Jak vrátit pásy do autosedačky :-(

Ostatní
  • emimino
  • 22.01.08

Dobrý den, mám prosbičku .... všimla jsem si na eMiminu, že máte přehled o autosedačkách a doufám, že byste mi mohly poradit, já si totiž nevím rady .... Pořídily jsme autosedačku, návod u ní asi byl, ale během rekonstrukce se někam poděl a na netu jej nemohu nalézt a to asi taky, protože nevím její přesný název. Vše co je na ní napsyné je only for kids IWH a dole ještě SAFETY ZONE. Nic jiného nikde není.

No, o co se mi jedná… půjčily jsme syna babičce s dědou na výlet a autosedačku pochopitelně s ním, jenže dědeček tak šikovně Pepíčka poutal až vytáhl celé pásy ven a já teď nevím, jak je na:,–(it zpět.
Nejedná se o žádnou super autosedačku a na pásy jsem se rozčilovala již dříve, ale finance nám zatím žádnou lepší nedovolily a jezdit potřebujeme celkem často, což pochopitelně bez autosedačky nelze a ta je bez pásů k ničemu.
Je to autosedakča pro váhu 0-18kg s pěti-bodovými pásy a dole je polohování, atesty dle údajů má.

Předem děkuji za radu či nějaký nápad co s tím…
Krásný den, Kristýna 

 

*]

"":[]  

"":[https://www.emimino.cz/…edacka04.jpg

"":[https://www.emimino.cz/…edacka05.jpg]  

"":[https://www.emimino.cz/…edacka07.jpg

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Munz
Stálice 86 příspěvků 23.01.08 01:52

Ahoj tak tá autosedačka sa podobá typovo mojej zn. Renolux, len ja mám ten dlhý pás vkuse bez tých prepojení. Ja by som odporúčala skočiť do obchodu s autosedackami vyhliadnuť si tam podobnu a pozriet si to tam.   U mňa to funguje tak, že pás treba zaháknuť vzadu dole (v časti, ktorá prileha na sedadlo auta) ťahať hore, pretiahnut cez otvor hore v chrbtovej časti smerom dopredu, medzitým navliesť polku spony,  a pás prestrčiť cez druhý otvor (ktorý je pri stehne(nohe) dieťaťa), to sa pás dostane pod autosedačku a potiahneme ho popod ňu a zas prestrčíme cez otvor na  opačnej strane a postupujeme na druhej strane sedačky rovnako ale opačným smerom.
No neviem či sa z toho môjho popisu vyznáš, ale tak to skús . Mne chýba na Tvojich fotkách taký plochý kus kovu, do ktorého sa zasunú konce pásu vzadu za sedačkou.
tak veľa šťastia Kati

 
steeve
Kelišová 6577 příspěvků 24.01.08 08:28

Kristýno, pokud nejste z daleka, tak by bylo nejlepší se sedačkou zastavit a pásy na:,–(it umím, pokud to není možné, tak mi napište na mail :autosedacky@sez­nam.cz a já vám nafotím správně navlečené pásy  s postupem.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama