Drogy a já

O životě

Drogy...psychiatrická léčebna...Praha...opět drogy...nález záchraného lana v podobě chlapa a otěhotnění. :)

Tak to bylo pohoštění na mých 18tých narozkách :D

Přání od kamarádu z PL.

Všechno začalo v mých 15 letech, kdy sem se dala dohromady s partou huličů trávy. Vše začalo trávou a tím to neskončilo. Kolem 16. roku jsem začala fetovat pervitin. Nikdy sem si nepíchala (mám strach z jehel), ale šňupat nebyl problém. Ty časy byly zlé. Mí rodiče si se mnou zažili opravdu hodně - doma jsem kradla, do školy občas zašla, aby mě nevyrazili. Většinou jsem ani nespala doma a mamka skoro pořad brečela.

V 17 letech jsem začala mít dost velké deprese a pokusila jsem se o sebevraždu spolykáním všech prášků, co bere můj brácha (má nefrotický syndrom). V nemocnici mi pumpovali žalůdek..

Psychiatrická léčebna
Před 18tými narozeninami se táta naštval a poslal mě do psychiatrické léčebny. Oslavila jsem tam 18té narozeniny. Vzpomínám na ní ráda. Poznala jsem tam supr lidi a uvědomila si, že jsou na tom lidi o dost hůř. Já si za své problémy mohla sama, zato nějací tam za to, co jim bylo, nemohli. S drogami jsem nakrátko skončila.

Praha
Dva měsíce před maturou jsem na truc rodičům odešla se svým přítelem do Prahy a našla jsem si tam práci prodavačky. Jirka byl skvělý (říkal, že je blbost ukončit školu, ale já si to nedala vymluvit). Jirka dělal skladníka. Dělal noční a já denní. Musím napsat, že Jirka je odpůrce drog. No a co já neudělala…začala jsme znovu fetovat.

Jirka mě pořád domlouval, vyhrožoval, že mě nechá pokud s tím nepřestanu atd. Jenže já si nedala říct. Pak jsem otěhotněla. První měsíc si malej zažil v bříšku dost hodně. :( Dodnes toho lituji. ale je to silný chlap.

Rozhodla jsem se přestat fetovat a miminko si nechat. Jirka byl rád. Jenže třetí měsíc těhu mi bylo strašně špatně, že ani do práce jsem chodit nemohla. Rozhodli jsme se přestěhovat zpátky do rodného města za rodiči (do vlastního bytu). Světe div se, naši mě přijali s otevřenou náručí.

Teď je mi 20 let, mám 5měsíčného zdravého krásného syna a toho nejlepšího chlapa pod slunce (21 let). A na drogy bych už nesáhla. Krom cigaret to na mě žádné následky nenechalo a jsem ráda, že do mě by nikdo neřekl, že vůbec s tím mám takovou zkušenost. :) Od září mě čeká dodělání dálkově maturity a když to vyjde, chtěla bych zkusit dálkově studovat dál.

Život je někdy mazec, ale stojí za to. :)

Je to jen opravdu zkráceně můj příběh. Myslela jsem, že se rozepíši víc, ale moc to nejde.

Hodnotilo 31 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Tinakaterina
Závislačka 4192 příspěvků 15.07.13 07:36

Hodně sil a hodně štěstí a zdraví, at je dál už jen a jen dobře :kytka:

 
viky23
Neúnavná pisatelka 15240 příspěvků 15.07.13 08:04

Takdržím palce ať to vše vydrží! život je krásnej i bez drog přece :kytka:

 
Slzička
Povídálka 29 příspěvků 15.07.13 08:17

Klobouk dolů, že sis vybrala nakonec tu správnou cestu :-). A přeji ti v životě hodně štěstí. Dostala jsi od života ještě jednu šanci, tak se jí chyť a už jí nepusť :kytka:

 
Maddlen
Závislačka 3176 příspěvků 15.07.13 09:24

Pracuju na PL a setkávám se s holkama s podobným osudem jako je ten Tvůj, akorát to většinou nekončívá tak pozitivně. :-) Ale to určitě víš. :-)

Jsi bezvadná, že se tak držíš, přítel a syn je určitě obrovská motivace. Moc Ti přeju, ať se Tvůj život ubírá už jenom tímto novým, dobrým směrem. :hug:

 
K-Black  15.07.13 09:45

Přeju Ti ať už tě nikdy ten „strašák“ nedožene a žiješ si život tak jak chceš, hodně štěstí do budoucna :hug:

 
KlarkaK
Závislačka 2696 příspěvků 15.07.13 09:58

Super… jsi skvela zes to zvladla :palec: :palec:

 
Anonymní  15.07.13 10:00

Držím palce. Já fetovala 5 let. Ještě před dětma. Už je tomu 12 let. Dnes mám dvě děti a na to období si občas vzpomenu s divnou pachutí, toť vše. Ale pamatuju jedno-nikdy není vyhráno, vždy už budeš jak vězeň na útěku. Nikdy nesmíš se stýkat s lidmi, kteří berou, můžeš si stokrát říkat, že to máš pod kontrolou-nemáš. Mám momentálně v okolí příklad, kdy se kluk, který už vedl rodinný život, zrekonstruoval si byt, tak po letech opět propadl drogám. Byt má vybydlený, přespává u něj spoustu kámošů, má odstřihlou elektřinu..no smutný pohled. Naštěstí zatím zvládá chodit do práce, tak pořád je naděje, že prokoukne, snad… Ještě jednou držím palce, pamatuj, teď jsi máma a to je víc, než všechny drogy světa. C.

 
Borůffka
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 15.07.13 10:34

Je mi z toho zle..napíšeš si deníček o tom, jak si přestala fetovat a máš zdravé dítě..díky bohu za to zdravé dítě, to za nic nemůže, ale ty jsi nezodpovědná.. :poblion:..Rozhodně ti nebudu tleskat, neměla jsi s tím vůbec začínat.. :nevim:. Dělala jsem s drogově závislými a vždy to na nich zanechá nějakou stopu :cert: B.

 
cher  15.07.13 10:39

Anonymko z 10.34- Jsi z oboru a máš poněkud zvláštní řeči, že je ti z ní zle, že s tím neměla vůbec začínat? Pak by doktoři mohli ohrnovat nosy nad lidmi se zanesenýma plícema, že vůbec začli kouřit, dietologovi by se zas zvedl kufr ze silně obézních, že se tak vyžrali, anorektičky nikdy neměly hladovět atak dále. Člověk je tvor chybující, důležité je z chyb se poučit, zvednout se a jít dál.

Příspěvek upraven 16.07.13 v 12:49

 
bamba  15.07.13 10:43

Poslední anonymní, jsi teda fakt empatická. Nevěřím, že jsi s takovými lidmi pracovala, bo bys něco takového nenapsala. Pravda, nechápu co vede lidi k tomu, aby brali drogy.Ale když už do toho neštěstí někdo spadl, potřebuje hlavně podporu(to bys měla vědět) a ne mu ještě podrážet nohy. ZAKLADATELKO, moc, moc ti držím palce a přeju, abys už nikdy neměla potřebu utíkat k drogám. Tak už předposlední an.

Příspěvek upraven 15.07.13 v 10:44

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 15.07.13 10:49

Snad mluvíš pravdu… :hug:

V mém okolí znám dvě feťačky a ani jedné se nedá věřit. Lžou až neskutečně. :zed:

 
K-Black  15.07.13 11:00

Anonymní z 10.34 a co jsi dělala? asi uklízečku v léčebně že? protože meleš kraviny :roll: hrdinko :lol:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 15.07.13 11:11

Přeji, aby ti už život přinášel jen samé radosti. Super, že jsi to zvládla a rodiče tě podrželi.

 
Anonymní  15.07.13 11:26

Já osobní zkušenost s drogami nemám, nikdy jsem je nezkusila, ale nějaký čas jsem žila s lidmi, kteří s nimi bojovali. Někteří z nich jsou dnes zavření v kriminále (kradli, aby na ně měli), někteří po smrti (nezvládli svou závislost)..Manžel v mládí také kde co zkusil, ale jeho pevná vůle, jiný smysl života..to je to, co ho zachránilo..I tak se pořád bojím :(. Takže zatím nemám důvod nevěřit, že se zakladatelka z toho všeho dostala. Tím spíš, jí držím palce

 
Hulu
Kecalka 151 příspěvků 15.07.13 12:59

No…držim ti palce, ale myslim, že vyhráno z daleka nemáš. Takových známých ve tvém i starším věku mám a fetujou i při dětech :poblion:.

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 15.07.13 13:03
:mavam:

Hlavne at Ti pevna vule zustane i nadale! Drzim Ti moc palce! :pankac:

 
jjj11
Neúnavná pisatelka 15201 příspěvků 15.07.13 13:06

Moc ti držím palce, přeji hodně štěstí a važ si zdravého syna a milujícího přítele :kytka:

 
Anonymní  15.07.13 13:31

Já jsem taky brala pervitin nejdřív jen nárazově a pak rok vkuse, ale taky jsem otěhotněla a to mě zachránilo..vrátila jsem se z Prahy zpět na moravu k rodičům a drogy už jsou minulost, teď jsem štastná máma a mám nádhernou holčičku, každý je z ní hotový :dance: jen mě mrzí že moje nejlepší kamarádka zůstala v Praze dodnes a fetuje tam dále, už je to uplně jiný člověk :( radši anonym taky by to do mě nikdo neřekl, že jsem fetovala..

 
kozisek
Hvězda diskuse 35547 příspěvků 15.07.13 13:56

Gratuluji, že jsi vše zvládla a držím pěsti, ať vydržíš i v budoucnu, není to asi lehké a život skýtá různé nástrahy :hug: :hug: :hug:

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 15.07.13 14:24

Nehnevaj sa, ale súdim podľa fotiek - neviem ak sú staré, ale je to VEĽMI vidno, čím si si prešla. Súdiť Ťa nebudem, na to nemám právo, no žiadny tvoj denníček si už v živote neprečítam (rozhodilo ma fetovanie v tehotenstve). Maj sa krásne a držím palce v živote.

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 15.07.13 14:27

„Je mi z toho zle..napíšeš si deníček o tom, jak si přestala fetovat a máš zdravé dítě..díky bohu za to zdravé dítě, to za nic nemůže, ale ty jsi nezodpovědná.. :poblion:..Rozhodně ti nebudu tleskat, neměla jsi s tím vůbec začínat.. :nevim:. Dělala jsem s drogově závislými a vždy to na nich zanechá nějakou stopu :cert: B.“

Pokud jsi dělala s drogově závislými, tak je dobře, že už neděláš, protože člověk s takovým názorem a absencí empatie nemá v takové branži co dělat. Já se závislými pracuju už 15 let a nikdy bych něco takového nenapsala.

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 15.07.13 15:32

Anonymko z 10:34- Ty ke své práci vůbec nepatříš. Vyzařuje z tebe nenávist k tvým lidem, pacientům, nebo jak to nazvat…Je to jak kdyby jsi pracovala v mateřské školce a přitom nesnášela děti :nevim: :nevim: chudáci. ZAKLADATELKO- předem ti tleskat nebudu. Jelikož moje kamarádka si myslela taky že má vyhráno, ale začala opět, až když synovi byl 1,5 roku. Sice jen třeba 2krát do měsíce a myslí si, že je to v pohodě, ale v pohodě to není :( A není jediný případ v mém okolí. Snad jen ti chci popřát hodně sil k tvému odhodlání a ať ti vydrží :kytka:

 
bodlinka34
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 15.07.13 16:06

@Borůffka
promiň, ale zle je mě z tebe jak můžeš koukat na svého manžela když v mládí taky kde co zkusil :think:
A jestli si jsi někdy pracovala se závislými lidmi tam teda nevím co jsi tam dělala?
@Sebinah pokud si dobře četla fetovala hned na začátku a tak pochybuji, že vůbec věděla že je těhotná

Zakladatelko tobě přeji hodně sil a štěstí :hug:

 
Anonymní  15.07.13 16:07
znam to anonymka L.

Muj nazor zni ze nikdy nemas vyhrano…to ze fetujes a pak toho nechas neznamena ze jsi nadtim vyhrala ta chut tam je porad…rika se ze ten kdo fetoval abstinuje cely zivot…staci trochu a lita vtom clovek znovu…ja jsem fetovala nosem pervitin rok s tehdejsim pritelem se kterym uz nejsem…hodne dlouho trvalo nez se moje telo stim vyrovnalo..tedka tomu je rok a trictvrte co jsem bez toho a nekdy ta chut prijde a i lidi prijdou stim ze maji to opojeni u sebe nabizeji ti lakaji ale otazka je zda odolas…ja odolavam..ale nepopiram ze ta chut tam neni..je a kurna velika…jenze otazkaa je jak dlouho budu odolavat??zvladnu to?? ja si verim ze ano..jsem v 5 mesici a vim ze dite je zaprah…zvladnu to i bez toho opojeni budu mit dost sily na to abych si nevypomohla…doufam ze ano a vydrzim to si nedat…to je muj nekonecny pribeh a verim vto ze si uz vzivote nedam…to chci poprat i zakladatelce denicku..drzim ti palce a pevny nerviky…doufam ze vydrzis a odolas tomu lakadlu, ktere je tak dobree… ;) hodne stesti :hug: :mavam:

 
vodnarka2013
Kecalka 303 příspěvků 2 inzeráty 15.07.13 16:31

Moc děkuji za podporu a pozitivní komentáře… a ty negativní chápu… do zprav se mi ozvalo dost maminek co si prošli podobnými zkušenostmi ale zveřejnit by se to neodvážili.. o mě to mé okolí ví… moje minulost je mojí součástí a bez toho bych to nebyla já

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 15.07.13 17:07

Anonymko L, člověk který bral drogy se nesmí stýkat s nikým kdo dál drogy bere nebo je dealuje, jinak do toho zahučí dřív nebo později znovu. Ochrana abstinujících mladých lidí jde až tak daleko, že se vzdají všelijakých zábav a diskoték, párty, bohužel tomuto rozhodnutí dospějí často až po několika lapsech či spíše recidivách. Zkušenost je často nepřenosná a to i od „zkušenějších“ spoluklientů v terapii.

 
K-Black  15.07.13 17:25

@Sebinah podle fotky poznáš feťáka jo? to jsi teda dobrá :potlesk: hele víš prd, že je holka hubená a má velké oči to je známka fetky? ty jsi tak hloupá až to mlátí dveřma :zed:

 
Kiki03  15.07.13 17:41

Já ti hlavně přeji aby ti tvé dítě nědělalo to samé co ty, svým rodičum!!!

 
Brooucinda  15.07.13 18:02

@Jasněnkaa Já si ty tvý kousky začnu psát…
Kousek první : Jsi tak hloupá, až to mlátí dveřma :mrgreen: :mrgreen:
Měla by se na to založit (jak je zvykem) spešl diskuze :mrgreen:

 
Aletheia
Kelišová 6212 příspěvků 15.07.13 18:19

Přeji ti hodně štěstí ale s tím radováním že máš zdravého syna bych nebyla tak ukvapená. Ono v 5.měsících se toho moc nepozná.

Je velká pravděpodobnost že bude hyperaktivní, možná autista, možná bude mít „jenom“ lehkou mozkovou disfunkci…

A POTOM budeš vedět že fetovat v těhotenství byla ta největší chyba :nevim:

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 15.07.13 18:31

@Jasněnkaa keby som bola taká hrozne hlúpa (mimochodom, ja som tu nikoho neurážala, len som napísala svoj názor), tak by som nebola obchodný riaditeľ firmy ale to je fuk…hlavne že ty si taký inteligent, že dokážeš hneď len človeku napísať aký je blbý. Proste mi na tých fotkách pripadá ako fetka, to je všetko. Tiež som sa istú dobu v puberte pohybovala medzi takými ľuďmi a je to na nich vidno doteraz. Tebe to možno tak nepripadá, mne áno. No a čo? Teraz si budeme navzájom písať aké sme hlupane??

A to s tým tehotenstvom, tak ako som to čítala v denníčku, tak som proste mala pocit, že vedela, že je tehotná. Tak som to pochopila, autorka nech sa vyjadrí sama. Každopádne, nikoho som neurážala, nesúdila tak mi tu nikto nebude písať, aká som hlúpa.

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 15.07.13 18:40

@vodnarka2013, nezbývá než popřát hodně síly k tomu, aby ti to vydrželo :kytka:.
Co se týče zdraví tvého syna - přece jen bych se pořád ještě bála říct, že je zdravý. Může, ale taky nemusí. Následky tvého fetování se na něm ještě projevit mohou… :(.

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 15.07.13 18:46

„tak by som nebola obchodný riaditeľ firmy ale to je fuk“

Tak to mě fakt pobavilo :D :D

To můžeš být klidně ředitel zeměkoule, ale to nic neprokazuje o tvé sociální inteligenci.

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 15.07.13 18:53

@Sebinah podle fotky poznáš feťáka jo? to jsi teda dobrá :potlesk: hele víš prd, že je holka hubená a má velké oči to je známka fetky? ty jsi tak hloupá až to mlátí dveřma :zed:

Já myslím, že nic hroznýho nenapsala. Nechápu tvojí podrážděnou reakci :?:

@Sebinah Přesně jak píšeš, já v pubertě taky znala spoustu takových lidí a když už víš o co jde, tak to na jiných prostě poznáš. Ale když o tom někdo nic neví… má pak jen komentáře tohoto typu :roll:

 
K-Black  15.07.13 18:57

@Sebinah První měsíc si malej zažil v bříšku dost hodně. :( Dodnes toho lituji. ale je to silný chlap. nj tak první měsíc těhotenství ví každá žena že je těhotná.

Mě je uplně jedno, čeho jsi ředitelka, ale soudit podle fotky 8o kolik lidí na fotkách vypadá jak idiot a jsou to normální, inteligentní lidi.

Já tady teď vypadám jak milovnice drog, a zastánkyně feťáků :lol: tak to vůbec není, sama jsem zkusila travku jen 2× a stačilo, nepiju, jen kouřím. Ale soudit někoho koho neznám, kdo v telecích letech udělal blbost mi přijde blbé :nevim: mám kamarádku(nej kamarádku) která asi tak v období jako zakladatelka jela v heroinu, její muž taky. V té době jsem je neznala, a jsou to dokonalý, perfektní lidi, hodní a rozhodně nejsou podle pohledu poznat ;) kdyby mi nebylo blbé tak dám fotku.
Co se týče zakladatelky tak vzhledově/typově jsou tu dvě podobné holky, a že by o nich někdo řekl že jsou fetky to teda nevím :mrgreen:

 
K-Black  15.07.13 19:00

@lúlinek jo, já žiju na růžovém obláčku, nikdy jsem neviděla nic ošklivého ani žádného feťáka, alkoholika :lol: znám jich hodně, i těch těžkých a jen část jich je vzhledově znát, že berou. O jiných by tě to ani nenapadlo.

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 15.07.13 19:09

@Jasněnkaa píše:…„ty jsi tak hloupá až to mlátí dveřma“.
Tohle jsi nemusela. Už zase (!!!) urážíš. Nezlob se na mě, ale začíná (mně a možná i pár lidí tady) to už unavovat a doufám, že admini zasáhnou.
Ne všem to tvoje vyjadřování přijde vtipné, víš? Ostatně :think: :think: :think: :think: shazuješ se vlastně sama.
Sebinah napsala svůj názor slušně. Na rozdíl od tebe.

 
denisaaa
Závislačka 2591 příspěvků 15.07.13 19:13

Kloubouk dolůů tohle chtělo hodně velkou odvahu napsat o tom deníček :potlesk: každý dělá v životě chyby ale ty sis jí uvědomila :palec: máš krásného synka a přítele co tě miluje přeji ti abys byla ty i tvoje rodinka v životě šťastná :kytka: :hug:

 
Maddlen
Závislačka 3176 příspěvků 15.07.13 19:13

Když už je tu takováto diskuse kdo jde a nejde poznat…

Člověka na heroinu bych taky nepoznala (a nepoznala jsem). Člověka na pervitinu poznám skoro vždycky. Není droga jako droga.

 
fatige  15.07.13 19:17

Mě dcera smažka připravila nejmíń o deset let života. Dneska už je v pohodě, má tříletou dcerku o kterou se vzorně stará. To co mi svým fetováním udělala jí ale nikdy neodpustím a v případě, že bych zjistila, že v tom zase lítá budu první, kdo se postará, aby o dceru přišla. A věřte mi, že bych po zkušenostech, které jsem s ní za ty roky fetování měla neměla žádné slitování. :nevim:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 15.07.13 19:25

Držím palce. Hlavně tomu malému, protože následky fetování v těhotenství i před se u něj můžou projevit daleko později ve formě různých nemocí. Takže vám oběma přeji hlavně zdraví :pankac:

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 15.07.13 19:28

Já ti fandím..Nefetovala jsi dlouho, tak si nemyslím, že by jsi se k tomu vrátila jako některé :roll:
A hlavně jsi máma..
Když jsem byla v tom věku kdy jsi něco brala, byla jsem ti moc podobná taky jsem si toho hodně zkusila, ale pak mě z toho někdo dostal a já na to už ani nepomyslela..
Ono stačí mít tu kotvu co tě drží a nepustí a tu ty máš dítě.
Určitě jsi dobrá máma a nezáleží na tvé minulosti, zálěží na přítomnosti.

 
K-Black  15.07.13 19:33

@radúna no tak soudit podle fotky, to je prostě blbost. Za to se omlouvat nebudu. Takže mě klidně hlašte.

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 15.07.13 19:37

@Ananta predsa som nenapísala, že som génius, myslela som tým, že nemám v hlave nas**né, chápeš? :kytka:

@Jasněnkaa práve preto som si myslela že to vedela, pretože písala, že to ľutovala. moja chyba…

A nesúdim podľa fotky, ale podľa toho, že už tento fakt o nej viem. To znamená, autorka písala: „…a jsem ráda, že do mě by nikdo neřekl, že vůbec s tím mám takovou zkušenost“ a ja som sa pozrela na fotky, a teraz keď už viem, že s tým skúsenosť má, tak to tam proste vidím. Ale to sú možno ešte staré fotky.

@radúna nemá zmysel obťažovať adminov, aj tak sa nič nezmení, ale díky :kytka:

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 15.07.13 19:39

@Jasněnkaa no a to si nemohla napísať takto? :) toto nikoho nerozhodilo, ale tvoja hláška s dverami.

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 15.07.13 19:41

@Sebinah Podle fotky? Víš kolik lidí co jsou vysoce postavení a musí dobře vypadat si se tam dají čáru? A nikdy by jsi to do nich neřekla.
Lidi se nemají soudit podle vzhledu.

Příspěvek upraven 15.07.13 v 19:43

 
K-Black  15.07.13 19:41

@Sebinah litovala, protože byla těhotná to je přirozené, holka která se opije a za týden zjistí že je těhotná tak toho taky lituje, a přemýšlí co kdyby náhodou bylo něco špatně s miminkem. Když to není uplná blbka který je jedno že je těhotná tak lituje každá.

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 15.07.13 20:08

@Jasněnkaa já o voze, ty o koze.
Tady jde o to, že nazýváš někoho hloupým (až to mlátí dveřma) a přitom na to nemáš právo.
A ano, klidně se ti tu veřejně přiznám, že jsem tě nahlásila (možná, že nejen já).

 
vodnarka2013
Kecalka 303 příspěvků 2 inzeráty 15.07.13 20:14

@Jasněnkaa @Sebinah Tak podle fotky vypadám jako feťák :D no hubená sem už od malička… měřím 172 cm a vážím 50Kg… fotky nejsou staré… a popravdě moje fetování v praze začalo díky majiteli právnické firmy… vysoce postavený… v Praze sem za drogy nikdy neplatila… všechny co sem znala a se kterými sem v tom jela byli s penězmi za vodou a dost vážení lidé…

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 15.07.13 20:17

@radúna Nehnevaj sa, ale súdim podľa fotiek – neviem ak sú staré, ale je to VEĽMI vidno, čím si si prešla. Súdiť Ťa nebudem, na to nemám právo, no žiadny tvoj denníček si už v živote neprečítam (rozhodilo ma fetovanie v tehotenstve). Maj sa krásne a držím palce v živote.
Tohle ti přijde, že je normální? Horší ti přijde když Jasněnkaa napíše, že je hloupá?
:roll:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Život jde dál

Můj porod - rychlík


Reklama