Podmínky prodeje:

Pěkně Vás vítáme v našem malém bazárku a děkujeme, že jste zavítaly i k nám :-).
Průběžně čistíme skříně, komody a botníky a vyřazujeme pro nás okoukané, ukvapené koupě a co je nám malé.
Nabízíme přebytky z několika našich domácností a šatníků, kde je občas třeba udělat pořádnou čistku.
Pro lepší rozhodování si klidně napište o větší a detailnější foto. Zrovna tak o doplňující info, které jsme třeba zapomněli k inzerátu napsat.
Některé věci prodáváme na více prodejních serverech, tak pokud se Vám něco líbí, tak neváhejte, vždy má přednost ten rychlejší zájemce.
Při koupi více kousků je POŠTOVNÉ JEN DLE VÁHY a velikosti zásilky dle aktuálního ceníku ČP. Na dobírku už bohužel ze špatných zkušeností nezasíláme a výměna možná jen při osobním převzetí a nebo odesíláme jako druhý.
Zboží odesíláme obvykle do 2-3 dnů od připsání platby na účet, pokud to čas dovolí, i dříve :-).
Jsme rodina nekuřáků a bez domácích mazlíčků.

Budeme se těšit :-).

ssalom

Kupující

18.06.15

Výborná komunikace, rychlé dodání, moc hezké věcičky, Děkuji a doporučuji !!!

Terdul

Kupující

29.04.15

Krásné zboží, které přesně odpovídalo popisu a fotografiím. Jednání výborné, milé a rychlé. Bylo vyhověno i požadavkům navíc. Další nákup ráda zopakuji.

Upravit

Terdul

Kupující

29.04.15

Krásné zboží, které přesně odpovídalo popisu a fotografiím. Jednání výborné, milé a rychlé. Bylo vyhověno i požadavkům navíc. Další nákup ráda zopakuji.

Upravit

Cvrboušek

Prodávající

24.04.15

Mohu jen a jen doporucit ! Skvela komunikace a rychle dodani zasilky !!! ;) Dekuji za obchudek :-)

nina7

Prodávající

23.04.15

Příjemná komunikace, vstřícnost, spolehlivost, ostatním mohu jen doporučit!!

Astavelante

Kupující

15.04.15

Moc děkuji za super obchod! ;)

Lupínek2014

Kupující

14.04.15

Rychlé a velice milé jednání, krásné věcičky bleskově doručeny. Výborná spolupráce, můžu pouze chválit a vřele doporučit!

jajmalina

Kupující

05.04.15

Vše v naprostém pořádku, doporučuji!

Bonule

Prodávající

26.03.15

Děkuji moc za milé hodnocení a já Vás s radostí také mohu jen doporučit jako milou a spolehlivou nakupující..děkuji moc za obchůdek:-)

prcekM

Kupující

26.03.15

Velmi milá komunikace, děkuji moc za super obchůdek :) Kočárek je bez chyb a potěšily milé dárečky, děkuji a určitě doporučuji.

22041985

Kupující

05.03.15

Výborná a rychlá komunikace, vstřícné jednáni a hezké věcičky Určitě mohu doporučit:-)

1labut

Kupující

16.01.15

Výborná a rychlá komunikace, vstřícné jednáni a hezké věcičky:-) Určitě mohu doporučit:-)

majky225

Kupující

01.01.15

obchodování s paní byla jedna báseň, večer jsem poslala penízky a ráno jsem měla balíček u dveřích :) super rychlý obchod, takže spokojenost nadevše :)

evav30

Kupující

18.12.14

vše proběhlo v pořádku a rychle, mohu doporučit!!!

1macek1

Kupující

28.11.14

Vřele doporučuji, obchůdek proběhl na jedničku. :palec: Vše bez problému :kytka: Děkuji Marcela :hug:

Jirk

Prodávající

12.11.14

Příjemný obchůdek mohu jednoznačně doporučit vše proběhlo na 100%

Stránka:  « Předchozí 1 2