Cesta k miminku 2

Pokračuje cesta k vytouženému miminku, tak už SNAD!

Cesta k miminku 2

Od mého posledního deníčku uběhl zhruba měsíc. Psala jsem tam, co mě v posledním půl roce potkalo, moje pocity a že se snažím být silná a co nejvíce v pohodě.

Ano, snažila jsem se, ale pár týdnů jsem měla takový nervozní stav, prostě i maličkost mě rozrušila, byla jsem více nervozní, taková přetažená a hlavně z toho všeho unavená!

Ale bylo to i tím, že doktorka mi objevila dominantní folikul a já byla z toho nervozní, že musím prostě mít sex na povel, nebavilo mě to, bylo to pro mě cizí, ale říkala jsem, že to dělám pro sebe a hlavně pro MIMINKO. Ale opravdu to nebylo nic na mě, folikul rostl pomalu, to čekaní, zda praskne nebo ne bylo hrozné, ubíjející.

Do toho mě začalo bolet břicho při pohybu, což jsem si říkala, že je to asi ten folikul (cysta), která nepraská. Ale byla jsem s tím smířená, že prostě nepraskl, s tím jsem šla i doktorce, která to potvrdila. Řekla jsem si tedy o něco na podporu ovulace a doktorka mi dala clostilbegyt a ovitrelle, nebyla jsem sice moc nadšená z toho clostilbegytu, dokonce jsem si říkala, že se na to vykašlu a nebudu si ničit zdraví, ale nakonec jsem si říkala, že s mou diagnozou, kde mám pouze jeden vejcovod a měla jsem ložiska endometriozy, tak nemám moc na výběr. Třeba budu litovat, uškodím si tím, ale prostě jsem si říkala, že když nevyzkouším, tak nebudu vědět. Takže buď zabere, nebo ne, to se uvidí. Každopádně je to asi poslední možnost, jak mít přirozeně miminko, možná s něčím ještě paní doktorka přijde.

Takže se teď hodím do klidu a prostě si budu užívat každého dne, budu se snažit na to nemyslet… ach, jak krásně se to píše :-D, ale prostě budu muset. A pokud ani tohle všechno nezabere, tak budeme muset jít do centra, ač se mi moc nechce, není to nic proti centru, ale prostě člověk chce přirozeně, ale samozřejmě budeme rádi i za tuhle možnost :-). Takže se uvidí a já budu vědět, že jsem se snažila a udělala pro to maximum a manžel také, protože taky bere vitamíny a moc chce miminko. Ach, jak si představuju, jak mu sdělím, že jsem těhotná, a jak si budu užívat zařizovaní výbavičky a toho všeho okolo. Tak snad… držte, prosím, palce…

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
8684
27.8.19 00:13

Držím! :palec: :mavam:

  • Zmínit
  • Nahlásit