Pomozme Diny

O životě

Milé ženy, není už mezi námi snad nikdo, kdo by neznal Diny, ženu, se kterou si osud krutě zahrává. Maminku Klárky, která trpí zlou nevyléčitelnou nemocí, a tří dalších dětí. Diny, která před pár dny při autonehodě ztratila manžela. Diny, která nemá na vybranou a musí jít dál, i když jí docházejí síly. Diny, která dokáže psát svůj smutný příběh veřejně. Diny, na kterou denně myslí tisíce lidí a alespoň myšlenkou se jí snaží pomoc. Diny, kterou čeká další nelehká etapa života.

Milé ženy,
není už mezi námi snad nikdo, kdo by neznal Diny, ženu, se kterou si osud krutě zahrává. Maminku Klárky, která trpí zlou nevyléčitelnou nemocí, a tří dalších dětí. Diny, která před pár dny při autonehodě ztratila manžela. Diny, která nemá na vybranou a musí jít dál, i když jí docházejí síly. Diny, která dokáže psát svůj smutný příběh veřejně. Diny, na kterou denně myslí tisíce lidí a alespoň myšlenkou se jí snaží pomoc. Diny, kterou čeká další nelehká etapa života.

Vím, že je na světě je mnoho potřebných, přesto tohle je nějak jiné. Jsme tu všechny matky jako ona. Pomozme Diny nejen soustrastnou myšlenou, ale i finančně. Každý z nás se může vzdát pár korun, které její rodině pomůžou.

Nadace Zrnka zřídila transparentní účet, ze kterého budou Diny pomáhat, jeho číslo je:

3789354028/5500

Pohyby můžete sledovat na:

http://www.rb.cz/…rentni-ucty/?…

Podívejte se i na http://www.klarcinblog.cz/ a http://www.zrnka.cz/

Díky všem!

Kristýna

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 28.11.09 22:35

To co se stalo mě zasáhlo, strašně moc. Diny znám jen virtuálně, asi tak jako většina z nás.. a přesto když se řekne Diny, okamžitě se mi vybaví pocit, že je to úžasná ženská.
Brečím kdykoliv si vzpomenu na Diny a nechápu proč NĚKDO dopustí takovou věc.. a jak je možné že se TAKOVÉ věci dějí.

Díky Kristo!!

A Tobě Diny - drž se holka.

iv-ka

 
Demi
Závislačka 3811 příspěvků 28.11.09 23:51

Kristy,

zpráva o tom neštěstí mě také hrozně zasáhla. Díky moc za číslo účtu.

Demi.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 29.11.09 14:23

Ahoj,

od nás už zrnko spadlo, jsem dojata, kolik zrnek se pro Diny našlo. Diny životní cestu sleduju už dlouho a jsem zdrcena z toho, co se jí přihodilo dál :cry: Moc moc na ní, její rodinu a blízké myslím a držím palce, ať se i z tohoto dostanou…

Petra

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 29.11.09 14:57

Kristo díky.

Ja jsem Diny neznala, až díky holkám tady na emiminu, ale toto mě zasáhlo moc. Když o tom kdykoliv promítám, přemýšlím, tak mám slzy v očích. Diny, drž se a i když to zní divně, tak věř, že vše má svůj smysl, význam. Moc, moc držím palečky ať to zvládneš. :srdce:
 e

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 29.11.09 14:59

Kristo, díky!

Taky znám Diny jen virtuálně, ale na Klárčin blog chodím už nějakou dobu… Velmi mě zasáhlo, co se stalo. Takové věci by se dít neměly :cry:

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 29.11.09 15:34

Sleduji klarcin blog a je mi z toho smutno…

Moc jim přeji už dál vše dobré…

Kristo díky :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 30.11.09 23:12

Zrnka jsem už poslala a Diny myslím na Vás

 
Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 03.01.10 00:22

Holky, tohle je víc než skvělá práce. I „zrníčka“ jsou určitě v této chvíli pro Diny důležitá…skvělý nápad a super lidičky, kteří přispěli-i my pár zrníček pošleme…

Vložit nový komentář