a tlačit, 20 min po příjezdu do porodnice byl malý venku. :-) Porodní asistentky, dětské sestry i sestry na šestinedělí skvělé, poradí s čímkoliv, pomůžou. Pokoje čistě, prostorné. Příště zase tam. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky na zadeček, vše ostatní dostanete.

21.01.14

Já rodila před rokem a jelikož jsem tam absolvovala i předporodní kurs, tak už jsem zůstala. Moc se mi líbilo prostředí, na PA a ani na doktory si nemůžu stěžovat. Na kontrolách se chovali vždy mile.

Porod byl horší, ale ono to bylo celé takové komplikované. No, prostě trvalo to dlouho a asi jsme si s paní doktorkou nějak nesedly, nevím. Jsem menšího vzrůstu a mimi bylo na mě dost velké, neměla jsem už sílu a ona pořád, abych tlačila a tlačila. Byla pak i dost nepříjemná. PA ale byly skvělé. Jen si fakticky už nepamatuji jména. Mladinká holčina, dlouhé tmavé vlasy měla. Tu druhou dobrou duši jsem zapomněla. Nakonec musel být povolán další doktor a ten nám pomohl.

Paní doktorka byla i pak na vizitě celkem nepříjemná a nakonec řekla, že jsem byla úzká a malého bych stejně sama nedala. Ale to byla asi jediná špatná zkušenost. Jinak všichni skvělí, milí, ochotní. Názory se lišily akorát dětských sester, a to na kojení.

Personál:

MUDr. Dlouhá, MUDr. Suško

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě bych tam rodila zas. Ted už vím, co a jak, takže strach nechat doma. Bude o vás výborně postaráno.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Určitě vlhčené ubrousky. Jináč vše potřebné, jak pro sebe, tak pro prcka dostanete.

22512
12.12.13

S touto porodnicí mám již druhou zkušenost (a opět vyvolávaný porod). Musím říct, že jsem byla ještě spokojenější než poprvé. Asi také proto, že jsem již věděla, do čeho jdu, a tudíž co a jak chci. Ne všechna moje přání z porodního plánu byla splněna, ale jinak to nešlo. Tentokrát mi dítko neodnesli a nechali ho celé 2 hodiny po porodu se mnou. U porodu jsem měla opět pana primáře a milou mladičkou a velmi šikovnou PA. Oba mi vždy odpověděli na moje otázky. I když jsem rodila jen pár hodin před uzavírkou porodnice, byli všichni velmi milí a ochotní, ač na všech bylo vidět, že mají hodně práce. Tentokrát si nemůžu stěžovat ani na dětské doktory a sestry.

Personál:

MUDr. Hamadej, Bc. Eva Strnadová

1219
07.10.13

Rodila jsem v Domažlicích před necelými dvěma týdny a s vedením porodu jsem nadmíru spokojená. MUDr. Stupka, ačkoliv poměrně mladý, působil velmi jistě a profesionálně. A vůbec všichni doktoři z porodnice, se kterými jsem se setkala, byli sympatičtí.

Horší to bylo s některými dětskými sestrami. Nemají příliš jednotné názory na kojení a bolení bříška miminek a hlavně nemají moc času na maminky, ale to bylo možná dané naplněním oddělení šestinedělí.

Personál:

MUDr. Štěpán Stupka, Bc. Eva Strnadová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Obavy z porodu nechte doma. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky.

3251
01.07.13

Rodil mě pan doktor Matuška, úplně super pan doktor. Jména PA si bohužel nepamatuji, ale všechny také na jedničku, zrovna tak sestřičky.

Jinak samotný porod super, akorát ačkoli jsem původně byla hrdinka a chtěla jsem bez medikace, tak po vyvolávaném mě bolesti poněkud zaskočily a škemrala jsem o epidurál. Ve výsledku se nekonal, ale zvládlo se to i tak. PA dokonce běžela uklidňovat taťku, který původně u porodu být nechtěl, a když se odhodlal, tak já na něj neměla náladu a nevybíravě jsem ho vyhodila, takže asistentka mu to i krásně vysvětlila. :-D

Na oddělení šestinedělí je to taky docela fajn, rozhodně lepší strava než na jiných odděleních v nemocnici. Akorát tam strašně tikají hodiny, vesměs všem nám to vadilo. :-) Také mě trochu mrzel ten nátlak na kojení, prý jsem jim zkazila tabulky, že jsme odcházeli na dokrmu a odstříkávání, slyšitelnou vadu na srdíčku nezjistili, ale to je chyba dětských doktorů, ne porodnice.

Personál:

MUDr. Matuška

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se, je to fakt skvělá porodnice i personál (až na tu „kojomasáž“).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky, případně balení plen (pokud byste tam zůstali více dní, dávají jen polovinu jednoho balíku, takže by nestačily).

6
29.04.13

Všem maminkám vřele doporučuji porodnici. Personál při porodu - jak při císařském řezu, tak i po porodu - byl perfektní. Byla jsem velice spokojena a s porovnáním s Plzní, kde jsem rodila rodila poprvé, to byla nádhera. Profesionalita, ochota, vstřícnost.

Personál:

MUDr. Suško

09.03.13

Naprostá spokojenost!

41478
19.01.13

Rodila jsem před pár dny v Domažlicích druhé dítě a tentokrát musím jenom a jenom chválit. Vše bylo super, přístup sester, doktorů, porodních asistentek, všichni se o nás super starali. U porodu jsem měla mladého doktora Zarembu a pana primáře, který opravdu mile překvapil lidským přístupem. Přišlo mi to, jako by to byl jiný člověk, než co si pamatuju před čtyřmi lety. :-)

Jediné, co můžu maličko vytknout, bylo jídlo. Měla jsem dia dietu a moc to bohužel neodpovídalo. Některé potraviny vyloženě pro pacientky s gestačním diabetes nevhodné, i na množství mi ho přišlo málo. A i tak můžu porodnici doporučit všem.

Personál:

MUDr. Zaremba

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doprovod manžela u porodu (za 500 Kč) se bere jako úplná samozřejmost. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jen jedno balení vlhčených ubrousků pro mimi.

17.01.13

Hodně dlouho jsem řešila otázku, v jaké porodnici přivést na svět naše druhé miminko. Přiznám se, že jsem se domažlické porodnice dost bála, ale musím říct, že vše bylo nad moje očekávání. Nenašla bych jedinou věc, kterou bych mohla vytknout. Vše od příjmů až po oddělení šestinedělí naprosto super. Doktoři, porodní asistentky, sestřičky i uklízečky byli perfektní. Za sebe mohu jen doporučit

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně se nebát a tatínka s sebou.

55
26.11.12

Zkušenosti s touto porodnicí mám v celku dobrý. Na to, že jsem byla prvorodička a absolutně jsem nevěděla, do čeho jdu, vzpětné vzpomínky jsou dobré. Nejvíc jsem se bála pana primaře Hamadeje, protože jsem na něho slyšela samou kritiku, ale když přišlo na věc, byl suprovej. Takže ať si říká, kdo chce co chce, u mě byl na pochvalu. Sestry byly moc příjemný a i přes celodenní šichtu, ve který poslouchaly samý hekání a naříkání rodiček. Měly pořád úsměv na tváři, což obdivuju.

Personál:

primář Hamadej

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemít strach a obavu - když jsem to zvládla já (což je říct), tak to zvládnou i ostatní.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčený ubrousky a hlavně sílu na porod.

05.08.12

Zkušenost s porodnicí v Domažlicích mám velmi dobrou, jako zdravotní sestra si všímám i detailů v chování a práci zdravotníků a musím říct, že lékaři, porodní asistentky i zdravotní sestry se chovali velmi mile a profesionálně.

Vše mi a mému muži bylo vysvětleno, nikdo na nás nespěchal. Nespěchalo ani miminko a proto se po 16 hodinách přistoupilo k akutnímu císařskému řezu. I přes tento komplikovanější závěr kolem půlnoci na mě personál působil uklidňujícím dojmem, ničeho jsem se nebála a plně mu důvěřovala.

U mého porodu byl prim.Hamadej a dr.Hrušková, bohužel si nepamatuji jména porodních asistentek a studentek, všem patří velký dík.

Pobyt na odd.šestinedělí byl v pohodě, jídlo nic extra, ale mám pocit, že po porodu nikdo nemá moc chuť k jídlu. Jen bych přivítala více péče o kojení, myslím si, že by stálo za to, aby se dětské sestřičky věnovaly každé matce individuálně a ty neodcházely s krvácejícími bradavkami.

Ale ráda se do domažlické porodnice vrátím k dalšímu porodu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně pozitivní přístup, není čeho se bát, hormony se postarají o amnezii :-).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky a Bepanthen - mast na bradavky.

08.07.12

Vzhledem k tou, že bydlím u Domažlic ani na okamžik jsem nepřemýšlela o jiné porodnici a to i přesto, že jsem slyšela i negativní reakce (a to tedy jen na pana primáře). S ním jsem se setkala jen při prohlídce porodnice a působil na mě naprosto v pohodě, normální férový chlap..ale vůbec nemohu soudit, když jsem rodila, měl dovolenou.

Každopádně před při a po porodu nemám naprosto na nic stížnost. Opravdu nevím o ničem, na co bych mohla nadávat. A to to měli se mnou hodně těžké, rodila jsem poprvé a ano, byla jsem trošku hysterická..:) Ale i přesto veškerý personál byl celou dobu milý, příjemný, ochotný. Vše mi vždy vysvětlili, pomohli. Prostě mohu jen doporučit. Myslím, že mě rodila Mudr. Dlouhá, ale bohužel to nevím jistě. Každopádně od paní doktorky, přes sestřičky, asistentky až po paní uklízečku jsou všichni v této porodnici úžasní..!!

PS: maminkám co budou mít silné kontrakce vřele doporučuji rajský plyn, úžasně mi pomohl od bolesti..!

Personál:

bohužel nevím žádná jména, přece jenom při porodu jsem měla jiné starosti..:))

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně se zbytečně nestresovat…;)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Přítel mi musel dovést vlhčené ubrousky na malou..jinak vše potřebné bylo přímo v porodnici..;)

06.07.12

Touto cestou bych znovu ráda poděkovala panu primáři Dr. Hamadejovi, který rodil moji prvorozenou dceru. Troufnu si říct, že nevím, jak by to dopadlo, kdyby pan primář neměl službu. Je to zkušený profesionál, který ví, co dělá a moc si ho vážím.

Ostatní lékaři - skvělý přístup a ochota, por. asistentky velmi vstřícné a milé a sestřičky z porodnice i dětského oddělení - zlatíčka, které jsou vždy ochotné pomoci.

Domažlickou porodnici vřele doporučuji všem nastávajícím maminkám.

Personál:

prim. MUDr. Ladislav Hamadej, MUDr. Štěpán Stupka, MUDr. Kučerová + všechny porodní asistentky a sestřičky z dětského oddělení.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Přála bych všem, aby měly štěstí na pana primáře, i když ostatní lékaři jsou jistě též velmi schopní odborníci. Dále doporučuji mít velkou trpělivost ohledně kojení.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

pouze vlhčené ubrousky

908
13.06.12

20.5.2012 v 5:30h jsem přijela do porodnice na příjem.Přijímal mě Dr.Suško..a Lucie(bohužel příjmení nevím)moc příjemná!!!Příjem byl rychlý a příjemný,vše vysvětlili a mohla jsem se ptát,ochotně odpovídali.

Lucie,byla moc hodná a laskavá,pomohla mi porodit naší krásnou Adélku která přišla na svět v 8:45h.Moc jí za vše děkuji i ostatnímu personálu. Hodně mi dodávali sil při rození dcerušky,jsou to odborníci na svém místě. O malinkou se krásně starala pí.Kondrysová, moc hodná a příjemná, pomohla s kojením, zkrátka se vším. Ostatně i ostatní sestry příjemní, hodně pomáhaly. Pomocný personál(uklízečky)také strašně moc milé a hodné!!!

Moc moc děkuji celému personálu na porodním v Domažlicích. Porod díky ním šel naprosto rychle a perfektně,…a máme krásnou a zdravou holčičku. DĚKUJI!!!!

Personál:

..milá Lucie,pí.Kondrysová a celý skvělý personál

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně klid a těšení na miminko…je to krásný zážitek(zázrak)!!!!!!!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Navlhčené ubrousky dobrou náladu a pokud to jde tak přítele nebo manžela..hodně to pomáhá.

22.05.12

V roce 2011 jsem rodila v Domažlické porodnici.

Měli jsme i koplikace a všichni byli pohotoví, rychlí, a na správném místě. Máme klešťový porod a náš chlapeček neměl ani modřinu:-). Nedám na Domažlickou porodnici dopustit.V listopadu čekáme další miminko a rozhodně nebudu váhat v ničem a budeme opět rodit v Domažlické porodnici.

Může opravdu doporučit. Měla jsem péči od začátku do konce. Chválím veškerý porodnický personál.

Personál:

primář pan doktor Hamadej.pan doktor Suško.Štěpán Stupka,kompletní personál domažlické porodnice.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

V podstatě nic nepotřebujete snad jen pohodlné kalhotky a vlhčené ubrousky. Je všeho dostatek :-).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky. A náladu na narození svého miminka je to něco nádherného. A hlavně partnera nebo manžela, je to strašná podpora.

Chystají se rodit v porodnici Domažlice

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici