2020 s Lulinou

Asi každý má nějaké plány, ať už do důchodu, na roky dopředu, nebo jen na další týden. Ráda mám vše pod kontrolou, takže plánuji často, hodně a ráda. Ne vždy se ale mé představy a plány později blíží skutečnosti :)

2020 s Lulinou

Jaký by měl rok 2020 tedy být? Co nás čeká a nemine?

Letos učiníme velmi důležitý a těžký krok, dcera půjde k zápisu do školky. Pokud bude přijata, brzy už nebude jen naším malým miminkem, stane se samostatnou malou slečnou, která bude každý den obklopena poměrně velkým počtem cizích lidí a dětí. Věřím ale, že si brzy zvykne. Vlastně copak ona, ta bude z dětí určitě nadšená… Ale co já, to já si budu muset zvyknout.

Je pomalu čas začít plánovat nějakou letní dovolenou. Už ji mám ale hrubě naplánovanou na roky dopředu, zbývá tedy jen vybrat ty správné hotely a také datum. Nepojedeme příliš daleko, dlouhé cesty pro dceru zatím nejsou a v autě se jí dělá špatně. Mně tedy také, ale snáším to podstatně lépe :-) Kromě jedné nebo dvou několikadenních pobytů blízko přírody jako každý rok objedeme několikero zoologických zahrad, to je taková malá vášeň mého manžela. A nesmí chybět Šumava, to je zase moje oblíbené místo.

Co se týče mě samotné, letos už vážně musím zhubnout, stačí pár kil. Postupně mi také přibývají další a další tetování a vlastně už roky vím, co a kam přijde. Na štíhlé ženě navíc vypadají líp, to se dá brát jako další motivace.

Rozhodla jsem se, že si udělám řidičák. Asi někdy ke konci tohoto roku. Nikdy jsem ho nepotřebovala, nepotřebuji ho ani teď, ale nějak jsem došla k názoru, že nikdy nevím, co se stane, a co kdyby se mi náhodou hodil. Aspoň se na návštěvách u rodičů někdy bude moci napít i manžel :-D

Pokud bude dostatek času, chci si najít kapelu. Řekla bych, že i to mě přesvědčilo, že bych ten řidičák někdy mohla potřebovat. Přece bych se nenechávala pořád někým vozit nebo netahala kytary a aparatury MHD. A co teprve, kdybych si našla kapelu třeba v Praze. Obsadit sama vlakové kupé pro 8 lidí by se mi zdálo docela přehnané a nechtělo by se mi koukat, jak mačkajíc se spolucestující v úzké uličce nevraživě koukají, jak na každém sedadle „mého“ kupé sedí jeden futrál.

Kromě obvyklých metalových festivalů a koncertů nás letos čeká jeden speciální. Jmenuje se Metalová Miss. Pořadatel tohoto festivalu mě přesvědčil, že se musím zúčastnit. Netrvalo dlouho a já se přihlásila, takže účast tam pro mě, jakožto soutěžící, je nutná a docela se těším.

Málem bych zapomněla… Dostala jsem akutní potřebu pořídit dalšího kocoura, jeden už mi nestačí. Někteří kočkomilové to jistě znají… Jsem na koťátko velmi zvědavá, veselo je u nás i s tím naším jedním obrem.

Na závěr bych ke slovu pustila i našeho Ozzyho, který zatím nemá tušení, že terorizování dvounožců bude brzy muset naučit i malého chlupatého zvědavce.

Můj denní režim:
4:30
Použiji wc a dbám na řádné rozhazování steliva všude kolem. Vylítnu ven, aby ho co nejvíc bylo i v dalších místnostech.

4:35
Drbu proutěné košíčky, dokud panička nevstane z postele, pak uteču.

4:40 Žeru.

4:45
Proháním po bytě všechny míčky, které dělají co největší rámus.

4:55
Schovávám se před paničkou.

4:57
Panička si lehla, mňoukám u postele.

5:00
Drbu proutěné košíčky.

5:03
Panička vstala z postele a jde mě postříkat vodou. Zdrhám.
Panička postříkala nábytek.

5:05
Panička si lehla do postele, mňoukám.

5:10
Strhávám prádlo ze sušáku.
Panička zvedá hlavu.
Utíkám před vodou.
Panička postříkala suché prádlo.

5:15
Drbu košíčky.
Zdrhám před paničkou.

5:20
Panička si lehla, mňoukám u postele.

5:25
Drbu futrál na kytaru.
Zdrhám před paničkou.

5:30
Lehnu si k paničce.
Panička vstává.
Jdu žrát.
Několikrát se polítnu po celém bytě.
Rozhážu právě ustlanou postel.
Roztáhnu záclony.
Dělám bordel.

6:15 až 11:00
Spím na židli.

11:00 Žeru.
Koukám z okna.
Odpočívám.
Jdu na wc.

12:00 až 16:00
Spím v posteli nebo na škrabadle.

16:00 Žeru.
Koukám z okna.
Odpočívám.

17:00 až 19:00
Spím pod klávesama nebo televizí.

19:00
Jdu na wc.
Drbu košíčky.
Hraju si s dvounožci.
Mňoukám, protože chci všechno jídlo, co vidím. Čuchnul jsem si, můžeš to vyhodit.

20:30 až 23:00
Chrápu v krabici.

23:00 Žeru. Čekám u koupelny, až dvounožci budou hotoví a konečně půjdou spát.
Trvá to dlouho, ležím.

23:30
Jdu si lehnout k paničce.

24:00
Dvounožci spí.
Jdu na wc.
Honím míčky.
Drbu košíčky.
Mňoukám u postele.

01:00
Konečně mě ta panička dala zpátky do postele!

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
8920
16.2.20 09:08

Pěkný :D :palec:

  • Zmínit
  • Nahlásit