Podmínky prodeje:

Vzhledem v velmi nízkým cenám je možný odběr min. 3ks nebo 200kč .Děkuji za pochopení.
Dobrý den, prodávám oblečení po mých dvou dětech a třech dítkách sestřenky a mých nošených oblečení - některé jsou nové.U popisu se snažím vždy do detailů popsat všechny vady..Pokud se vám něco nebude zdát, zeptejte se…

DOPRAVA - doprava je buď osobně v Brně Kohoutovicích kam si můžet klidně přijít i na věci podívat a vybrat si o co máte zájem, protože všechny věci zde nemám nafocené.. nebo pošlu poštou dle jejich tarifu…při nákupu nad 500kč a při platbě předem na účet platím půlku poštovného já.
Poštovné dle pošty se pohybuje od 54kč do 85kč při platbě předem.Mohu také poslat na dobírku i když s tím nemám moc dobré zkušenosti, ale zase chápu, že někdo se bojí nebo nemá internetbanking - na dobírku stojí balíček min 150kč někdy je to i více, ale to už pak doplatím já.

Přeji příjemné nakupování…:-) Petra

Fiducia

Kupující

28.04.15

Vše v pořádku.

Pájinkax

Kupující

22.04.15

DOPORUČUJI. Rychlá a milá komunikace. Oblečení krásné a levné :-)

Krajčo

Kupující

20.03.15

Děkuji za obchod, balíček dorazil v pořádku :)

pěstonka

Kupující

06.03.15

Bez problémů, vše v pořádku.

domi123456

Kupující

24.02.15

SUPER OBLEČKY,MILÉ JEDNÁNÍ,VŠEM MOC RÁDA DOPORUČUJI !!!!!!!!!!

domi123456

Kupující

24.02.15

SUPER OBLEČKY,MILÉ JEDNÁNÍ,VŠEM MOC RÁDA DOPORUČUJI !!!!!!!!!!

Susanna

Kupující

30.01.15

Krásné oblečení, příjemná komunikace, vše v pořádku. Určitě doporučuji :-)

sweet78

Kupující

27.01.15

osobní předání proběhlo v pořádku, paní velmi ochotná, mohu vřele doporučit...

Vec01

Prodávající

23.01.15

Rychlá a příjemná domluva, moc děkuji za spolehlivý obchůdek a jednoznačně DOPORUČUJI.

lcj3232

Kupující

13.01.15

Krasne,levne obleceni,vse přišlo v poradku a rychle.prijemna komunikace,ochotnost,prostr super mohu jen doporučit :-)

Danuše83

Kupující

13.01.15

Mnohokrát děkuji za obchůdek, vše v pořádku, super komunikace a bleskové odeslání zboží. Děkuji a doporučuji :-)

Gulíšek

Kupující

13.01.15

Moc děkuji za super obchůdek. Věci přišly v pořádku a od platby do druhého dne. Skvělá komunikace, moc doporučuji

voku

Kupující

12.01.15

příjemná a vstřícná komunikace, pěkné zboží, spolehlivost; ostatním mohu jen doporučit

skatrin

Kupující

12.01.15

Obchod i komunikace proběhla rychle a bez problému :-)Doporučuju

wenda87

Kupující

09.01.15

Děkuji moc za dobrý nákup, zboží dorazilo v pořádku bez potíží. Všem vřele doporučuji. Komunikace výborná :-).Děkuji moc

Mája128

Kupující

09.01.15

Rychlé a příjemné jednání. Zásilka přišla v perfektním stavu, můžu doporučit.

Ytagom

Kupující

05.01.15

Domluva s paní velmi dobrá, věcičky parádní, prima obchůdek. Za mě spokojenost a doporučuji :)

tomsik

Kupující

31.12.14

Milá paní,vše ok.doporučuji

Saaris

Kupující

10.12.14

Skvela komunikace, krasne veci a rychle dodani.Velka spokojenost...

hari

Kupující

02.12.14

Paní pohodová, věci pěkné, komunikace super. Doporučuji 8-)

wenda87

Kupující

24.11.14

Bezva obchod a komunikace, vřele doporučuji.

Vydr

Kupující

18.11.14

Výborná spolupráce, vřele doporučuji.

janinine

Kupující

16.11.14

vstřícná a bezproblémová komunikace a moc pěkné oblečení. Využila jsem osobního odběru. Všem doporučuji.

MakinaKo

Kupující

06.11.14

Vše v pořádku. Paní doporučuji :-)

Yasminn

Kupující

01.11.14

Vše v pořádku. :-) Doporučuji!! :-)

Hanuse24

Kupující

29.10.14

Vše naprosto v pořádku a velmi ráda Vás všem doporučuji.

Lišče

Kupující

29.10.14

Rychlá a skvělá domluva i odeslání balíčku, moc pěkné oblečení, všem doporučuji

Sara200

Kupující

28.10.14

Vše v pořádku, rychlá komunikace, dporočuji.

Vinniiee

Kupující

23.10.14

Moc děkuji za obchůdek a ráda doporučuji. :)

Kallis

Kupující

20.10.14

Obchod proběhl naprosto v pořádku. Milá paní, rychlá komunikace a oblečení na miminko super! Mohu jediné doporučit...

koblizek8

Kupující

19.10.14

všechno v pořádku, doporučuji. díky.

Andrea134

Kupující

08.10.14

Pro oblečky jsem si byla osobně, paní je moc milá a obchod proběhl perfektně :) Děkuji

kobrcova

Kupující

06.10.14

Vše naprosto v pořádku, doporučuji :)

DajaT

Kupující

25.09.14

Velice příjemný obchod, rychlé jednání, vše OK - doporučuji.
Zboží odpovídá.

eeevaaa

Prodávající

18.09.14

děkuji, rychlá platba, fajn komunikace :D

Pavlína Liznová

Kupující

16.09.14

vše v pořádku, doporučuji

Baara2014

Kupující

15.09.14

Krásné věci, doporučuji!

1macek1

Kupující

06.09.14

Děkuji za ochůdek, vše bez problému. Marcela :kytka:

Zaranda

Kupující

04.09.14

Výborné a rychlé jednání, pěkné věci za dobré ceny.

Bilasrna

Kupující

02.09.14

Velmi milá paní, obchůdek naprosto v pořádku. Doporučuji

devce102

Kupující

02.09.14

Vše v pořádku. Obchod s paní doporučuji.

Moniq Xá

Kupující

01.09.14

Voňavé, vyžehlené věcičky,Paní komunikovala perfektně. Za mě spokojenost, mohu doporučit dalším a i já se ráda vrátím k obchůdku s paní.

Pavlína Liznová

Kupující

01.09.14

vše došlo v pořádku, doporučuji

VP82

Kupující

28.08.14

Velice příjemné a vstřícné jednání. děkuji a doporučuji!

Luuca.V

Kupující

06.08.14

Vše v pořádku.

Frida F

Kupující

25.06.14

Naprostá spokojenost !

Aleenk

Kupující

16.06.14

Jsem moc spokojená, paní je velmi ochotná, má spoustu krásných věcí a dala mi spoustu času projít inzeráty a vybrat si. Oblečky přišly v perfektním stavu, nezmačkané. Příjemná komunikace. Doporučuji.

kopretina 12

Kupující

03.06.14

Krásné věci a rychlé doručení. Děkuji.

Pe86

Kupující

02.06.14

Vše super - s paní jsme se rychle a bezproblémově domluvily na návštěvě u ní doma a osobním odběru věciček, měla toho opravdu spoustu a v dobrém stavu, doporučuju :-)

Katysek1

Kupující

30.05.14

Vše v pořádku. Všem doporučuji! :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »