1998 - DÍTĚ TYGR

Ostatní

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ ZEMNÍHO TYGRA 29.01.1998 16.02.1999 předchozí zrozenec ? 01.02.1938 ? 19.02.1939 budoucí zrozenec ? 25.01.2058 ? 19.02.2059 Dítě narozené ve znamení Tygra je současně velkou radostí i andělským tyranem. Srší aktivitou, neustále se vrhá do víru života. I mimořádně klidné dítě se znamením Tygra přesně ví, kde se co děje.

Je to okouzlující, veselý a sebevědomý mluvka, treperenda, drnda a povídálek a nic ho nedonutí, aby se držel zpátky. Jeho neukojitelná a dychtivá zvídavost ho nutí vrhat se na všechno, co se hýbe. Díky tomu se dostává často do nepříjemných a nebezpečných situací. Rádo dovádí, potřebuje vřískat, ječet, honit se a zbožňuje drsné hry.

Podobné jako dítě ve znamení Draka může i malý Tygr tyranizovat a utiskovat méně agresivní děti. Zároveň však k sobě přitahuje lidi svým hřejivým teplem a srdečnou, láskyplnou, něžnou a družnou povahou.

Dítě narozené ve znamení Tygra vyjadřuje své pocity přímo a velice otevřeně. Budete se muset vyrovnat s jeho upřímnými a otevřenými názory, a ovšem i s tím, že je ventiluje bez jakéhokoli ostychu. Nelíbí se mu, když má před ním někdo nějaké tajnosti, samo je také těžko uchovává.

Jeho vyzývavost, smělost a schopnost prosazovat názory nemůžete nechat bez kontroly. Jinak se z něho stane drzý a nevychovaný fracek. Takové dítě je třeba pevně vést k sebeovládání, naučit ho naslouchat názorům druhých a chápat smysl a hodnotu kompromisu. Malý rebel však stejně nebude brát vaše slova a domluvy příliš vážně a jen tak beze všeho vás neposlechne. Nebyl by to ani on, aby neustále nezkoušel hranice vaší trpělivosti. Donutit takové dítě, aby poslouchalo jako hodinky, rozhodně není jednoduchý úkol. Ale čím dříve si uvědomí, kdo je jeho šéfem, tím lépe pro něj i pro všechny v jeho okolí.

Pokud dokážete takovému dítěti dát správný podnět pro disciplinovanost spolu s láskou a velkým pochopením, odmění vás spontánním chováním, jaké umí pouze roztomilý a nádherný malý Tygr. Život s ním není jednoduchý, ale bez něho by byl příliš prázdný. Mít dítě ve znamení Tygra je samo o sobě štěstím.

TYGR VE SPOJENÍ SE ZEMÍ - 1998

Tento typ Tygra představuje klidnější a odpovědnější osobnost. Při všem, co dělá, sleduje, zda je to reálné a uskutečnitelné; nespoléhá na rychlé a ukvapené závěry a podporuje spravedlnost a právo. Dokáže myslet na ostatní a je obdařen schopností odhalovat pravdu.

Takový Tygr je spolehlivější a stálejší než ostatní typy Tygrů, protože prvek Země mu dodává větší schopnost soustředění, což mu umožňuje pracovat pilně a vytrvale. Ačkoli není tak brilantní a rozhodný jako ostatní Tygři, je všestranně inteligentní, bystrý a rozumný. Vidí věci v pravém světle a málokdy připustí, aby ho ovlivnily emoce.

Při vytváření vztahů pro něj hraje důležitější roli užitečnost než ostatní osobní nebo sexuální přitažlivost. Je to intelektuál a spíše ustaraný pesimista. Své znalosti a schopnosti vkládá do oblastí, které důvěrně zná a které mu slibují největší výnos a zisk.

Tygr ve spojení se Zemí postrádá bohémské sklony, i když by si možná přál, aby si to o něm ostatní mysleli. Obyčejně alespoň jednou udělá něco velkého, aby na sebe upozornil a dokázal světu, že je geniální a umí jednat nekonvenčně. Je to tím, že všichni Tygři se chtějí něčím odlišovat a jsou rádi středem pozornosti. Nicméně ve všem, co se týká jeho práce, je vždy seriózní.

TYGR VE ZNAMENÍ BERANA 21.3.-19.4.

Ohnivá vichřice, která neztrácí na síle, ani se sama od sebe nerozplyne. Žádné ze znamení této kombinace neoplývá trpělivostí nebo zdrženlivostí a sebeovládáním. Nadměrně energický a přímo magnetizující Tygr nebo Tygřice v kombinaci s Beranem prožije mnoho vzrušujících zážitků, protože on nebo ona jsou velkomyslní, velkorysí, šlechetní a štědří. Je to osobnost, kterou si těžko můžete představit v klidu. Neúnavný nezmar, kulový blesk nabitý energií. Může být v nepřetržitém poklusu nebo náhle vybuchnout v rozčileném záchvatu zuřivosti a vzteku. Nepokojný, neklidný a velice odvážný, neustále něco zlepšuje. Nikdy nemá nedostatek přátel, ale ani nepřátel. Tento smyslný a prudce atraktivní člověk bude prožívat rušný život bohatý na události, protože se ze všech sil snaží být středem pozornosti.

TYGR VE ZNAMENÍ BÝKA 20.4.-20.5.

Jindy netečná a přízemní praktičnost Býka zlehčena a osvěžena živým humorem a královskou suverenitou Tygra. Příjemný a oblíbený Býk, na kterého je možné se spolehnout, nebo neobyčejně stálý a intelektuálský Tygr - můžete si vybrat. Člověk v této kombinaci, on nebo ona, bývá trochu konzervativnější a poněkud více lpí na tradicích, avšak chlad a rezervovanost Býka může nahradit skromná a prostá příjemnost Tygra. Při uskutečňování svého životního poslání je pevný a metodický, ale to mu nebrání, aby byl i srdečný a laskavý a uměl velkomyslně nakládat se svým časem i energií.

TYGR VE ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ 21.5.-21.6.

Spontánní Tygr. Člověk může téměř slyšet, jak jeho smích láme ledy jakkoli upjatého shromáždění. Jelikož je rychlý, bystrý a výřečný, může být neocenitelným přínosem. Pokud ovšem není náladový, příliš upřímný a přímočarý. Člověk narozený v této kombinaci musí být v neustálém pohybu, po většinu času spíše až v přílišném spěchu. Kdyby se dokázal na chvíli po:,–(it a věci si dobře rozvážit, než začne využívat své rychlosti a vrozené lásky k aktivitě, byl by téměř nepřekonatelný.

TYGR VE ZNAMENÍ RAKA 22.6.-21.7.

Nekonvenční Rak, samá kočičí úskočná překvapení, jiskra a žhavá milostná píseň. Na povrchu je ohnivě žárlivý a dychtivý, ale uvnitř měkký jako máslo. Tygr ve znamení Raka je vášnivý milovník a nepoučitelný romantik. Flamendr, který se dychtivě zúčastňuje společenského života. Bez velkého podnětu snadno vyprskne smíchy nebo naopak propukne v pláč. Celkově platí, že člověk narozený v této kombinaci je vzhledem k dobrosrdečnosti a laskavosti Raka a živému a optimistickému temperamentu Tygra maximálně pozorný a kdykoli ochotný pomoci.

TYGR VE ZNAMENÍ LVA 22.7.-21.8.

Vznětlivá osobnost, která sežehne každého, kdo se ji odváží nebrat vážně a s dostatečnou úctou a respektem. Pro svůj řev a drápy nedokáže Tygr ve znamení Lva získat na svou stranu dav. Tento člověk může být díky bohaté škále hlubokých emocí divoký, vášnivý, vzpurný, nebo šlechetný a velkomyslný, to všechno současně. Má sklon jednat nadřazeně, zvláště když si sám sebou není jist. Tygr ve znamení Lva se snadno zregeneruje, a to jak duševně, tak i fyzicky. A když on nebo ona miluje, je to naplno a se vším všudy.

TYGR VE ZNAMENÍ PANNY 22.8.-22.9.

Jelikož Panna je spíše rezervovaná, kdežto Tygr své city neumí příliš skrývat, je člověk ve znamení Tygra a Panny sice méně spontánní, ale je stále ještě jiskřivý - elegantně a ukázněně. Spojení tohoto slunečního a měsíčního znamení vytváří náročnou, ale lidskou osobnost, která vždy pečlivě volí svá slova. S hýřivou barvitostí a odvahou a smělostí Tygra a se sebekontrolou Panny může takový člověk vytěžit z obou znamení to nejlepší.

TYGR VE ZNAMENÍ VAH 23.9.-22.10.

Zvláštní, ale veselý Tygr se smyslem pro humor a pro svůdné jednání Vah pod vlivem Venuše. Obě znamení mají sklon otálet a všechno odkládat, takže nám někdy nezbývá než trpně čekat, jak takový člověk, který naprosto není schopen utřídit si, co dřív a co potom, zase změní názor nebo rozhodnutí. Přesto však, když se na něco upne, je tento mocný a silný Tygr energický a navíc umí být dobrosrdečný. S půvabem a graciézností Vah stopuje svou kořist s fascinujícím mistrovstvím.

TYGR VE ZNAMENÍ ŠTÍRA 23.10.-21.11.

Emocionální a šikovný Tygr ve znamení Štíra má sex-appeal a osobní kouzlo, které by stačily pro deset obyčejných smrtelníků. Hrdý a sebevědomý, pouští se do ambiciózních projektů s houževnatostí a vytrvalostí Štíra a optimismem Tygra. Je velice vzrušující a eroticky přitažlivý. K bojovnému duchu Tygra se přidává prudkost a vášnivost Štíra. Tak jisté, jako že ráno vychází slunce, je i to, že se pomstí, a to i za pár nevinných škrábanců. Musí vám připomenout, že ho nebo ji nemůžete brát na lehkou váhu (pokud se toho někdo odváží).

TYGR VE ZNAMENÍ STŘELCE 22.11.-21.12.

Tento člověk je extrémně ostražitý a jeho pozorné a opatrné reakce jsou velmi přesné. Přímý, energický, expresívní a výřečný člověk ve znamení tygra a Střelce nemá příliš zábran. Je rád, když se může vyhnout formalitám. Pokud něco vzbudí jeho zvědavost, hned tomu musí přijít na kloub. Nadšení, vtip a barvité chování a způsoby jsou typickými znaky člověka narozeného v této kombinaci. Může pedantsky poučovat a někdy i moralizovat, ale díky své inteligenci a eleganci se nikdy nechová skutečně nekultivovaně nebo hrubě.

TYGR VE ZNAMENÍ KOZOROHA 22.12.-20.1.

Výsledkem této kombinace je okouzlující a úchvatný Tygr, který je méně svéhlavý, ukvapený a impulzivní než jiní Tygři. Muž nebo žena v této kombinaci je temperamentní, ale vliv Kozoroha působí, že této síly využívá správným směrem. Ve spojení s Kozorohem není Tygr tak neklidný, netrpělivý a neposedný, jak obyčejně bývá, a také nemá takový sklon k radikalismu. Nemiluje náhlé změny a lze se spolehnout, že své sliby bere vážně. Řádný, svědomitý Tygr, konající poctivě své povinnosti, který se nevyhýbá ani těžké a špinavé práci, pokud rozvíjí jeho schopnosti. Tygr ve znamení Kozoroha se neřídí výlučně svým srdcem jako Tygři výbušnějších kombinací.

TYGR VE ZNAMENÍ VODNÁŘE 21.1.-19.2.

Provokativní Tygr s odvahou a elegancí, dostatečnou k tomu, aby mohl uskutečnit i ty nejdivočejší sny. Protože je průzračně upřímný, bezelstný a nezáludný, není těžké ho milovat. Bohužel však člověk v této kombinaci je dost nestálý, takže ho nemůžeme patřičně poznat. Je čilý jako rybička a do problémů a krizových situací, ovšem i z nich, se dostává paradoxně, díky zálibě v hádankách, rébusech. Tygr ve znamení Vodnáře miluje publicitu, je velice sdílný a umí si zákony a pravidla upravovat ke svému prospěchu. Je nezávislý a nestálý, nechá se ovládat nejrůznějšími ideály a velkými nadějemi. Jeho duch a myšlení jsou svobodné jako vítr. Je absolutně nemožné ho vůbec někdy zkrotit a neměli bychom se o to ani nikdy pokoušet.

TYGR VE ZNAMENÍ RYB 20.2.-20.3.

Klidné a vyrovnané Ryby zde mohou učinit pro dramatickou osobnost Tygra přímo zázraky. Tento elegantní a zdvořilý, ale nijak poddajný Tygr má nevzrušenou a sebejistou povahu. Drápy mívá zataženy a k dosažení svých záměrů a cílů účinně využívá psychologie. Ryby jsou v této kombinaci aktivní a průbojné, zatímco Tygr relaxuje : je uvolněný a nemívá v životě tolik konfliktů. Ale přesto nelze předpokládat, že by se tato velká kočka nechala potlačit a umlčet příliš často. Tygr ve znamení Ryb spíše přede než řve, nicméně řvát umí.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

NABÍZÍM VŠEM ZDARMA - Pokud vás zajímá jak se partneři narození v určitém znamení čínského horoskopu hodí k sobě, jak se budou snášet sourozenci nebo zda se snesete s kolegyní v práci, napište mi datum narození a pohlaví první posuzované osoby a datum narození a pohlaví druhé posuzované osoby a jejich vztah (partneři, kolegové, sourozenci a pod.). Formulář najdete na adrese www.volny.cz/reiki_poul nebo údaje pošlete na adresu stefinka@atlas.cz

PŘÍKLAD

žena 12.3.1962, muž 27.7.1966 - manželé

Odpověď : MUŽ KŮŇ + ŽENA TYGR

Mezi těmito znameními existuje duch souznění. Spojuje je stejně nadšený a temperamentní náhled na život. Kůň je uchvácen její veselou a živou osobností a pro ni jsou velice atraktivní jeho vitální a sebevědomé způsoby chování. Oba jsou aktivní, půvabní a přátelští k lidem. Kůň dokáže zajistit přísun peněz a jeho tygřice je maximálně spokojená; je vynikající a okouzlující hostitelkou. Protože sdílejí stejnou filozofii, tíhnou také ke stejným cílům. V tomto manželství mohou dosáhnout hlubokého vzájemného porozumění.

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek