Podmínky prodeje:

Zboží možno vyzvednout osobně, nebo zaslat poštou ( dle tarifu pošty).

Zelvicka85

Kupující

30.06.16

Rychle jednani, veci v perfektnim stavu. Vrele doporucuji.

Dagmar Je

Prodávající

16.06.16

rychlé jednání, zasilka v pořádku

Zuzanaroza

Kupující

15.06.16

Vše odpovídá popisu, oblečení přišlo v pořádku, krásně voňavé, určitě doporučuji, za mě velká spokojenost:)

luci5

Kupující

12.06.16

Nakupuji podruhé a opět skvělý obchůdek:-) Mohu jen doporučit!!

mapu

Kupující

01.06.16

Opet bezproblemovy obchod - rychla komunikace, rychle zaslani, pekne vecicky, mohu jen doporucit :-)

B0M0

Kupující

01.06.16

Vše v pořádku. Doporučuji.

Kackoun

Kupující

23.05.16

Všem vřele doporučuji☺ oblečení je krásné, skvělá domluva a ochota. Děkuji .

Ferrary

Kupující

05.05.16

Mohu jen doporučit,pěkné věcičky. Děkuji

Valandrea

Kupující

03.05.16

Vše proběhlo dle domluvy,rychle a v pořádku.
Doporučuji!

retne

Kupující

26.04.16

Super - díky za obchod ;) - Doporučuji.

sweeticko

Kupující

22.04.16

Velmi prijemna prodavajici. Krasne veci a rychle jednani. Doporucuji vsem.

T. Petra

Kupující

06.04.16

Rychlé jednání, spolehlivost.

Kukulis

Kupující

23.03.16

Doporučuji. Děkuji za obchod :-)

Barakl

Kupující

23.03.16

S nákupem jsem naprosto spokojená. Výborná komunikace, bleskové dodání, vřele doporučuji.

1petula

Kupující

14.03.16

rychlý obchůdek, příjemná komunikace, vše proběhlo hladce, doporučuji

B0M0

Kupující

09.03.16

Super obchůdek, doporučuji.

Kytičkaaa

Kupující

09.03.16

Maximální spokojenost, moc děkuji a doporučuji na 100% :-)

Katesche

Kupující

04.03.16

Příjemná komunikace, bleskové dodání, vše odpovídá popisu. Moc děkuji a rozhodně doporučuji!

markyma

Kupující

02.03.16

Všechno proběhlo v naprostém pořádku a dodání bylo belskové. Doporučuji!

Erzulka

Kupující

01.03.16

vše v pořádku. Vřele doporučuji

Anna0709

Kupující

29.02.16

Velka spokojenost, diky! :)

renule121

Kupující

19.02.16

Velká spokojenost s koupí, vše proběhlo bez problému a velice rychle. Mohu jen doporučit.

Ivejn

Kupující

10.02.16

Maximální spokojenost. Komunikace na jedničku, věci odpovídají popisu a kvalita vs.cena.

niki1112

Kupující

25.01.16

Moc děkuji za bezproblémový obchod a krásné zboží. Vřele doporučuji!

Sendy888

Kupující

21.01.16

Děkuji za bezproblémový obchod a domluvu.

jungle1

Kupující

01.12.15

vse probehlo v poradku. rychla a bezproblemova domluva. doporucuju

Mitsula

Kupující

28.11.15

Vše v pořádku, mohu doporučit!

Kristyna44

Kupující

20.11.15

Perfektní obchod, příjemná komunikace, vstřícnost. Děkuji a ostatním vřele doporučuji! :-)

Lada1988

Kupující

18.11.15

Doporučuji, bezproblémová komunikace i předání :-)

zuzanchik

Kupující

18.11.15

Overalky jsou moc pekne, dekuji :D

gokala

Kupující

10.11.15

vše proběhlo v naprostém pořádku,rychlé zaslání,výborná komunikace,mohu jen doporučit

Avy

Kupující

08.11.15

Rychlá dodávka a zboží odpovídající popisu.

Papia

Kupující

07.11.15

doporucuji-mila pani prodejkyne, rychla domluva predani :)

lussinka1984

Kupující

07.11.15

Děkuji moc za prima obchůdek, výborná komunikace, rychlé jednání, mohu jen doporučit :-)

aniiee

Kupující

22.10.15

rychlá komunikace, bezproblémové předání, vše v pořádku, zboží nádherné

Vendulka12

Kupující

16.10.15

Výborná komunikace, moc hezké zboží, spokojenost, doporučuji :-)

Anna7777

Kupující

11.10.15

Rychlá domluva i obchod, věci v pěkném stavu, děkujeme! :-)

adlita

Prodávající

08.10.15

Děkuji a ***D O P O R U Č U J I***. Dnes se připsala platba = ještě dnes odesílám zásilku ;-)

lui00

Kupující

08.10.15

Skvělá komunikace, krásné oblečky, maminku doporučuji ;)

janka7891

Kupující

30.09.15

Skvělá domluva, rychlý obchod. Doporučuji.

UnaKoralina

Kupující

07.09.15

Obchod proběhl v pořádku, vřele doporučuji :-)

Myšpulín2

Kupující

01.09.15

Bez problému rychlé doručení.

Myšpulín2

Kupující

28.08.15

Vše bez problémů děkujeme :)

mapu

Kupující

14.08.15

Mila komunikace, moc pěkné věci, vse v pořádku, doporucuji.m

Veronika 25

Kupující

22.07.15

Byla jsem velmi spokojená.

zadus

Kupující

15.07.15

bezproblémový rychlý obchod, děkuji :)

vevelu

Kupující

15.06.15

Příjemná komunikace, rychlá platba, vše proběhlo v pořádku, mohu jen doporučit. Děkuji.

A.Arlethka

Kupující

12.06.15

Vše v pořádku, věci jsou krásné :)! Děkuji a doporučuji!

Honey_0071

Kupující

19.05.15

Výborná komunikace, moc hezké zboží, spokojenost :-)

Ikiky

Kupující

02.05.15

Obchůdek proběhl v pořádku. Doporučuji a děkuji.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »