Podmínky prodeje:

Hezký den maminky, vítám vás v mém bazárku, kde prodávám věcičky převážně po svém mladším synovi.
Při nákupu nad 399,– Kč, dávám poštovné ZDARMA. (Toto neplatí pro nákup zboží na dobírku. Při dobírce v tomto případě účtuji jen 50,–Kč)
Zboží posílám Českou poštou za cenu 44-69,– Kč či více, podle velikosti a váhy balíčku, jako doporučený balíček. U velkých těžkých věcí, preferuji osobní předání v obci Svojetice. Případně mohu dovézt do Říčan u Prahy nebo do Prahy k metru Háje. Dobírka je možná také ale cena je 115,–Kč.
Preferuji platbu převodem na můj účet u České spořitelny. Odesílám okamžitě po výběru a došlé platbě. Přeji pěkný nákup. Ivča K. :-)

mpribylova

Prodávající

01.09.14

Děkuji za prima obchůdek a rychlou platbu :)

Helis26

Kupující

01.09.14

bezva obchůdek, milá maminka .. mohu všem jedině doporučit :-)

tanecnice1

Prodávající

29.08.14

Obchůdek proběhl na 1 - doporučuji

Adela123

Prodávající

28.08.14

Maminku rozhodně doporučuji! Vše proběhlo na 1!

Monetika

Prodávající

28.08.14

Velmi rychlé jednání,doporučuji k dalším nákupům.

Verunka93

Kupující

27.08.14

Super komunikace, rychlost poslání i cena. Šátek byl v TOP stavu, naprostá spokojenost a moc doporučuji! :)

Flumfy

Kupující

23.08.14

Příjemná a rychlá komunikace. Vše v pořádku a mohu jen doporučit :)

Lencaaaa

Kupující

25.07.14

Paní mohu jako prodávající jen doporučit balíček jsem měla rychle doma. Domluva super. :-D

Petromila78

Kupující

14.07.14

Bezproblémový obchůdek:-),vřele doporučuji :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3