Porodnice Jeseník

, http://jesenickanemocnice.agel.cz/pracoviste/od...

Gynekologie, lůžkové oddělení: 584 458 425
Porodní sál: 584 458 426
Novorozenecké oddělení: 584 458 427
gynekologická ambulance: 584 458 428

Primář: MUDr. Jana Chrastinová

Porodnice v Jeseníku nabízí přítomnost blízké osoby u porodu. Lze využít jak zdejší tak donesené pomůcky u porodu. Porodní sál disponuje celou škálou relaxačních a rehabilitačních zařízení. Epidurální analgezie, nebo jiné tišící prostředky si může budoucí maminka zvolit sama, stejně jako polohu, ve které bude rodit a zda porod urychlí.

Doporučují maminky porodnici Jeseník?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Jeseník

Rodila jste v porodnici Jeseník?
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 30.03.19 napsala :

Chtěla bych moc poděkovat veškerému personálu. Od sestřiček na gynekologii až po lékaře na novorozeneckém oddělení. Jelikož jsem prvorodička, tak mi velice pomohli. Když jsem potřebovala poradit, nebo získat informace. Vše mi zdělili a byli velmi vstřícní. Velmi příjemné prostředí a opravdu milí lidé. Do jesenické nemocnice se vrátím rodit podruhé pokud se poštěstí. Nechapu proč spoustu maminek na Jesenickou nemocnicí nadává. Ja jsem byla velmi překvapená, jak se personál snažil.

Personál: Sestry Marie Ořišková,Martina Prochazková,Marie Kučerová a další Pan doktor Šabata

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Maminkám co se chystají rodit v Jesenické nemocnici bych doporučila hlavně klid a hlavu na svém místě. Opravdu vědí, co dělají.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Já jsem měla vše nachystané a použila jsem jen málo svých věcí. Ale pelnky pro miminko určitě, vlhčené ubrousky. Jinak vše dostanete

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 19.03.19 napsala :

Z počátku jsem měla obavy, ale vše proběhlo perfektně. Přístup personálu na porodním i novorozeneckém odd. byl perfektní.
Mohu jen doporučit.

Personál: Porodní a novorozenecké odd.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebojte, s obavami se svěřte!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Selský rozum…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Jaca9818 29.01.19 napsala :

Ahojte mimčo se mně narodilo v 9 měsíci a vůbec nerostlo v tom devátém, takže mělo 2400 g. Z toho váhu dvakrát ztratilo a jsem třetí den po porodu a stále mimčo nechce pít, už jsem z toho zoufalá. Z odsávačky odsaju, teď měl jak zhubl 2020, ale už přibírá díky UM.

Personál: Jana

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Je tu jedna důchodkyně a je protivná.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Nefertiti24 09.01.19 napsala :

Dr. Mima mě svým odporným chováním dohnala k interrupci, které budu litovat po celý život. Je to zlá žena bez lásky, citu a kousku empatie. Místo aby mi pomohla, dala mi jasně najevo, že je otravuji. Děkuji vám Mimo za zničený život

Personál: Mudr Mima Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - SnazivyTata.cz 14.03.18 napsala :

Upřímně, přes počáteční očekávání všeho možného, spíše zlého než dobrého, byli jsme překvapeni.
O jesenicke porodnici koluje spousta negativ, nicméně mám za to, že se nezakládají na pravdě, a nebo tyto fámy pochází z dob dávných.

Prostředí nemocnice se pod rukama paní primařky Chrastinové zvelebuje. To není však to nejdůležitější. Osobní a vstřícný přístup personálu (až na jednu výjimku - na prvni pohled drsna sestra, ktera vsak odvadi skvele svou praci) nám dělal radost od rána až do večera.

Samotný porod (S.C.) proběhl velice rychle a bez problémů. Personál byl pozitivní celou dobu a následná péče o maminku i miminko byla příkladná.

Děkujeme za všechno paní primarce i celemu personálu. Budeme vzpomínat na tyto chvíle.

Personál: MUDr. Chrastinová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Sbalte si vše potřebné a ničeho se nebojte. Pokud máte strach z porodu, obraťte se na paní primářku Chrastinovou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 15.01.18 napsala :

Až na dvě sestry (jména jsem nějak neregistrovala), z nichž jedna je zdřejmě nějaká robožena, vysmívající se bolesti nás trapných lidí a druhá posedlá hygienou paciententek tak, že klidně zrána nařídí všem sprchu (jen jedna umývárna), takže vnikne přetahovaná o to, kdo půjde dřív (navíc je nervózní, protože jí končí směna a pacientky se jí na ošetření do ordinace courají - proč asi…), byl personál v pohodě.

Zejména sestřičky z novorozeneckého oddělení mi hodně pomohy - jsem prvorodička a rodila jsem sekcí - dělaly vše pro to, abych mohla kojit, holčičku jsem dostala na pokoj hned, co ze mě vyndali hadičky, při zákroku jem ji viděla, vydaly ji partnerovi, snažily se, aby se napila poprvé ode mě.

Co mi trochu vadilo, byly „papírové“ dveře, moc jsem se nevyspala, ale chápu… Doktoři jsou schopní odpovědět na každou otázku, chovali se ke mně korektně, nicméně příště si rozmyslím, jestli podepsat souhlas s vyvoláním porodu - těch pět hodin mi za nějaký pokus rozhodně nestálo.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemá cenu platit si nadstandard, obě paní, co na něm ležely, se sprchovaly s námi. Tím pádem nevidím žádnou výhodu - na dvoulůžku jsem byla celých pět dní sama, během mého pobytu rodily čtyři další ženy.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Poporodní vložky, jednorázové poporodní kalhotky, dětské pleny, dětské čistící ubrousky, kojicí podprsenky, přezuvky, vlastní ručník - mají i svoje, ale spíše na osušení „intimních“ partií.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 24.11.17 napsala :

Zdravím,

sestry a porodní asistentky, co jsem zažila, byly příšerné. Chování psu! Naprostá arogance, posměchy, nechápavost.
Můj prvni porod nebyl lehký, byl uměle vyvolávaný a k prvorodičce, která o tom nic moc neví, se chovali příšerně. Porodní plán tu nikdo nerespektuje, vaše slovo jako kdyby nebylo. Poproste o balon na uvolnění a po 1 hodině a 30 minutách se přijde zeptat, jestli ho ještě stále chci.

Napomínání toho způsobu, ať nehysterčím a podobně mi přijde naprosto stupidní. Žádný empatický milý přístup. Přišla jsem si jen jak zboží, co je otravuje.

Poporodní péče - nezájem a ještě z vás vůči vašemu miminku udělají d**.

Zhasnete, rozsviťte, nemějte ji teď u sebe atd. Hrozné. A nadstandardní pokoj? K ničemu. Za to, co tam j,e bych nedala ani korunu už. A nikdy bych už tam nerodila.

Být hlídaní jak zločinci nebo neschopné ženské. Žádná podpora. Co chcete vy, nikoho nezajímá.

Personál: Sestry na oddělení

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechte sebou mávat. Stůjte jako matky za svým!

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Vieroslava 26.04.17 napsala :

Dne 1. 5. 2014 zemřela následkem porodu v této nemocnice má dcera.
Znalecké posudky jednoznačné…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Adel87 21.04.17 napsala :

Já tuto porodnici velice doporučuju. Rodila jsem zde již 2× a klidně bych tam rodila zas. Ano, není úplně moderní a krásná, ale tohle je vynahrazeno přístupem doktorů a především sestřiček. Chápu, že ne všichni mají pozitivní zkušenost, přece jen, u každého probíhá porod jinak a za jiných podmínek.

Já měla oba porody vcelku v pohodě a rychlé, akorát s větším poraněním. Poporodní péče byla skvělá. Sestřičky poradily, pomohly s čím bylo potřeba. Samozřejmě kdybych byla hnidopich, tak by se pár chyb našlo, ale to já nejsem.

Personál: MUDr. Šabata

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro miminko: vlhčené ubrousky, plínky - vše ostatní vám dají. Pro sebe: poporodní vložky, jednorázové kalhotky, vložky do podprdy, hygienické potřeby, vlhčený toaletní papír.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 01.04.16 napsala :

Tuto porodnici již nikdy! Ani po změně vlastníka. Naprosto ta nejotřesnější zkušenost v celém mém životě.

Personál: MUDr. Kořenek Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - ivalinka 19.02.15 napsala :

V jesenické porodnici jsem byla maximálně spokojená. U porodu jsem měla dr. Šabatu a byl moc příjemný, tak jako všechen ostatní personál. Starali se o mě i miminko moc hezky. Zvláště pak paní Oříšková, ženská na svém místě. :-)

Jediný, kdo tam byl opravdu nepříjemný, byla sestra Žalčíková. Neustále jí něco vadilo - věci na nočním stolku, kufr na zemi, věci na stole, zapnutá televize apod. Završila to v den našeho propuštění tím, že nás nenechala ani se sbalit a vyhodila nás na chodbu (v 10 hodin ráno, kdy na oddělení byli celkem 3 maminky) s tím, že nemá na práci jen tento pokoj. Dle mého zakomplexovaná ženská, která nemá vůbec pracovat s lidmi - natožpak na novorozeneckém oddělení.

Personál: MUDr. Šabata, sestra Žalčíková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 12.02.15 napsala :

Rodila jsem obě děti císařským řezem po dvou letech.

Celý personál byl bezvadný, povzbudil, vše vysvětlil. Sestřičky na novorozeneckém byly perfektní, porodní asistentky, až na jednu výjimku také.

Co mně ovšem dosti vadilo byl „nadstandard“. V oknech byly takové mezery, že jsem si musela nechat z domu dovézt deku, abych je utěsnila. Postel bych čekala také trochu lepší. Televizi musel opravit manžel, ovladač nefungoval a druhý den ani hodiny. Po pětidenním pobytu neměl nikdo čas na opravu. A to vše za 150,– na den. Výhoda byla, že s námi mohl být manžel, jak dlouho chtěl. :-)

Personál: MUDr. Šabo

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - tomesšková 27.11.14 napsala :

Rodila jsem po čtvrté a po delší době, což ve mně vzbuzovalo i obavu. Jsem ráda, že jsem si zvolila jesenickou porodnici, jsou ta úžasní lidé na svém místě. Všem jim moc děkuji a přeji jim mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak v osobním životě. Mnoho spokojených maminek i těch nejmenších tvorečků. Jsou tam lidičky se srdíčkem na tom pravém místě a to je přece to hlavní, ne zda má to nejmodernější vybavení. Na tom vůbec nezáleží. Jesenickou porodnici všem maminkám mohu jen doporučit, opravdu není věc na vytknutí.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Že nezáleží na tom aby porodnice měla to nejmodernější vybavení, ale na tom, aby se cítila jak mamina, tak miminko skvěle a příjemně. A to Vám právě zaručí personál zdejší porodnice.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pokud něco zapomenete, nevadí. Sestřičky jsou ochotné Vám tu danou věc půjčit, než Vám to dovezou.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 11.11.14 napsala :

Nejhorší zážitek v mém životě. Byla jsem v lázních a měla jsem podezření na těhotenství. Nechala jsem se vyšetřit v nemocnici v Jeseníku. Po hodinovém čekání jsem přišla na řadu, nějaká doktorka mne vyšetřila, řekla mi, že těhotná nejsem, ale že zřejmě mám nádor ve střevech - buď tedy cystu, což je ta lepši varianta nebo nádor, který je ta horší varianta. Doktorka mi to oznámila na chodbě u schodiště, tak mě vyjukala, začala mne nutit za každou cenu, abych šla na CT a rentegen i přestože jsem to odmítla a stála si za svým.

Primář mě seřval, že si tam něco pěstuji a hodně dlouho, že mám okamžitě ukončit léčbu a jet domů. Pak zavolali dalšího doktora, který provedl sono a zjistil, že tam vůbec nic nemám a že je vše naprosto v pořádku. Doktorka mi jen suše oznámila „Tak vidíte, co brečíte, nic tam nemáte,“ dala mi zprávu a já celá zlomená odešla.

Hned jsem odjela domů, šla na kontrolu v nemocnici v Brně, kde zjistili, že jsem gravidní. Tuto nemocnici nedoporučuji, chovali se opravdu jako hovada. Tohle jsem ještě nezažila, každopádně trauma, které mi tím způsobili, budu mít v sobě asi ještě hodně dlouho.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vůbec nedoporučuji tuto nemocnici!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Zdeňka92 10.09.14 napsala :

Rodila jsem zde 17.7. 2014 svou první dcerku a mohu jen doporučit.

MUDr. Šabo mi velice při porodu pomohl a nejen on, ale i sestřička od novorozenců a porodní asistentka (jejich jména si bohužel nepamatuji). Jinak se o mě staral primář a i jeho přístup byl naprosto úžasný a sám si pohlídal náš zdravotní stav před i po porodu.

Bylo o nás velice dobře postaráno a porodnici mohu jen doporučit. Další dítě plánujeme rodit opět zde, přestože už to sem budeme mít víc jak přes půlku republiky.

Personál: MUDr. Šabo Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - simskal 20.08.14 napsala :

Rodila jsem zde a byla jsem spokojená.

MUDr. Šabo mne při porodu skvěle podporoval a vše proběhlo dobře. Ostatní doktoři, se kterými jsem se setkala při vizitách, byli také skvělí. Sestřičky jsou dobré, až na jednu výjimku, kterou jsem já zrovna „schytala“ k porodu.

Měla jsem pro sebe a malou celý velký pokoj, protože zrovna neměli moc porodů, což bylo také super.

Personál: MUDr. Šabo

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy a hodně štěstí. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Osobní hygienické potřeby, župan, přezuvky, kojící podprsenku, plenky pro miminko.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - chatlineristka 21.04.14 napsala :

Všechny zdravím. Ještě pořád ležím v porodnici, ale mohu upřímně říct, že jsem opravdu ráda, že jsem porodila dcerku tady. :-) Personál je skvělý, sestřičky (jak dětské tak PA) jsou fantastické, lékaři také, jsou milí, ochotní, obětaví.

Vůbec mi nevadí, že byl obsazený nadstandard, zrovna tady moc maminek není, tak i tak mám celý pokoj pro sebe a svou dcerku a jsem fakt spokojená. :-)

Opravdu mohu jen a jen doporučit, je to tady dost jakoby v domácím prostředí a svým způsobem - jaké si to uděláte, takové to máte. :-)

Personál: MUDr. Vodička

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vůbec ničeho se nebojte, postarají se tady o vás skutečně skvěle od A po Z. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady, papuče, vložky, toaletní papír.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Jeseník - ml12 18.03.14 napsala :

Rodila jsem v Jeseníku v roce 2012. Měla jsem docela smůlu na personál.

Rodila mě porodní asistentka. Pořád mi říkala „Tlačte, tlačte“ i mimo kontrakce. Byla jsem dost potrhaná. Nevím, jsem laik, ale četla jsem po porodu v jedné knize, že když se blíží hlavička k pochvě, má se přestat tlačit, aby se stihla pochva roztáhnout.

Pan doktor Boxan, který mě zašíval, byl dost nepříjemný a necitlivý. Zašívání strašně bolelo, hodně mi to utahoval. Nemohla jsem 2 týdny pořádně sedět a chodit, dost to bolelo a pnulo. Ještě rok po porodu jsem cítila, jak mi ta jizva pne. Když jsem pak rodila v jiné nemocnici, udělal mi doktor nástřih. O zašívání jsem skoro nevěděla, pár hodin po porodu jsem mohla sedět, týden po porodu jsem byla fit. Spodní partie se bezproblémově zahojily, dokonce jsem už necítila jizvu po předchozím porodu. Říkám, měla jsem zrovna smůlu na doktora. Paní, co rodila den po mně, měla pana doktora Šaba a paní doktorku Minu a byla moc spokojená.

Ještě bych měla poznámku, že mě v Jeseníku furt štelovaly do určité polohy při kojení (vsedě), moc mi to nešlo, spodní partie dost bolely. Doma jsem si pak nastudovala info o kojení a kojila vleže a bez problémů.

Personál: MUDr. Boxan Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Leňuli90 11.02.14 napsala :

Rodila jsem tu dvakrát a jestli ještě někdy budu mít možnost, budu rodit znovu! Jsem spokojená jak s lékaři, sestrami, tak porodními asistentkami. Vždy se chovali hezky, ochotně pomohli, vyšli vstříc (i s prenatální péčí). Vždy mě o všem informovali, bavili se se mnou na úrovni a vše vysvětlili. Nemám problém s prenatálním oddělením, ani z žádným jiným. Děkujme Bohu za tuto nemocnici a oddělení. Kam pojedete až ho zavřou? Budeme mít místo narození červenohorské sedlo?

Personál: sestry Marie Oříšková,Vladana Rapíjská, Leona Hájková, Martina Žalčíková, primář Kořenek, MUDr. Šabo

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jen pevné nervy, ať jim to rychle uteče a dobře dopadne. :) pPříroda si to zařídí sama

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vložky, plenky, ubrousky, Bebanten (Sebamed), spodní prádlo, kojicí podprsenku, noční košile + hygienické potřeby.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Báje 07.02.14 napsala :

Skvělá porodnice, personál orientovaný na pacienty a jejich potřeby. Všem, kteří se o mě a naše dvě děti starali a se vším mi pomohli, patří obrovský dík! Ani se mi po tom týdnu nechtělo domů. :-)

Personál: MUDr. Kořenek,

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebojte, jste zde v dobrých rukou.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Jannie11 09.11.13 napsala :

Dobrá porodnice, skvělý přístup personálu. Na jakoukoliv otázku mi bylo zodpovězeno. Dobrá péče o mě i miminko. Lidé si hodně stěžují na české nemocnice, ale z vlastní zkušenosti ze zahraničí mužů říct, že jesenická porodnice patří k top! Jmenovaný personál byl výborný.

Personál: MUDr. Sabo, PA Marie Oříšková, PA Lenka Řepová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 29.09.13 napsala :

Porod v této nemocnici byl příjemný. PA jsou milé až na jednu, která do této práce chodí asi z nechutí. Pan primář ochotný a milý a ostatní personál taktéž, takže bych tuto porodnici doporučila.

Personál: MUDr. Kořenek

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnické vložky, prsní vložky, dětské pleny, Bepanthen mast na opruzeniny a na bradavky, toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - xaxsx 12.05.13 napsala :

Moje zkušenost s touto porodnicí je velmi dobrá. Na přístup personálu si nemůžu stěžovat. Sestřičky na gynekologii i na novorozeneckém oddělení byly moc příjemné, usměvavé a vstřícné. Pan primář stejně jako pan doktor Šabo, který byl u mého porodu, jsou také moc příjemní a hlavně velcí profesionálové. Děkuji jim za bezproblémový průběh porodu.

Za jediné negativum považuji docela dost zastaralé vybavení porodnice, starý kovový nábytek, společné sociálky, a to i pro nadstandardní pokoje. S tím jsem však počítala, takže mě to nijak nepřekvapilo.

Doporučuji tuto porodnici všem, kteří dávají přednost domáckému prostředí a osobnímu přístupu před velkými porodnicemi, kde porody probíhají jak na běžícím pásu.

Personál: MUDr. Šabo

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro maminky byly stále k dispozici čisté košile i ručníky, pro miminka je třeba si vzít pouze plínky, vše ostatní tam dostanete.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 22.04.13 napsala :

V porodnici jsem byla na základě doporučení - prý je to vlídné domácí prostředí a primář se osobně stará.

Ne, skutečnost je opravdu jiná. Primář se nezajímal a nestaral - o osobním přístupu nelze hovořit. Ten, kvůli kterému jsem si porodnici vybrala, o mě moc nezavadil.

Sestry z novorozeneckého, kromě asi 3 výjimek (kde je opravdu profesionalita) se nechovají k maminkám přívětivě, ale mají manýry vězeňských dozorců a to se vším všudy. A jsou hodně, ale opravdu hodně líné! Za co je platí? Za to, že na sesterně spí? Na tomto oddělení si některé sestry chodí odpočinout, a to jim jde, protože miminek tam moc nebývá a když se k matkám chovají hnusně, tak se budou snažit se kontaktu se sestrou vyhnout a řešit si vše nějak samy. Matkám je třeba důrazně vysvětlit, že se pokoj neopouští. Tedy opouští, miminko mají v tu dobu hlídat, ale to se neděje, ohlásíte, že se jdete vysprchovat a na toaletu a přesto dítě nechají bezmocně celou dobu řvát - mají družnou zábavu na sesterně.

Sestry z gynekologického jsou na tom lépe, ne všechny, ale to je všude. Zaplatíte si samostatný pokoj, abyste se v něm cítili jako vězeň, který je tam vlastním zaviněním. Pravidla tvoří ta daná sestra, která má zrovna službu, ať už ve vztahu k miminku nebo u Vás.

Opravdu varuji, stále zvažuji možnosti žaloby a zatím alespoň varuji všechny, kdo by se tam nedejbože chystaly, kdo by si tuto porodnici vybraly z konkurence, jako jsem to, bohužel, udělala já.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - ivana1988 22.09.12 napsala :

Porod v této porodnici byl bezproblémový, personál při porodu příjemný, vstřícný. Dětské sestřičky moc milé a příjemné kdykoliv poradí, pomohou.

Ostatní sestřičky také milé a příjemné a v rámci možností se snaží vyhovět. Doktoři super! Nemám na tuhle nemocnici žádné připomínky, fakt jsem byla spokojená až na nějaká ta jídla.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučuji maminkám vzít si sebou: porodnické vložky, toal.papír, plenky pro miminko.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Colenne 20.09.12 napsala :

Já jsem ležela už před pár lety v Jesenické nemocnici na „udržování“ asi necelé 3 měsíce a musím říct že lékaři byli fajn, milí a ochotní zodpovědět jakýkoliv dotaz. Moc mi tam pomohli, protože jsem se otvírala už v 19tt.. dnes mám díky nim krásnou zdravou holku :-).

Prostředí je příjemné až „domácké“, myslím že je to lepší než ty velké neosobní porodnice, kde to je jak na běžícím pásu..

Co se týká sestřiček, tak byly všechny fajn. Normální ženský, kromě jedné.. byla to zmalovaná, starší, malá bruneta tvářila se jako by snědla knihu moudra a když jsem šla k porodu dávala mi školu ohledně mé francouzské manikúry, ale myslím že po mé reakci pochopila, že to přepískla :-).

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechávejte v těh. průkazu fotečky mimi z ultrazvuku jako já, už se Vám nevrátí :-(.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nafukovací kruh na sezení :-).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 05.09.12 napsala :

Porod v této porodnici byl bezproblémový, personál při porodu příjemný, vstřícný.

Dětské sestřičky moc milé a příjemné kdykoliv poradí, pomohou (až na jednu - sestra Drozdová, to je něco šíleného, ta už tam nemá rozhodně co dělat a kazí pohled na celé oddělení).

Ostatní sestřičky také milé a příjemné a v rámci možností se snaží vyhovět. Doktoři super!

Personál: MUDr. Šabo Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Miš-El 07.08.12 napsala :

Trochu jsem měla strach rodit v Jesenické nemocnici, vzhledem k její pověsti, ale po mé zkušenosti nemám výrazné výhrady.

MUDr. Kováčik, který mě měl na starosti, byl pekfektní.

Sestřičky z novorozeneckého odd. až na jednu vyjímku, také super. Ostatní personál usměvavý a příjemný.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plenky pro miminko, porodnické vložky.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - Anonymní 15.04.12 napsala :

Tohle neni porodnice, to je katastrofa, personal k nicemu a kamaradka je romka a zachazeli s ni jako s opici, katastrofa a ceska republika se chlubi ze je clenem eu hruza pokud mozno vyhnout se teto porodnici.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - včelička2011 07.03.12 napsala :

Do porodnice jsem nastoupila s týdnem přenášení, vyvoláno kapačou, rodila jsem s epiduralem, rodil MUDr. Kořenek chtěla bych jim strašně poděkovat porod byl super, jak doktor tak asistentka i sestřičky z dětského jsou tam opravdu hodné, celkově jsem byla s personálem nadmíru spokojená, měla jsem nadstandartní pokoj, vložky jsou v ceně pokoje, akorát nelze zamluvit prostě jak nastoupíte zeptat se zda je volný, o miminka a maminky se tam opravdu starají velice dobře Nemůžu si vůbec stěžovat určitě doporučuji. Prostředí je taky v rámci možností příjemné cítila jsem se tam skoro jako doma.

Personál: MUDr. Kořenek, primář

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně pleny pro prcka :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Hess 02.02.12 napsala :

Rodila jsem v této porodnici plánovaným císařským řezem. Byla jsem velmi příjemně překvapena milým přístupem veškerého personálu a jediným negativním aspektem mého 5ti denního pobytu bylo, že ani nadstandard nemá vlastní sociální zařízení.
Celý můj pobyt byl příjemný, rozhodně jsem se s malým nenudila. Ihned mohl být se mnou na pokoji, pouze první dvě noci byl ještě u sestřiček. Dostala jsem mnoho letáčků, kupónů, ale také zajímavou publikaci o kojení.
Moc děkuji všem, co se tam o nás krásně starali a především panu primářovi, že pečoval o mě i naše vytoužené miminko od prvního dne v poradně.
Tuto porodnici doporučuji všem maminkám!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, župan, teplé ponožky

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Venetta 25.01.12 napsala :

V porodnici jsme byla celkem pět dní a byla jsem spokojená. Sestřičky, až na nějakou tu výjimku, byly příjemné…ono snad nikdy nenarazíte na vždy špičkový a milý personál, každý máme svoje dny ;-) A ať má Jesenická nemocnice pověst jakou chce, tak na porodní odd. si stěžovat nemůžu, v rámci možností mi tam nic nechybělo :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Především něco pro zkrácení dlouhých chvil!! :-)))

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - axi81 16.05.11 napsala :

Personál až na nějakou tu výjimku super, zejména por. asistentka Iva (?) a MUDr. Mina, které jsem měla u porodu, byly skvělé. Povzbudily, podpořily, pomohly… Sestřičky na novorozeneckém moc fajn, jen když mají fofr, umí to dát některé docela najevo. Ostatní lékaři v čele s primářem Kořenkem byli bezva, stejně tak dětstké lékařky.
Výhrady nemám ani vůči jídlu a pomocnému personálu - ten byl vždy usměvavý a milý. Za sebe musím říct, že je to vždy o lidech a k jesenické porodnici prostě nemám výhrady. Pokud se zadaří a bude to možné, budu rodit zase tady.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Čtení, plenky, toaletní papír, dámské vložky (na nadstandardu je k dispozici neomezené množství nemocničních vložek, které jsou po porodu určitě dostačující)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - Lentilka04 13.05.11 napsala :

Porodnici v Jeseníku bych určitě doporučila, velmi příjemný personál, jak sestřičky tak doktoři. :)Poradí, ochotně pomůžou. Utěší, když je vám nejhůře… Jen to jídlo by mohlo být lepší, ale to je tak asi všude. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír!! :)),hyg.vložky,ručník,plenky…

Nahlásit
neutrální
Porodnice Jeseník - chatline 02.05.11 napsala :

Můj syn se narodil díky jedné paní doktorce,bohužel jméno už nevím,ale vím,že tam nebyla dlouho.Myslím,že hodně záleží na složení personálu.Konkrétně porod-až na to,že u mě trval 3 dny,byl super,další pobyt tam,nevím,z toho mám spíše smíšené pocity,dětské sestry protivné-většina,gyn.sestry OK.Bylo tam hrozny horko,ale jinak se to dalo.Myslim,ze kdyz to proste prijde tak budu rada,kdyz odrodim kdekoliv…Ale kdybych si mohla vybrat,tak asi porodim v Olomouci nebo v Krnově-tam bych zvolila vodu,ktera v Jeseníku chybí.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Maminky,vemte si sebou toaletní papír a plínky:-)

Nahlásit
neutrální
Porodnice Jeseník - chatline 02.05.11 napsala :

Můj syn se narodil díky jedné paní doktorce,bohužel jméno už nevím,ale vím,že tam nebyla dlouho.Myslím,že hodně záleží na složení personálu.Konkrétně porod-až na to,že u mě trval 3 dny,byl super,další pobyt tam,nevím,z toho mám spíše smíšené pocity,dětské sestry protivné-většina,gyn.sestry OK.Bylo tam hrozny horko,ale jinak se to dalo.Myslim,ze kdyz to proste prijde tak budu rada,kdyz odrodim kdekoliv…Ale kdybych si mohla vybrat,tak asi porodim v Olomouci nebo v Krnově-tam bych zvolila vodu,ktera v Jeseníku chybí.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Maminky,vemte si sebou toaletní papír a plínky:-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Jeseník - PETRA BARABÁŠOVÁ 21.05.10 napsala :

NA JESENICKOU PORODNICI SI NEMOHO STĚŽOVAT,VELICE PŘÍJEMNÍ LÉKAŘI I SESTRŘIČKY,PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA I NA PORODNÍM SÁLE.rODILA JSEM TAM DVAKRÁT,PŘI DRUHÉM PORODU BYLI KOMPLIKACE,PROTOŽE DÍTĚ ŠLO ZADEČKEM,ALE SUPER MISTR PRIMÁŘ KOŘENEK SE SVÝMÍ ASISTENTKAMI VŠE ZVLÁDL NA JEDNIČKU,IKDYŽ MALIČKÝ MĚL PARESU BRACHIÁLNÍHO PLEXU,TAK JSME VŠE ZVLÁDLI A JE UŽ V POŘÁDKU.URČITĚ BYCH TUTO PORODNICI KAŽDÉ RODIČCE DOPORUČOVALA,JÁ OSOBNĚ SI NEMŮŽU NA NIC A NA NIKOHO STĚŽOVAT.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Jeseník - lenka87 28.01.10 napsala :

Doktoři-nepříjemní
Sestry-nepříjemné
Prostředí-nepříjemné
Rodila jsem tam jednou ted jsem těhotná podruhé a rodit se tam už rozhodně nechystám.

Nahlásit

Fotky z porodnice


1 komentář

Velký bráška přišel za sestřičkou

Naše Vanesska 5 hodin po porodu

Přidejte Vaše fotky k porodnici Jeseník.>

Děti z porodnice Jeseník

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Jeseník
nonynka8 Jeseník Adrianka neznámé 20.04.2019
V. Lucie Jesenik Sofie
53 cm, 4200g 07.11.2018
Katkadablik28 Lily
45 cm, 2350g 24.09.2018
Charlotta2018 Charlotte
50 cm, 3260g 09.08.2018
Lenkasvob Michaela
50 cm, 3000g 16.04.2018
Marisa nikola Isabela
49 cm, 3g 22.02.2018
Miš-El Jeseník Lea
48 cm, 2748g 11.01.2018
kunhutauherska Johanka neznámé 19.04.2017
Banicka Beáta
49 cm, 2880g 19.01.2017
Banffle Jeseník Vašík 50 cm, 2840g 08.01.2017
Petromila78 Zlaté Hory Kubíček
50 cm, 3610g 19.12.2016
martahan87 Hradec-Nová Ves Milada 52 cm, 3450g 04.10.2016
Miš-El Jeseník Alex
49 cm, 2720g 04.08.2016
jigda Klára
52 cm, 3040g 12.07.2016
Greensquirell Jeseník Kubík 50 cm, 3350g 12.02.2016
PajisC Jeseník Nela
52 cm, 3g 08.02.2016
miska93 jesenik Sofie/Ondřej neznámé 28.01.2016
Nanynkaa1 Laura
48 cm, 3g 28.09.2015
Radekmykes Javornik Radeček
neznámé 01.08.2015
Ivullka Jeseník Daniel
52 cm, 3360g 18.06.2015

Rodily v porodnici Jeseník

Chystají se rodit v porodnici Jeseník

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Jeseník (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Jeseník?