Mončičáki

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Dobrý den

Věci, které nabízím na bazárku, jsou nově kupované po mém synovi narozeném v dubnu 2014 značky Lindex, H&M, Next, Mothercare, F&F, jsou v perfektním stavu, bez vad, nošené pouze mým synem, vzhleďem k tomu, že věcí má hodně, jsou skutečně v pěkném stavu, pokud jsou na nich nějaké drobné vady, vždy uvádím do popisu. Preferuji osobní odběr nebo možnost zaslání poštou po převodu peněz na účet. Při odběru nad 5 ks poskytnu slevu 10% z celkového nákupu.

sigimary

Kupující

26.01.15

Vše v pořádku, příjemný a rychlý obchod! Věci moc pěkné!Doporučuji!

Bialab

Kupující

23.01.15

Vše v pořádku. Příjemné jednání a rychlé dodání.

Michala79

Kupující

20.01.15

Krásné věcičky, milé jednání. Doporučuji

LuniStyle

Prodávající

19.01.15

Skvělý obchůdek, děkuji!

Marketka.1992

Kupující

15.01.15

Velice doporučuji. Skvělý obchod. Vse čiste vyprane . Proste super!

Réza 26

Kupující

13.01.15

Skvělá komunikace,rychlé dodání a krásný stav věci. Můžu jen doporučit :D

Karin_ka01

Kupující

06.01.15

Všechno v pořádku, milé jednání. Doporučuji

Catty1

Prodávající

16.12.14

Obchod proběhl v pořádku, rychlá platba, skvělá komunikace. Doporučuji. K.

sikoku

Kupující

01.12.14

Super komunikace, krásná postýlka. Vše čisťounké a voňavé.
Mohu doporučit :-)

romula

Prodávající

25.11.14

Vše v naprostém pořádku.Ráda doporučuji ostatním :-)

anezzka

Kupující

09.11.14

Vše proběhlo hladce, paní moc milá a vstřícná, doporučuji.

berry2368

Kupující

04.11.14

Vše v naprostém pořádku, díky.

zuzkru

Kupující

04.11.14

Super obchůdek, krásné oblečení, skvělá komunikace :)

huggieska

Kupující

22.10.14

Vše v pořádku. Děkuji a doporučuji!

kapybarka

Prodávající

08.10.14

Bezproblémový obchůdek, blesková platba, vše na jedničku. Paní kupující všem doporučuji :-)

ulmy

Prodávající

07.10.14

Super obchůdek. Doporučuji

elisska12

Prodávající

02.10.14

Maminku doporučuji jako kupující! Velmi rychlá platba a pohodová komunikace. děkuji za obchod.

kubikuli

Kupující

30.09.14

Příjemný obchůdek, vše v pořádku, pěkné zboží. Ještě jednou děkuji :-)

navstevnice_...

Kupující

23.09.14

Vše ok! Milá komunikace, rychlé zaslání - určitě doporučuji! Díky :-)

M-Minnie

Kupující

19.09.14

Vše OK :-)

Diggy

Kupující

03.09.14

Dobrý den, moc děkuji za balíček, věcičky jsou naprosto úžasné, krásné. Jako nakupující Vás můžu jen a jen doporučit, milá maminka, super rychlá komunikace. Renča

Kyslíková

Kupující

05.08.14

Příjemná komunikace, rychlý obchod, zboží dorazilo v pořádku. Děkuji a vřele doporučuji!

pats77

Prodávající

26.07.14

Super obchudek, vse probehlo v poradku, mohu vsem vrele doporucit. P.

hankaluk

Prodávající

14.07.14

Spokojenost, rychlá platba a příjemná komunikace.

Upravit

Mickey 1

Kupující

16.06.14

Příjemná komunikace. Doporučuji.

Frida F

Kupující

10.06.14

Vše proběhlo naprosto v porádku...Spokojenost.

Barbzavomor

Prodávající

21.02.14

Děkuji za spolehlivý obchůdek, rychlou platbu a milou komunikaci.

Stránka:  « Předchozí 1 2