Podmínky prodeje:

Možný osobní odběr (Jaroměř, případně HK ale tam nejezdím moc často…) nebo posílám balíčkem ČP. Poštovné dle tarifu čp. Také mohu poslat přes zásilkovnu od 79,–. Na dobírku po špatných zkušenostech neposílám.

Prodávám především oblečení a hračky po svých dětech (něco málo je po synovci a neteři) a něco málo po mně. Snažím se informovat o každé vadě i té sebemenší (když bych náhodou něco přehlédla, vždy se nějak domluvíme). Pokud budete chtít z jakéhokoliv důvodu něco rezervovat, není problém se domluvit.;-)

Až Vám balíček dorazí, budu ráda za informaci a Vaší eventuální spokojenost ve formě hodnocení. Děkuji.

Evka M.

Kupující

08.11.15

Příjemná komunikace a moc pěkné oblečky. Ještě jednou díky.
Všem doporučuji. :)

tlap

Kupující

30.10.15

Bezvadný obchůdek. Vřele doporučuji. Tereza :-)

Urtica-dioica

Kupující

26.10.15

Bezva obchůdek - hezké zboží, příjemná a vstřícná paní, dostaly jsme i dárek navíc! Díky!

Lenkahusa

Kupující

20.10.15

Celková spokojenost! Doporučuji

MiMrna

Kupující

17.10.15

paní Pavla je moc milá a ochotná maminka. nebyl to náš první nákup u ní a vždy jsme byli spokojeni :-) skvělá domluva, rychlé zaslání a opravdu krásné věcičky. opět moc moc moc děkuji za bezvadný obchůdek a vřele doporučuji :-) :-)

Zlobísek:))

Kupující

16.10.15

mohu jen doporučit, balíček došel v pořádku, krásně zabalen, prádlo vyžehlené navoněné jen poskládat do skříně. za mě paráda. děkuji moc a příště zas.

nepovimaci

Kupující

15.10.15

super rychlá komunikace...vše za 1 s hvězdičkou !!

MarcelaKr.

Kupující

07.10.15

Rychlá a fajn spolupráce:)

kacikhanz

Kupující

25.09.15

Vse v poradku, doporucuji.

Lenkahusa

Kupující

21.09.15

Výborná komunikace, rychlé dodání, zboží v perfektním stavu. DOPORUČUJI !!!

lenka3488

Kupující

18.09.15

Velice příjemná komunikace,věcičky v perfektním stavu.Mohu jen doporučit.

Aletail

Kupující

18.09.15

Skvělý obchůdek, moc milá komunikace, věcičky ve výborném stavu. Doporučuji!

JItunkaTerunka

Kupující

18.09.15

Výborná komunikace, obchod naprosto v pořádku. Oblečení krásné, čisté, voňavé a za super cenu. Domluva perfektní.

miskakr

Kupující

17.09.15

Super obchod.doporučuji :-)

Trumbeli

Kupující

14.09.15

Doporučuji

Ditule82

Prodávající

14.09.15

Rychlá platba, moc příjemná komunikace, vřele doporučuji ;-)

verca.d

Kupující

11.09.15

Úžasný obchůdek, zboží krásné, přesně podle popisu,voňavé a zaslané v rekordním čase! DOPORUČUJI TENTO OBCHŮDEK VŠEM MAMINKÁM ! :)

Hromnice

Kupující

03.09.15

jako vždy perfektní

Texiinka

Kupující

01.09.15

Moc milá paní a obchod proběhl velmi rychle. Děkuji a všem můžu doporučit. :)

Martina 79

Kupující

29.08.15

Výborná komunikace a domluva. Určitě všem doporučuji :)

veruzna

Kupující

28.08.15

Milá komunikace, moc pěkné zboží, vše proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit.

angli100

Kupující

25.08.15

Dobrá komunikace..zboží posláno rychle. Vše v pořádku. Obchod doporučuji.

verunka.kliste

Kupující

19.08.15

Doporučuji ! Věcičky opět ve skvělém stavu, jako nové za dobrou cenu. Příjemná a rychlá komunikace. Osobní předání milé. :-)

Matysska

Kupující

14.08.15

Prijemna a rychla domluva, zbozi ve velmi hezkem stavu, rychle odeslani, informovanost o odeslani zasilky, proste dokonalost = spokojenost! Dekuji

dagi75

Prodávající

13.08.15

Další bezproblémový obchůdek :palec: Spolehlivá nakupující. Ráda všem DOPORUČUJI :D

kacuch

Kupující

24.07.15

Rychla komunikace i obchod,doporučuji :-)

Hromnice

Kupující

18.07.15

jako vdycky všechno v pořádku a maminku můžu jen a jen doporučit

verunka256

Kupující

02.07.15

Skvělá komunikace, balíček důkladně zabalený, "zboží" odpovídalo fotkám i popisu. Děkuji a doporučuji:-)

verunka.kliste

Kupující

30.06.15

Opět další obchůdek a opět veliká spokojenost, věcičky v perfektním stavu a krásně voňavé, všem doporučuji.

Zuzulk

Kupující

22.06.15

Jednání rychlé, zboží (oblečky a hračka) v super stavu. Díky za příjemný obchod.

oblecky

Kupující

14.06.15

Tento obchůdek byl velmi příjemný a rychlý. Zboží dodáno v pořádku... Moc děkuji..... Doporučuji ..!!!!

vioneta

Kupující

10.06.15

Díky za rychlý obchůdek, vše ok a doporučuji! ;)

lasilka

Prodávající

31.05.15

Super domluva,rychlá platba, vřele všem doporučuji a ještě jednou děkuji za nákup.

krusty

Kupující

25.05.15

Obchod uplne v poradku, naprosto spolehliva prodejkyne. Dekujeme...

klara.spacilova

Kupující

15.05.15

Obchůdek opět úspěšný.Oblečení je moc pěkné.Vřele doporučuji.

mandarinka123

Prodávající

23.04.15

Děkuji za bezva obchůdek, skvělá komunikace, blesková platba. Vše proběhlo na jedničku ;-) DOPORUČUJI!

Sandrinne

Kupující

20.04.15

Vše v pořádku, milá komunikace, doporučuji :-)

Monina12

Kupující

19.04.15

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit :-)

kacajsek

Kupující

14.04.15

Pavli, moc a moc Vám děkuji za krásné věci pro Toníčka! Je naprosto nadšený, já také, věci jsou jako nové. Moc Vás všem doporučuji. Přeji Vám krásné jaro a určitě zase nakouknu :-). Katka z Brna

verunka.kliste

Kupující

13.04.15

Další nákup a opět veliká spokojenost, oblečení je v moc pěkném stavu, děkujeme a těšíme se na další kousky od vás.

weronyka81

Kupující

28.03.15

Všechno proběhlo dle dohody :-)

Hromnice

Kupující

25.03.15

opět všechno v pořádku a tuto maminku mohu jen a jen doporučit

Katyty

Kupující

23.03.15

Všechno super, v pohodě. Paní moc milá. Děkuji a doporučuji :)

mcm23

Kupující

19.03.15

Dnes balicek dorazil v poradku.Moc dekuji a doporucuji.

miskakr

Kupující

16.03.15

Skvělý obchod rychlá komunikace.

Petrra

Kupující

02.03.15

Milá komunikace, rychlá zásilka. Moc děkuji za obchůdek a doporučuji ostatním.

kr.88

Kupující

19.02.15

Jsem nadšena rychle jednání a super stav děkuji a múzu jediné doporucit

klara.spacilova

Kupující

13.02.15

Opět mohu jen pochválit.Oblečky jsou v krásném stavu,čisté a voňavé.Super komunikace a jednaní.Jen mohu doporučit.

volfova

Kupující

02.02.15

Vrele doporucuji maminky :-):-):-):-) ochota, rychlost, pekne zbozi a mile jednani :-):-):-)

Pajinka1991

Kupující

27.01.15

skvělý obchůdek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »