Co s takovým chlapem?!

O životě
  • Abyna
  • 10.05.12

Jsem připravená na různé komentáře. Doufám, že pokud je někdo z vás ve stejné situaci, tak mu třeba tímto deníčkem pomůžu dojít ke stejnému rozhodnutí, k jakému jsem dospěla já.

Letos v červnu by to byly 4 roky, co jsem poznala svého přítele. Všechno bylo jako z pohádky, podotýkám, že v té době mi bylo 16 let a jemu o rok a nějaký měsíc víc. Moc jsme si rozuměli, ale čas plynul a já jsem si začala všímat určitých věcí. Začal mi chodit do mobilu, četl si smsky, ke všem mým internetovým účtům potřeboval znát hesla, na všechno neskutečně žárlil, i na sebemenší hloupost. Venku mě pozdravil nějaký kluk a on hned, že s ním něco mám. Začalo mi to lézt na nervy a řekla jsem mu, že se buďto uklidní nebo s ním skončím. Chvíli byl klid, asi rok, jenže kdybych věděla, co mě teprve čeká, tak bych to utnula hned v začátku.

Začalo být hůř a hůř. On to doma neměl zrovna veselé, ale o tom teď psát nebudu. Shodli jsme se na tom i s mou rodinou, že na chvíli půjde k nám. Moji rodiče i přesto, že už vydělával celkem slušné peníze, nic nechtěli, že si má šetřit. A tehdy to začalo, měl mě pod dohledem, věděl o každém mém kroku, urážel se kvůli každé pitomosti, člověk si z něj nemohl udělat ani srandu, nedokázal si sám ani nemazat chleba, vždy čekal, až to udělám já! A přišlo to, co jsem myslela, že se mi nikdy stát nemůže, že se přece změnil… jedna facka, druhá facka, i pěst, otřes mozku, a já pokaždé jen prosila, ať už to skončí, bála jsem se cokoliv udělat, že to bude ještě horší.

Nemohla jsem nic, během posledních dvou let ze mě udělal trosku, otroka. Mám moc ráda jeho tetu, která má dnes ročního chlapečka, i k ní mi zakázal jezdit a na toho malého žárlil! Byla jsem na dně, připadala jsem si jako kus hadru, špína, choval se tak ke mně. Dnes je to týden, co jsem se rozhodla udělat konečně něco pro sebe a vypakovala jsem ho, samozřejmě, že to tak nenechal, tak mi na rozloučenou ještě pomordoval žebra. Děsí mě ta představa, že se mnou chtěl mít dítě a žit se mnou ve svém! Nejednou jsme o tom mluvili. Já mám k dětem moc krásny vztah, sestřino dítě jsem z poloviny vychovávala od 12 let, protože ona k malému neměla mateřský vztah a já ho zbožňuji i přes to, jaký je to drant. Teď už chodí do školy a dodneška mi občas řekne „mami“. Alespoň to mě zahřeje u srdíčka.

Zkrátka, nikdy v životě by mě nenapadlo, co za člověka poznám a co s ním zkusím! Myslím, že jsem udělala dobře, i když někde v hloubi duše ho mám pořád alespoň trochu ráda.

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
nonynka8
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 10.05.12 08:21

Jsem moc ráda, že jsi se rozhodla a do budoucna ti budu přát muže, který si tě zaslouží.

Většina těchto případů ale dopadá tak, že si ženy hledají podobné muže, protože jim to přijde „normální“, že občas dostanou facku.

Přeji štěstí a hodně sil, neboj, teď už bude dobře. I kdyby se chtěl k tobě náhodou vracet, žeň ho, co nejrychleji ven!!
:andel:

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.05.12 08:27

Hlavně teď buď opatrná, stalo se, že expřítel i zabíjel, ale i kdyby třeba jen dostal chuť si do někoho bouchnout, tak mu nedej šanci, večer se nech domů doprovodit až ke dveřím bytu, neotvírej bez toho, aby ses ujistila, kdo je za dveřma atd. A v případě nouze se neboj zavolat policajty. Určitě to bude dobré, ale zkrátka nepodceňuj situaci :)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 10.05.12 08:33

:kytka: V podstatě jsi už vyhrála celou válku. Nemáš s ním dítě, takže mezi vámi není nic, co by vás dál spojovalo. Klidně bych toho darebáka nechala zmlátit, aby si pamatoval, že má dát pokoj. :cert:

 
dandysek
Závislačka 3820 příspěvků 1 inzerát 10.05.12 09:00

Buď ráda, že jsi s ním neměla dítě, když žárlil na cizího prcka, jak by to asi vypadalo u vás, že?
Gratuluju k rozhodnutí a přikláním se k názoru, aby jsi teď byla opatrnější, než dřív, držím palce :hug:

 
eginka
Kecalka 455 příspěvků 10.05.12 09:05

Klobuk dolu za tvoju odvahu koncit svoje utrpenie, ne kazda zena si to uvedomi.

A volala si policajtam ked on ti pomordoval rebra, ked si kvoli tomu isla do nemocnici tak mas akoby dukaz. Ked nie, tak este stale mozes, je to iba tyzden. Urcite nejake modriny este neodisli. Roschodne nepodcenuj tu situaciu a res vieci cez policajtov, mozno to jeho otrezvi a da ti pokoj. On si zasel tak daleko, pretoze vcas nedostal odpor. Ale neni nikdy pozde.
Prajem ti at to zvladnes a budes mat klud od neho.

 
Evik007
Nováček 4 příspěvky 10.05.12 09:05

Kyž vidím, že jsou někteří chlapi tak hodní a rozdali by se pro svou rodinu, tak nechápu, že existují i takový stvoření, kteří ani nemají srdce… :zed: Udělala si moc dobře a věř, že si najdeš někoho s kým budeš chtít být celý život a bude na tebe hodnej a nad tímto obdobím jen tak mávneš rukou :hug: Hlavně opatrně!!! :hug:

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 10.05.12 09:27

Prosím Tě, hlavně se k němu za žádných okolností nevracej!!! Bude Ti určitě hrát na city a slibovat a slibovat, možná by to i nějakou dobu vydržel a byl zase hodný, ale zase by se to časem dostalo do stejných kolejí! Buď přece rozumná, a vyhýbej se mu obloukem, protože by sis jinak připravila do života pěkný peklo. Však už jsi to zažila, tak víš sama! Buď silná, a rychle na tenhle „omyl“ zapomeň. Určitě na jednu stranu nám ho může být líto, protože se mu asi nedostávalo dobrého vzoru a lásky v rodině. Ale nikdo nemá povinnost stát se mučedníkem a doufat, že ho spasí! Spíš by potřeboval odborný dohled, a nějakou psychoterapii ale i to bývá bez výsledku. násilník, žárlivec, manipulátor, bývá do smrti tím stejným, bohužel.

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 10.05.12 09:52

Mne jen zaráží, proč jsi ho nevypakovala hned po první facce… Ale to je tvoje věc, důležité je, že jsi ho poslala do pryč a můžeš začít znovu s někým, kdo se nebude chovat jako idiot. Držím ti palce :palec:

 
Haku
Generální žvanilka 21911 příspěvků 10.05.12 09:55

Taky se pridam -----NEVRACEJ SE. Ani kdyby prosil na koulenou!!!!!!!!No­hy na ramena a pryc. Kdyz by byl nahodou neodbytny zavolej policii a hotovo. Ja si uzila psychicky teror a sem tam nejake to supsnuti a ukoncila jsem to po 4 letech vztahu. Prvni 2 roky byli docela ok, ale pak to zacalo. Ted jsem vdana, stastna a mame deti a mam toho nejlepsi chlapa na svete :srdce:

Příspěvek upraven 10.05.12 v 09:56

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 10.05.12 11:05

Je to des jak se clovek muze zmenit kvuli zarlivosti...­...myslim ze v nekterych pripadech jemto nemoc......Jeste ze jsi se rozhodla a nechala ho…protoze tyhle pripady konci i smrti! Ja ti preji moc stesticka do budoucna a taky hlavne zdravicka,a taky at potkas hodne chlapa co snim zalozis rodinu;-)hodne stesti

 
Alenaxxxx  10.05.12 11:12

Škoda, že jsi ho neposlala k šípku dříve.
A co na to Tvoji rodiče, vždyť museli vidět, jak se k Tobě chová, proč nezasáhli a nevyhodili ho?
Hlavně se nevracej a najdi si normálního chlapa.

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 10.05.12 15:14

No ještě že sis s ním nepořídila to dítě, to bys byla teprve v háji. Buď opatrná i příště, to tak bývá, že někoho prostě ti hajzli přitahují, aniž si to uvědomuje.
A moc ti gratuluji k tomu, že se s ním rozešla i když jsi to mohla udělat dříve. Když si přečteš deníčky týraných žen s dětmi, co nemají kam jít, tak aspoň uvidíš, jakým hrůzám ses vyhnula.

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 10.05.12 15:40

gratuluji k správnému rozhodnutí :kytka: Udělala jsi to nejlepší a opravdu pozor na to,aby ten další nebyl podobný.Přeju v životě moc štěstí a lásky a at najdeš to NEJ :hug: :mavam:

 
Jenika  10.05.12 21:37

Taky mi je divné, když byl součástí tvé rodiny, že rodiče nic nevěděli. Já jako matka něco takového vidět, slyšet, tak ho snad zabiju. Přece po takových útocích snad i modřina je určité podezření pro rodiče, že je něco špatně. Jenom pro příště, dávej si velký pozor, protože ženy, které to již zažily, mají tendenci si vybrat toho stejného.

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 11.05.12 11:54

:dance: :dance: je moc dobře, že jsi našla v sobě odvahu ho vykopnout :potlesk: , ještě že nemáte spolu mimčo, to by bylo děsný :cert: , nejen pro tebe ale i pro to malé. Přeji ti aby jsi to všechno zvládla a hlavně se nenechala přesvědčit, aby se k tobě vrátil. Určitě si brzy najdeš nějakého jiného a hodného partnera, jsi ještě mladá :hug: :hug:

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 11.05.12 18:17

Mala si to ťažké, to musím uznať. Nedokážem si predstaviť, že by sa s tým mojím stalo niečo podobné.. K záveru denníčku, nepoznám jeho ani teba, ale vetu „nekde v hloubi duše ho mám pořád alespoň trochu ráda“ by som si vysvetlila asi tak, že si si na neho proste za tú dobu zvykla a možno ten pocit že ho máš ešte stále rada by som pripísala tomu, že ho už len ľutuješ.....ale možno je to inak, a len ja mám z toho taký pocit.

 
cvikinka
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 12.05.12 13:40

Že mě byvalej udělal taky trošku,nebil mě,ale týral psychicky,buď na sebe opatrná:-/

 
Mimisss  17.05.12 15:31

Ahojky.Mám za sebou to samé a po té zkušenosti jsem měla hrozný strach si cokoliv dovolit k mému nynějšímu příteli.Dnes už bydlíme ve svém a já jdu příští měsíc na mateřskou :) Až se s tím po ps. stránce vypořádáš uvidíš že to bude ok, pokud Ti k tomu dopomůže báječnej chlap tak máš vyhráno :) Přeju Ti hodně štěstí a jen doufám že už Tě čekají samé pěkně věci :)

 
tvist1
Povídálka 15 příspěvků 30.06.12 19:40
Hrůza

Když to čtu, tak se mě otevírá kudla v kapse. Je to hrozný čeho sou lidi schopný…to nebyl a nikdy nebude chlap..to bude a je srab, kterej si léčí svoje ego na ženský, která se nemůže chlapovi bránit…Ta osoba co tě mlátila by zasluhovala to samý a ještě horší..hnus velebnosti :-(
Jsi dobrá, že ses takhle rozhodla..spousta žen to přechází a bojí se něco udělat..

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama