Jarňulky 2005 - Superžena

Rodičovství

O dovolené jsem si po velmi dlouhé době zakoupila několik ženských časopisů. Jak mě překvapilo, jaké superženy na mě ze stránek těchto časopisů hledí.

Superžena je obvykle velmi krásná a pokud není krásná, tak to hravě dožene vhodnou úpravou zevnějšku. Umí se bezvadně nalíčit, nosí perfektně padnoucí barevně sladěné oblečení doplněné vhodnými doplňky jako je bižuterie, botky a značková kabelka. Samozřejmostí je dokonalý účes a makeup. Nehty mívá superžena ve vzorném pořádku, většinou je to francouzská manikúra nebo alespoň pěkný lak.

Superžena dbá o zdraví a zdravou výživu. Je vyhlášenou kuchařkou, vaří ráda, chutně a zdravě, bez zástěry, aniž by se ušpinila,a rozhodně jí to nikdy nezabere více než půl hodiny.Je vyzbrojena horami osvědčených receptů, které si vyměňuje s kamarádkami.

Superžena ví, že je třeba několikrát týdně sportovat, takže pravidelně 2× týdně dochází do fitka na cvičení nebo do posilovny.O víkendu se sportuje rekreačně s celou rodinou.

Superžena žije v prostorném domě , kde má každé dítě vlastní pokoj amuž pracovnu . Dům je moderně zařízen, stojí na předměstí velkého města. Interiér je barevně sladěn, prakticky zařízen, doplněn vkusným nábytkem a mnoha dekoracemi.

V domě panuje vzorný pořádek, který udržuje superžena. Paní na úklid nepotřebuje. Superžena zná mnoho fíglů, jak na domácnost, aby zabrala co nejméně času, ví, čím nejrychleji vyčistitskvrnu od čehokoli.

K domu náleží velká zahrada. O tu se stará superžena ve spolupráci se zahradním architektem. Není zcela zřejmé, kdy to superžena stíhá, ale očividné výsledky nás nenechají na pochybách, že je dobrou zahradnicí.

Superžena má několik dětí, se kterými si často hraje, vozí je na různé kroužky a vůbec se jim hodně věnuje. Paní na hlídání nepotřebuje.

Superžena jesexuální ďáblice. Několikrát v týdnu, vyzbrojena dráždivým prádlem, splní svému muži každé přání a je schopna i svého muže donutit k výkonům, o jakých se běžným smrtelníkům ani nezná.. Zná mnohé triky, jak dovést muže k šílenství a manželský život, a to nejen ten sexuální, jí jen kvete.

Manžel superženy je dobře situovaný manažer prosperující firmy. Skvěle vypadá, je sportovní postavy, múzická umění mu nejsou cizí, má kladný vztah k dětem a nikdy nespí se svou sekretářkou.

Superžena má několik kamarádek, všechny jsou její superženské úrovni. Společně podnikají nejen zahradní párty s dětmi a přátelské večeře v párech, ale i bujaré dámské jízdy, plné veselých koktejlů a svalnatých striptérů. Zábava však nikdy nepřekročí hranice slušnosti.

Superžena pracuje. Její profese bývá kancelářská. Do práce jezdí vlastním vozem, který řídí v botách na vysokém podpadku. Oblečena v módním kostýmu je hvězdou každého obchodního jednání. Pokud nemá jednání anemusí mít kostým, je oděna nedbale elegantně. S přehledem zvládá pracovní úkoly a vychází dobře s kolegy. Pravdou je, že její šéf sexuálně haraší, ale superžena si s takovými hravě diplomaticky poradí.Není zcela jasné, kde jsou děti, zatímco superžena je v práci.

Superžena má řadu koníčků. Jedná se všelijaké rukodělné práce, jejichž produkty pak zdobí sebe a dům.

Superžena ráda cestuje. Nejčastější cílovou destinací bývají exotické země, ale občas to prostřídá i skromnější tuzemskou dovolenou. Na cestách ji nikdy neprovází průjem či obtížný hmyz, nýbržse vrací osvěžena novými zážitky a plna pozitivních dojmů.

Ach, ta superžena, jak málo se jí podobám L

Zdraví
Kristýna + Zuzanka 4,5 + Tomášek 2,5

Peletonek :

Kris - 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Teodora
Solcka- 19.2. Ondřej, 29.1.08 Martin
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barborka10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondrá­šek
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Monika M- 17.3 Terezka, 29.8.2006 Filípek
Julie - 19.3. Albert
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka
Klaris- 7.4. Bianka 31.12.2006 Jorika
Dana 26- 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 08.09.09 08:23

první a jdu číst  

M.

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 08.09.09 08:27

Kristo super, válím se tu smíchy.  

Ani já se jí nepodobám a ani nevím, jestli bych chtěla.  

Jediný odstavec co se mi líbí je Manžel superženy, to bych brala…  

Marťa

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15141 příspěvků 08.09.09 08:46

druha :-)    super deníček  

zaujalo mne- NIKDY NEMÁ MILENKY :-))

 
vulpes
Závislačka 4476 příspěvků 08.09.09 08:51

Omlouvám se za vpád do deníčku, ale musela jsem se podívat, kdo se to o mě doslechl a píše o mě deníček…?
No, to je pochopitelně jenom vtip!! ;-))))))
Jen mi z toho příspěvku není jasné, jestli Superžena taky stíhá i sjíždět na netu Emimino??? ;-) Nebo má vznešenější zábavu a ušetřený čas věnuje raději péči o domácnost a vášni s manželem…?? ;-)

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 08.09.09 08:53

Myslím, že superžena se podobnou nízkou zábavou jako je emimino vůbec nezabývá. Ničilo by jí to image..
 K.

 
efča
Kelišová 5716 příspěvků 08.09.09 09:04

Ahoj holky,  

Kristo - díky za deníček - zábavný jako vždy! Také nejsem superžena - jednu v okolí známe. Je tak dokonalá, až je to divný. Ale!!!! zatím nemá děti, takže je to vlastně takvoá poloviční superžena:-))))  

Včerejší pokec s Ifčou byl super. Taky jsem zvědavá na naše bojovníky na cvičení:-) Příští týden to vypukne:-.)  

Irias - dobře, že je Štěpánkovi líp.  

Do konce týdne mám dost nabitý program. Každý den, máme něco. Dneska rande s kámoškou, odpoledne stromovka s Vojtovýma spolužčkama a jejich rodiči, večer poprázdninový babinec. Na ten se speciálně těším, už jsem večer dlouho nikde nebyla.    

Holky, bohužel se nezúčastním srazu:-(((((((((((((( Tchýně zrovna o tom víkendu slaví  55-tiny a uspořádala rodinnou session. Původně to mělo být až v říjnu, ale tento týden nám přišla pozvánka:-), na 18.-20.9. Mrzí mě to!!!A to jsem se vůůůůůůbec netěšila.....Ach jo.  

Papa E.    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19497 příspěvků 08.09.09 09:07

Kristo - :-))))) celá já, tedy až na to auto, hmm taky to cvičení nějak zanedbávám, vlastně ani dům se zahradou není a dovolená a upravené nehty a vlasy, chybí vlastně i ten uklizený byt a asi budu muset vyměnit práci (mám šéfku, která neharaší) a taky manžela (sportovec je skrytý a múzické umění mu taky není moc blízké) … ehmmmm tak mi z toho zbylo jen to vaření bez zástěry, ale neumazat se u toho je pro mě skoro nemožný :D  

jinak všem příjemné dopoledne
Sandra

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19497 příspěvků 08.09.09 09:09

Efčo - to je škoda, že nedorazíte :-( ale co se dá dělat. My budeme aspoň hodně fotit, ať to mají nezúčastněné aspoň z druhhý ruky ;-)

 
efča
Kelišová 5716 příspěvků 08.09.09 09:18

Sandři - foťte, co to dá!!! Ještě jsem přemýšlela, že bych přijela z pátka na sobotu, ale…Manžel by neměl jak se dostat na tu oslavu, když bych auto měla já. A když si představím to balení- jednu noc tady, druhou jinde…No, prostě to nedám:-(((((
Snad to není poslední sraz!  

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19497 příspěvků 08.09.09 09:46

Kristo - ještě ke starému deníčku, jak jsi psala …„Nesnáším, jak si na tatínkovi vymrčuje. Fakt mi vadí, že on jim vše povolí a já jsem pak za tu zlou.“ … jo tak to je jak u nás, hlavně manžel se pak divý, když jí najednou něco nechce povolit, že je na něj vzteklá, ještě víc mě pak vytáčí, když jí lípnu přes zadek a on se na mě podívá takovým tím pohledem, že jsem to přepískla, že to nebylo nutný. To jsem pak vážně jak papiňák  

klídek v práci zatím zůstává, tak si piju už druhý čaj, pokojně smrkám do kapesníků a na všechny okolo se tvářím strašně vytíženě. Šéfová (jen o cca 3roky starší) na mě spiklenecky mrká, že jako v klídku, protože když něco hoří, tak jsme tu obvykle jediný tým, který zůstává i do večera a chodí ráno nejdřív.

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 08.09.09 10:35

Hele já jsem doma taky za tu „zlou“. Jednou mi Libča řekl, „mami ty jen na mě křičíš a zakazuješ, táta ne“. Zamrzí to, ale někdo holt vychovávat musí.    

Venku je táááák krásně. Dali jsme vycházku, teď čajík na dvorku, pohodička.  

Já se na sraz taky netěším a zatím to vypadá, že pojedem. Jen manža neví, co tam bude dělat. Bude mít na starost Lindu v kočárku :-D tak se toho kapku děsí :-D  

Musím letět, se tam Lindulinda nějak čílííííí.  

M.

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 08.09.09 10:48

Kristo - BRAVOOOOO!
Válím se tu smíchy. Oprskala jsem si klavesnici , jak jsem do sebe akorat lila vodu.  

Tak tenhle deníček vede. Holka - účetní? nebo danova poradkyne? nespletla sis povolani?
tleskám.  

mě zaujalo: .....má kladný vztah k dětem a nikdy nespí se svou sekretářkou.
hihih  

Omlouvam se za dnesni ranni absenci, pul druha hodiny jsem stravila na ortodoncii. Prevázáno, pritazeno¨!  

Mavo - tve ranni  hlaseni - super! Je to sikulka a čim dal to bude lepsi.  

Efčo, tak ja se tesila, ze te konecne poznam a ono nic. Skoda, tak nekdy priste.  

Irias, jak bylo rano? Ja uz definitivne chodim za tmy. des. i kdyz dnes k zubari az v osm - coz je jak jiny svet. ze.  

Sandri, vareni bez zastery taky zvladam, a snad se ani moc nezamazu, ale mam tady jednu taaaak bajecnou - jen od pasu a az po kotniky, ze kdyz si vzpomenu, tak si ji uvazu, neb si v ni pripadam šik. / je puvodne Standy, ma dve kapsy vepredu - černá - fakt moc elegantní a taky - kdyz si vzpomene, tak ji pouzije a ze mu sekneeeee.
No, to jen óda na zasteru.  

Dnes je ve skolce schuze - ale takova ta celoskolkova a pry zakaz deti, at nerusi a dnes Kubika nemam kde nechat a Standa to mozna z prace nestihne… Je to moc blbe, kdyz se tam neukazeme? Nechci vypadat, jakoze me to nezajima. /nezajímá/ hih.  tridni schuzka by byla neco jineho./ No prinejhorsim se povyptame uč. ráno.  

hezky den - Praha slunečno a bude teplooo.
e      

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 08.09.09 12:15

Moc se omlouvám,že vám sem tak vpadávám,ale tenhle deníček je naprosto dokonalej. Vypadá to,že to někdo psal podle mě.:-)))) No tak ne,ale jsem pyšná na to,jak jsem špinavá u plotny,jak můj milovaný manžel fakt není úspěšný manažer se sprotovní sexy figurou a moje dítko je zatím nejspokojenější doma.
DOcela by mě zajímalo,jaké má super ženy děti? Taky super?
Zdravím a mějte se fajn.
Nafteta od Zebřiček

 
Borufka
Kelišová 5373 příspěvků 08.09.09 12:22

Ahoj,

teda Kristo, máš opravdu spisovatelské střevo a leckterý časopis pro ženy by Tě určitě bral všema deseti :-)))))

U nás byla školková schůzka včera, byla to divočina protože od nástupu není v provozu hřiště u školky - tráva po kolena a termín slíbili do 21.9. to jsme se hlasitě ozvaly. Dále paní ředitelce (MŠ je společná se ZŠ) se nelíbí že děti mají každý měsíc jedno divadýlko, prý to nestačí „vstřebat“. Jakákoliv práce rodičů je zakázána (přidělat dětem nové nástěnky, poličku na knížky, posekat hřiště atd.) co kdyby se nám něco stalo a ve finále když chce někdo dát sponzorský dar tak musí nejdřív na obec, tam starostka rozhodne jestli to školka smí přijmout. Jsem se rozčílila a ještě teď jsem vzteklá tak sorry že to ventiluju.

Kluci mají slíbený dárek za úspěšný nástup do školky… potkana. Původně jsem chtěla osmáka ale prý se mu může ulomit ocas když se špatně chytí a pak je zlý a kouše (u nás by se mu ulomil během první půlhodiny). Adam už vybral jméno, bude to Růža :-)) (netuším jak na to přišel)

efčo to je škoda že nepřijedeš, těšila jsem se že poznám další jarňuly, doufám že aspoň Mava dorazí, tu jsem taky ještě neviděla :-)

Jdu navěsit prádlo dokud je klid

PS: a kachny se chytly, už přemýšlíme kde je ubytujeme :-))

Borůfka

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 08.09.09 12:24

Nafteto, já myslím, že děti superžen nemohou být jiné než taky super. Krásné, zdravé, chytré, se spoustou koníčků a kroužků…na které je vozí superžena…
 K.

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 08.09.09 14:26

Zdravím  

naše účast na srazu je ohrožena… hned z několika stran - no uvidíme
Jednak má matěj rýmu a začíná hrozně kašlat  - loni to skončili vždy na atb… no nechci malovat čerta na zed ale asi zítra či pozítří půjdeme k dr.
U Michala ve školce jsou od 2. září neštovice:o)
no a v neposlední řadě - všichni řemeslníci co měli makat jak šroubci tento týden to přesunuli na příští týden…  Prý je tu práce tak na týden…vzhledem k tomu že jde o celou topnou soustavu … tak je to naprd a budu muset bejt doma když se konečně uráčí přijít …  

No ale stále doufám že to celé dobře dopadne
zatím  

M.

 
Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 08.09.09 16:10

Ahoj nepatřím k jarňulkám, ale toto mě pobavilo :-)
připomíná mi to: Ira Levin - Stepfordské paničky!!! (nemyslím ten trapnej překroucenej film, myslím knihu) - jak byly všechny manželky vpodstatě takové jak popisuješ :-) Podlaha naleštěná, teplá snídaně, růžové tvářičky, pas štíhlý prsa čtyřky, spokojené úslužné dobře zaopatřené prostě superženy :-)  A víš co ? nejlepší je, když máš jednu takovou vedle sebe v práci :-) a pak zjištíš, že ta báječně naleštěná okna jí vlastně myje nějaká paní za úplatu, to vánoční cukroví jí vlastně plní marmeládou maminka (a předtím na něj manžel čumí do trouby, jestli se nepálí) - ale superžena řekne „mám pečeno tisíc osmset druhů“ :-) :-) no naštěstí už jsem vše prokoukla.  Momentálně mám doma bordel, vlasy mám ulízlý do culíku páč jsem si je nestihla včera umejt a občas se mi povede večer usnout s dítětem, tudíž se vzbudím ráno s řasenkou někde za ušima - ale co… svým způsobem tomu říkám „můj styl“ :-)

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 08.09.09 16:25

aaahoj......vím dlouho jsem nebyla…omlouvám se…  

jenže vy jste tady koncem srpna a začátkem září neprobíraly skoro nic jinýho než školku a já k tomu nemohla nic napsat, neb jsem byla tak akorát zoufalá z toho, že Ríšu prostě nikde nechtejí vzít, protože není místní a tady školka není…  

leč i na nás se usmálo štěstí…Ríša dnes byl už 2. den ve školce…co na tom, že je to až na Lomnici a já s Nikolkou ho tam vozíme autobusem s přestupem v Tišnově…ale RÍŠA JE KONEČNĚ VE ŠKOLCE!!!!!..­...největší radost z toho má samozdřejmě on, pak já a nejmenší Nikolka, páč se furt ptá, kde je a kdy příjde.....
je tam strašně spokojenej a pak doma ani nezlobí.....  

od soboty jsme pořídily morče, jmenuje se Nody.....to jméno mu dal Ríša.....bez přemýšlení hned řekl, „bude se jmenovat Nody“…tak  máme morče Nody a psa Cody.....mmch Cody se nám pustil do auta, rozkousal spojler…Richard samozdřejmě řádil jak ďas a konečně pochopil, že bude potřeba voliéra, tak na ní začal pracovat…  

no toliko od nás…  

Kristo tobě chválím super deníček.....jsem se v tom fakt viděla…hihi.....  

aaa…fakt nevím co psát dál, tak vás všechny aspoň zdravím.....užíjte si pořádně sraz…je mi moc líto, že nám to nevýjde, ale nějaký problémy se naskytly, ani psát o nich nemůžu…snad to ustojíme bez větší úhony…  

no nic, jdu zachránit morče od přetížení Geomagem, Ríša mu z toho dělá košilku…morče tele drží ani se nehne…

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 08.09.09 19:20

Zlatuško,  kam se hrabou Stepfordské paničky  na superženy z dnešních magazínů!  Superženy krom skvělé vizáže a domácnosti navíc pracují a žijí společenským životem!  Paničky se Stepfordu byly opravdu jen robotky pro muže do domácnosti…
K.  

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 08.09.09 19:30

Ahoj superženy,
jsem ráda, že je nás tu tolik dokonalých a že  se vám deníček líbil. Až mi začne vypovídat mozek a nebudu schopna logického uvažování v rámci podnikových financí, dám se na literaturu.  

Liduško, prosim tě, školka je tu jen okrajové téma:) Ale blahopřeju, hlavně k tomu, že Ríša je ve školce rád.  

Mako, nestrašit s nemocema, uvidíme, kolik nás nakonec ochoří…  

Efčo, ale to mě strašně mrzí, že nejedete, na tebe jsem se obzvlášť těšila…no, tak snad příště to vyjde.  

Dnes jsem byla skoro superžena. Vyprala jsem dvě pračky, nakoupila, uvařila, umyla záchody a koupelnu, vysála, vytřela, vyčistila zrcadla, nakrmila kachny u rybníka, shlédla Danovo let letadýlkem…večer mám ještě v plánu sex, páč už to se mnou cloumá…no nejsem skvělá? (je třeba se stále chválit, protože nikdo jiný mě za podobné věci nechválí, je to přece samozřejmost…)  

Sakra ale bolí mě furt břicho, to je hrůza, jestli to takhle bude až do přechodu, tak asi chcípnu nebo se stanu feťákem.  

Tak zatím pa, jdu uložit zvěř.  

Kristýna a spol  

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 08.09.09 19:57

Kristo tak si to večer užij. Se mnou to taky lomcá, ale než se něco začne dít, usnu :o(… nejsem holt superžena :o)  

Liduško tak to je super zpráva o školce. Tak ať se tam Ríšovi líbí.  

M.  

 
Ifca1
Echt Kelišová 8716 příspěvků 08.09.09 20:48

Ahoj,

Krista zase nezklamala, deníček je okouzlující- téma a především styl:-)))…jen mi tam od tebe chybělo nějaké pěkně jadrné české slovíčko:-)))

My měli taky dneska rodičák, nejdřív jsem byla dost zklamaná - formální seznamování s chodem školky, výklad o pedagogických postupech práce s dětmi…no ale pak se učitelky trošku uvonili a nakonec jsme se i zasmáli, takže celkově dojem dobrý.

S kačenkou jsme dnes měli první cvičení, vždycky jí ovšem zajímalo něco zcela jiného než mělo, celkově to s takovýma mrňatama byl velký chaos, ale myslím, že se jí libilo. V pohodě si tam pobíhala a všechno okukovala, bude asi odvázanější než Kubísek, pamatuju jak se mi nehnul z klína, všude jen za ruku…

Zítra nikde nerajzujem, bude prací a úklidový den.

Ifča

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 08.09.09 21:39

Kristo - šmarjaaaa, tys dneska laťku na:,–(ila opravdu vysoko a k superžene jsi se nebezpečne přiblížila. seš dobraaaaaa.  a ješte na noční TEČKA, tak zitra bude: " …to byla noc…"   hih  

Liduuu, čau, čau, tak Riša je uz taky školkar, supeeeer, hlavne, at mu nadseni vydrzi a za tyden nepolevi. je to fajn, i kdyz s takovym dojizdenim, ale aspon neco, ze. a morce? ty jsi nezmar. tolik zvere. druha Borufka. jste proste dobréééé.  

Ifčo, cvičeni s Kačenkou bude určite časem lepši a lepši, deti se zorganizujou, ale tolik prtat - to musi byt síla.
nase celoskolkova schuze - manza nestihl, jak jinak, ze, ale bylo tam asi pet sousedek, tak to budu mit zitra vše z první ruky a i s drbama. hih  

byla jsem vecer jeste manzovi pro kalhoty v Zaře - kupovali jsme tam v nedeli oblek a katata tam rovnou nechali na skraceni. NO zeny, je v tom kvádru jako cumel. ach.  

tak jdu honem spat, at nejsem zitra za spíci cosi.    

e  

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 06:12

.........a pokračuji.    

Dobré ráno!
dnes nejak teplo, mam pouze 3/4 rukáv a dobrýýýý.  

hezky den dnes vsem.
e    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15141 příspěvků 09.09.09 06:15

zdravím,   já ráno ve svetýrku a byly mi zima :-((  I.

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 06:58

zdravím, Irias, jak Štěpánek s rýmou? lepší?  

Kubík uz jen dosmrkává. Včera se však pořádně uřítil na dopr. hrišti, tak snad dobrý. Bylo děsně teplo.  

Dneska si jdu pro šaty, ach, teším se. Jeste zkombinovat vhodnou podprdu, kdyby nebyla doma žadná vyhovující, mám vyhlídnuto v Letňanech. tak snad nejaka padne, na ostro by to tedy mělo grády. hih
e  

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 06:59

Sandri a ostatní, co jedete na dalsi vikend, uz jsem se to jednou ptala, kdy je prichod?????? a kdy prijedete vy?????

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 09.09.09 07:43

Ahojky,  

my opět s pláčem.  

Venku krásně, takže dám dopo. vycházku s kočárkem.  

Kristo jakl se těšíš na vinobraní? My letost nepůhdem, Libor musí do práce.´Takže mi pak napíšeš, kdo dělal královnu. Je to překvapení a má to být mediálně známá osobnost. Loni dělal krále Pomeje a vypadal, že je na mol.  

Evi mě se sice asi neptáš, ale mám v plánu přijet na sraz v sobptu odpo. Snad se nic nepokazí.  

Marťa

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 08:58

Mavo, si piš, že se nic nepokazí, na tebe se mooooc teším, tak urcite doraž, jasny?  

a snad mi nekdo odpovi co a jak v ten patek. diky, diky.  

e  

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 08:58

jooo, jinak, Kristo, četla jsem tvuj dennik manzovi a i holkam v praci a nasmali jsme se doma i tady - no prdel, jses fakt dobraaaa.
 e

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19497 příspěvků 09.09.09 09:19

Ahojky,  

po včerejším klídku už na mě čeká práce, takže konec srandy :-)  

Skrolan - příjezd jsem ještě neřešila, hlavně to nezávisí na mě, ale na Danovi od Písklete. Jestli budou chtít vyrazit hned ráno, já s tím problém nemám, vždycky se přece můžeme nejdřív cournout po okolí ;-) No aby byl klid, napíšu paní mail a poptám se, na kolikátou hodinu máme dorazit
Jiank mě tedy byla ráno zima, šla jsem v tričku a svetru a mrzly mi prsty, však taky bylo za oknem pouhých 11°C :-(((  

Mako - holka nestraš že nedorazíte?! Snad řemeslníci dorazí tak, aby se to do pátku všechno stihlo  

Lído - veliká gratulace ke školce, škoda, že to máte až tak daleko, ale když čtu, jak je Ríša nadšený tak je mi jasný, že všechny komplikace jsou oproti tomu nic :-) a morče Nody mě pobavilo, až bude další zvíře doma, tak by se mohlo jmenovat třeba Rody ;-) a přeju ať se problémy brzo spraví  

Kristo - ty jsi skutečně superžena, teď jsi byla odhalena :-) (a máš to i veršovaně)  

a když už jsme u toho, tak včera to se mnou taky cloumalo, ale ono už celý poslední týden, jenže to mi nejdřív končila MS, pak přišlo nachlazení, a tak to dřív prostě nešlo :-))) takže dneska jsem vyspalá „dorůžova“  

Borůfko - s ředitelkou v mš to je tedy pech, snad se to časem utřepe a jednání bude snazší  

Mavo - chjo, škoda, že jsou ty vaše rána takový, ale tak do první třídy to snad vypilujete ;-) 

 
Pisklatko
Kelišová 6321 příspěvků 09.09.09 10:09

Nazdárek babulky a malý bobulky,

zdravím v nového deníčku:-)

Kristo - naprosto geniální deník!!!:-) Psací střevo věru máš a určitě by se dalo prodat, tak jak píšeš, až krachneš v účtu, víš co dělat:-))) Téma skvělé a pak my normální superženy nemáme být stresované:-))) Jo a napadlo mě ještě, že správná superžena chodí jednou týdně k psychologovi, co?:-))) Já mít to co ona, tak jsem tam pečená vařená:-)))

Včera jsem se měla v práci hodně pracovně, tak jsem stíhala sotva nakouknout…
V pondělí jsme měli taky třídní schůzky, normálka, prakticky nic novýho, úči brečely, že mají málo peněz, tak prej máme sbírat ten sběr:-))) No a jelikož máme hodně upovídanou úču, tak jsme se tam zdrželi 1,45 hod., brrrr… A pak mám být superžena, když mě jiná superžena takhle zdrží:-)))
Angličtinu nakonec odpískáváme - Matěj neumí r,ř a nevím teda, jak by na něj působilo 2× týdně učení se angl. výslovnosti… a ještě časový problém - hodiny od 15,30 a musíme si ho vyzvednout, odvést jinam, počkat a vyzvednout. Myslela jsem, že je to v rámci školky a ta lektorka si je jen převede do jiné třídy… No a tohle nestíhám… a nechce se mi někde půl hodiny tvrdnout… Takže jukneme po jiném kroužku, možná zase tu trampolínu občas - Matěj se na ní tvářil ok, tak uvidíme…
No a týden nám neteče teplá voda, no jsem nasr.., páč jsme to nevěděli. Hlášení rozhlasem brzo odpo fakt neslyšíme a wwwstránky nestudujeme denně… Že by nějaká vývěska, nula nula prd… Tak se dneska jedeme sprchnout k našim, páč ocákání se v 2cm vody ve vaně není nic moc…

Efčo - to je škoda, že nepojedeš na sraz… Chjo…

Borůfko - hmmm tak to je teda domluva s vaší školkou, chcete a ještě vám to takhle komplikují, ať se jdou bodnout, fakt… Tak ještě kačeny:-) A co ten „rybníček“ bude?

Mako - tak snad to do příštího týdne nějak uzdravíte ne? Doufám, že to vyjde a dorazíte…

Lidko - gratulace ke školce!!! To je paráda, že se tam Ríšovi líbí a že je to daleko… hlavně, že se mu líbí:-))) A Cody je opravdu borec… mě by kleplo… A Nody dobrýýý:-))) Hlavně ten geomag a košilka:-)))

Ičfo - to je fajn, že se Kačí cvíčo líbilo, časem se to utřepe a nebude takovej chaos. Pamatuju na naše první cvičení, byla jsem skorohluchá, když jsme šli domů:-)))

Evi a Sandři (hlavně Sandři) - Dan dovču nemá, přijde domů v 16, tak v 16,30 vyjedeme, s Anetkou vás vyzvedneme cca 16,45-17,00 na Kobylisích a vyrážíme. Cesta tak 2 hod? Nevím, je to pěkná dálka. Takže kolem 19 bychom tam mohli být, případně po 19… Pokusím se, aby Dan dorazil dřív a odjeli jsme dřív, ju? Dnes jak jedeme k těm našim, tak vezmeme sedačku pro Anetku:-)

Tak krásný teplý den (já dnes v pantoflích:-)))

Pískle

 
Pisklatko
Kelišová 6321 příspěvků 09.09.09 10:16

Jo a ještě Sandře - ten odjezd pak v neděli domů busem. Co jsem vyčetla, tak nádraží v JIndřichově Hradci je necelé 2km od penzionu, tak to zvládneme pěšky ne? Nebo nás nějaká jarňulka hodí autem… :-) Busy jezdí celkem ok a asi 2,45 hod. do Phy na Roztyly, což mě vyhovuje. Snad nebudou nějak narvaný - ty busy… Vyjedu jak jedou a pak se domluvíme kterým, ju? Nebo máš nějakou jinou ideu? Já to jinak ani nezkoušela…
 P.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19497 příspěvků 09.09.09 10:54

Písklatko - jéje vy jedete až takhle pozdě? :-( tak to já asi vyrazím s Anetkou autobusem, už mám na pátek domluveno volno, tak na co tvrdnout doma. Navíc jsem to s paní domácí všechno domlouvala, tak by asi bylo dobrý, abych tam byla mezi prvníma a ne až poslední  

Netekoucí teplá voda, to nas.. a že vám nevylepili ceduli na dveře domu?? bych si asi stěžovala na MÚ, protože to by podle mě mělo být samozřejmostí  

S.

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 09.09.09 10:57

Ahoj ženy,
cha, v noci bylo bojové cvičení, děti přišly obě naráz, nevím, jak se domluvily, byla ještě tma, nasáčkovaly se nám do postele, tak jsem odešla já do Zuzančiný, aby se tam vešli…čert ví, co to mělo být.  

Ifčo, máš pravdu, jadrné slovo tam chybí, ale záměrně, protože se to nehodí k superženě jako takové.  

Mavo, ooo, na vinobraní se těším převelice, beru si ovšem teplé spodní prádlo, asi bude večer dosti chladno. Na Pomejeho si dobře pamatuji…třeba se přepil burčáku a chtělo se mu na velkou:) Škoda, že letos nepůjdete…  

Já na ten náš společný víkend ještě raději moc nemyslím. Stále není jasno, zda nás Dan poveze nebo jedu já sama.
Pojedeme každopádně v pátek odpoledne, počítám s odjezdem tak kolem 2.  

Je teď tolik akcí, že ani nevím, na co dřív myslet. Takže raději budu chvíli pracovat.
Kristýna a spol        

 
Pisklatko
Kelišová 6321 příspěvků 09.09.09 12:56

Sandři - no jo, až takhle pozdě… Dan si vzít dovču zrovna nemůže… Já si jí beru, abych měla času dost na zabalení a tak nějak relax přípravu… Je to škoda, no…

Evi - prosím Tě, Ty jsi kdysi nabízela volná 2 místa v autě později odpoledne? Je to ještě aktuální? Myslíš, že bychom se k vám mohli přifařit, když tedy Sandra jede busem, abych nemusela hnát Dana na otočku…

Pravda, do příštího týdne času ještě dosti, může se cokoliv stát, že…

Díky P.

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 13:33

Ahojky.  

No ja to taky vidim nejdriv na odpoledne. Driv jak ve dve urcite nevyjedem.
Pisklatko - dve mista mam porad volna. Urcite se muzete pridat. Nevim kdy a jak a presne, ale to se jeste domluvime, predbezne to vidim na tu druhou - odjezd. Driv to urcite nestihneme. Dominika skola, ja delam z domova do dvou, Kubu vemu v poledne ze skolky a spat bude v aute. Jen tu autosedacku si pak vem, jo? Ale to domluvime.
Nevim jak a kdo chcete jet naspatek - ale take u nas budou dve mista volná. Tak Piskle, jestli chces, nebo jak se domluvite se Sandrou..... jo?  

zatim
e  

Jo, Irias, pekne nas zanedbavas, zeno. Nejak nemas kecavou, co?  Tak hupni sem- my ti naladu spravime. Nebo toho mas nad hlavu a nestihas????    

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 09.09.09 18:59

Iriaaaaaas, co jeeee? kde jsiii?    

Mam konečne doma šaty - jsem nadsena, elegantní, krasné, má představa. Konečne jsem si je mohla poradne prohlidnout. Jsem rozhodnuta si je odkoupit.  Dominice dorazil balik od sestry, tak jsme tu dnes chlapum udelaly promenadu a libily jsme se pry moooooc. hih  

Stihla jsem i kadernici - skratila - opet dýchám. hih. Ted je tam manza s Kubíkem, at mají take nejakou fazónu.  

venku je krasne, teplo, tohle počasí se mi líbí.  

e  

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15141 příspěvků 09.09.09 19:19

jj, neměla jsem kecavou,ale bohužel z práce už moc psát nechci- viz  včerejší zprávy o auditu ve st. správě :-)  

snad se vás na srazíku sejde hoooodně. když vidím  pár odpadlíků. ted ještě,aby vydrželo zdraví ! I.

 
Borufka
Kelišová 5373 příspěvků 09.09.09 19:48

Ahoj,

my počítáme s odjezdem rovnou ze školky, Tea mi bude snad aspoň hodinu spát a kluci si třeba taky chvilku chrupnou. Počítám že do tří tam snad jsme, ještě se musím přesně podívat kam to vlastně jedeme :-) A v neděli pojedeme taky poo, nevím v kolik se tam předávají pokoje a jestli tam ještě stihneme oběd?

Lidu Nody je borec, dej pak vědět jak se mu daří :-)) A školka skvělý, chápu že dojíždění vopruz ale zase to nadšení a kolektiv za to stojí.

Borůfka

 
Ifca1
Echt Kelišová 8716 příspěvků 09.09.09 21:34

Ahoj,
já teda zatím počítala s odjezdem až se Kačka vyspinká, pravidelně vstává ve třičtvrtě na dvě, čili nejpozději v půl třetí odjezd a od nás to máme jen něco málo přes hodinku, záleží jak budem bloudit kolem JH:-)
Dneska jsme nakonec doma přece jen nezůstali - nalákali nás 30% slevy v Takku, měla jsem vyhlídlou vestu v úžasné zelené, ovšem měli už jen jednu poslední, navíc špatná velikost:-( no nic, stejně se mi moc nelíbili ty chlupy na kapuci, takže mám aspoň fusekle:-)Kuba tepláčky, ale velikost 110 mu bude asi tak příští zimu, nebo je bude muset ohrnutý, protože staré 98 už má ke kotníkům a na 104 mám nějak smůlu, prostě nikdy nejsou, no budem to muset nějak překlepat…
Kačenka dnes v poledne spala jen půl hodiny:-(kolem šesté naprostá krize, naví cjsem zapoměla na procházku vzít dudlík:-(((
irias a nemá povídavou? co se to děje???:-)))
Ifča      

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 10.09.09 07:40

Ifco já šla včera taky do Takka. Ale ta fronta co tam byla, mě odradila. Navíc kalhoty žádné, jen jedny příšerně kostkované.  

Libča dneska jen pofňukával.  

Linda se rozčiluje, musím jít.

Marťa

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15141 příspěvků 10.09.09 08:01

zdravím,  do Takka nechodím,ale počkejte ten mazec v pondělí v Tchibu. mají dětskou zimní kolekci    btw.  už několikátý rok stejná  

tady teplo a zataženo    pěkný den. I.

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 10.09.09 08:11

Dobré ráno.  

Irias, nic se nejí tak horké, jak se upeče. Takze tak zle to urcite nebude. Hlavu vzhuru. Ono se to utřepe.
Navíc tech krasnych okamžiku a dnu je pramalo, takze proc si je jeste umyslne kazit.
Tak šup-šup a piš, mi te tady rozproudime. Jasny?  

Vcera pred vecer jsem jeste hupsla do obchodu - poridila podprdu bez raminek pod saty a neodolala jsem krasnych gaťuldám k tomu do soupravy, tak pod satama  budu za hvězdu. hih  

Praha dnes slunečno a bude teplo a vubec je dnes krásně. jdu snidat.
e  

 
Pisklatko
Kelišová 6321 příspěvků 10.09.09 09:21

Nazdárek vespolek,

přeji krásný čtvrtek:-) Praha přesně jak píše Evča - krásně:-))) Dnes bude teplíčko:-) Opět pantofle a dnes i tříčtvrťáky:-)

Evi - tak prosím prosím o reservé dvou míst:-) O benzoš se sámo podělíme! Myslíš, že bychom k Tobě mohli dovézt den předem (ve čtvrtek večer) sedačku (přeci jenom to máme kousek) a tašku s oblečením? Cestu zpět bychom taky jeli s vámi, páč vláčet sedačku busem a zvlášť když byste jeli prázdní, je na hlavu, že… Sandra pochopí, viď Sandři… Na všem se ještě příští týden přesně domluvíme, ju? Ale i tak se vůůůůbec netěším!!!

Irčo - no snad to nebude tak horkýýýý… to bys nám tu jako chyběla, víííš… ale chápu Tě!

Mavo - Libča šikula, už jen fňuky. Bude to dobrý:-) Vidí, že mamča prostě nepovolí:-)))

U nás dobroš, včera jsme se byli sprchnout u našich, tak se cítíme zase jako lidi:-) Dorazili jsme po deváté a Matýno se sám uložil do postele:-) My se za chvíli přidali, takže jsem dnes opravdu do růžova:-) Odpo jdeme na kolo, tak se Matýno těšííí:-)
Víkend Pardubice, v sobotu malá akcička s kamarádama na chatě a malej soudek, zase nějaké děti, tak bude fajn i pro Matýna:-) A hlavně se uvidí zase s babičkou/tchýní - tu miluje:-) V neděli nákup a domů… No frčí to frčí ten život… Jo a mám 3 těhotné známé, to je mazec… My budeme perlička nakonec:-))) Jo to jsem vám ani nepsala, řešení našeho prozatímnepočetí druhého potomka se odkládá na neurčito… Jako plodit dál budeme, ale nechceme to zatím hrotit přes dr. Na to je čas. K takovému závěru jsme došli po svobodné dohodě:-)))) A je klid:-)))

Tak se mějte

Pískle

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 10.09.09 09:37

Pisklatko, počítáme s vámi. Urcite si věci dovezte den predem. A v ten pátek vás muzeme vyzvednout nekde u busu, nebo metra, kde to budete mit bliz, at nejezdíme az do Odolky a nestracime tím čas, a vy at nejedete zas az k nam a budete utrmácení, jo?
A spet to platí také! tešíme se.
tedy vuuubec, ale vuuubec se netesím. hih  

no snad to dopadne, nejak to odpadava. uf.  

vikend budete mit opet akcní, jak jinak. super. a s tim zaverem jste to dobre poresili. Ono jak to bude mít být, tak to proste bude!  

e      

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 10.09.09 10:12

Dobrý den, ženy,
jak se nám to tu pěkně plánuje, kéž by to vše vyšlo.  

Včera nabitý den, já byla na třídních schůzkách a Dan v Sokole.  

Na schůzce super, dvě bezvadné paní účitelky, jedna šíleně prdlá, řezala jsem se furt. Děti jim můžou říkat křestním jménem a tykat!!! Nevídáno. Samá chvála na všechny, jak jsou šikovní, samostatní, nikdo nepláče… (ve vedlejší třídě je bába z loňska, tam řve půlka dětí, chudinky, ani se jim nedivím…). Jakákoli pomoc je vítána, hned jsem vzpomněla na Borůfčinu školku…  

Dan v Sokole, plán byl nechat tam Zuzanku s Matějem samotné. Výsledek - Matěj řval a po 1/4 hodině si ho odvedla babička. Zuzanka chvíli řvala, ale pak se zapojila a cvičila. Bylo tam 60 dětí…cvičili na hřišti, které bylo otevřené, takže kdyby si někdo nějaké dítě odvedl, tak si nikdo nevšimne. To jediné tam Danovi opravdu vadilo. Zkusíme to ještě jednou, zatím jsme nic nezaplatili, nechceme jí to znechutit. Říkala mi, že se tam bála kluků, že byli moc divoký. To si dovedu představit.  

Nejvíce se Sokol líbil Tomáškovi, pro kterého to ještě není. Večer mi dokonce řekl větu: „Až budu větší, budu chodit cvičit do Sokola.“ Dojemné.  

Zítra odjezd na vinobraní, uuuuuuuuuuuuu­uuaaaaaaaajupí.  

Tak zatím pa
Kristýna a spol      

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 10.09.09 11:51

Já se na sraz taky vůbec netěším…
Ale raději jsem Lindu začla učit na lžičku o týden dřív. Libor si ji prý vezme na starost, tak jsem zvědavá.
Včera měla pár lžiček kaše a chutnalo. V pondělí začneme mrkvičkou. Banán jí už občas škrábnu a baští to pěkně.  

Kristo včera jsme byli ve Znojmě. Kolotočů stašně moc. Prý je už prodáno o 4 tis. lístků více jako loni. Tak to bude nával. Snad vyjde počasí. A mě začíná mrzet, že nejdem. Ale cpát se davem s kočárem, né děkuji.  

M.

 
Pisklatko
Kelišová 6321 příspěvků 10.09.09 13:47

Evi - skvělé super, přesně tak to uděláme. Domluvíme se po víkendu. Klidně s Matesem v ten pátek dojedeme k vám, máme to opravdu kousek i mhd:-) Nebo Kobylisy nebo Ládví. Netěším se!!!:-))))

Kristo - to je super, že jsou úči v pohodě:-) Konečně budeš mít klid:-) A to je nějakej megasokol, ne? 60 dětí… kolik je tam sokolníků cvičitelů?… A to otevřený hřiště by mi taky vadilo teda…

Mavo - Lindík je šikovná s příkrmama:-)

Irčo - ani v době oběda Ti to nedá? Téda Ty jsi pocitvka:-))))

Tak krásné odpo, já se mám dnes zase poněkud pracovněji… bléééé… Už aby byl víkend…
 P.

 
Ifca1
Echt Kelišová 8716 příspěvků 10.09.09 20:31

Ahoj,

Kristo - takovou učitelku jsme měli loni, Kamilu, achjo, byla super, právě jsme se vrátili ze srazíku s ní, slibila maminkám cd s fotečkama dětí ze školky, jak jí vedení vyšplouchlo a neprodloužilo smlouvu jsem vám už kdysi psala, no teď vím, proč o to místo ani tolik nebojovala, přišla se šátkem na hlavě, vypadaný vlasy po chemo,:-( ale nezkrotná optimistka, všechno bere s úsměvem, je prostě zlatá, takovou druhou už asi nepotkáme, děti jí dneska opusinkovali, ani za dva měsíce prázdnin na ni nikdo nezapoměl, potřebovala by se rozdvojit, aby stíhala děti i pokec s rodičema:-) ale máme zase domluvej další srazík, nějaký podzimní pečení buřtíků.....doma jsme koukali na fotky, třeba dojemný, jak děti spinkají poo:-), kuba každou hrozně komentoval, pak šel spát a zabulel si, proč už tu Kamilu nemají:-( no po dnešku na ni budem myslet dvakrát tolik.....

Mě přes noc natekl krk, že skoro nemůžu polykat, Kačenka šla tedy plavat s tatínkem, já se láduju vitamínama, čajíčkama a vším možným i nemožným, doufám, že děti nenakazím a nelehnou příští týden, to by byl sraz ohrožen:-(

Už jsem dneska fakt unavená, ještěže viki měl dovolenou, odbyl za mě to plavání, ohřál si sám oběd.-) a vyzvednul Kubu ze školky, ale už se těším že se natáhnu do pelíšku…

Ifča

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »