kdy začít

Rodičovství
  • 16.04.05

Ahojky. máme doma téměř 8 týdenního chlapečka a ráda bych s ním začla chodit plavat. Bohužel nevím od kdy to můžeme zkusit.

Dalším problémem je kam jít plavat. Jsme z Chebu a tady plavání pro miminka není. Bazén je hygienicky neodpovídající. Věděl by někdo, co s tím? Díky. Jitule

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  17.06.05 21:14

tak pokud vím, plavat se s mimískem může od 3 měsíců jeho věku - u nás tedy jen ve vanách a pak od 6 měsíců lze ve velkém bazénu…vím ale, že v jiném městě, např. v Teplicích, lze plavat v bazénu s mimískem už od 3 měsíců jeho věku. Co se týče míst, kam chodit plavat s miminkem v Chebu, tak se omlouvám - to nemohu sloužit - nejsem z Chebu. :-/
Držím palečky, ať něco najdete. :-)
 Bodka

 
desire
Kecalka 242 příspěvků 29.01.06 18:18

Ahojky,chodíme plavat od tří měsíců do vany a od ukončeného pátého měsíce se chodí plavat do bazénu už s rodičem. Ale z Chebu také nejsem, zkus mrknout na net, snad něco najdeš poblíž bydliště.
Jinak mohu jen doporučit, náš Ondra má vodu rád a „plavání“ se mu líbí.

Desiré

 
HankaB
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 03.03.06 17:38

Ahoj, také nejsem z Chebu, ale z K.Varů, což není tak daleko. Takže pokud jsi mobilní a není plavání u vás, tak u nás rozhodně je - od 3 měsíců ve vaničkách, od 6 v bazénu. Je to v Alžbětiných lázních.
 Hanka

 
Joseffka
Kecalka 224 příspěvků 29.05.06 17:27

V Plzni se plave od dvou měsíců v dětském bazénu. Vede to šikovná slečna a myslím, že pro motoriku a rozvoj mozku dítěte je to super věc. Původně jsem si myslela, že je to jen o plavání.

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 05.02.07 22:02

Já jsem z Třebíče a zde paní Řehořková z Plaváčku jezdí domů a uči plavat už od tří týdnu,do bazénu se chodí od šesti měsíců, ale měli jsme ve skupině i pětiměsíčního chlapečka, jinak jestli chceš najít plavání v Chebu, nebo poblíž, zkus se podívat na internet, plavání s miminky určitě si tam v mapě něco najdeš, přeju Ti aby to vyšlo a už brzo jste začali plavat, je to totiž žůžo

 
karla226
Nováček 1 příspěvek 27.03.09 16:38

Jde začít hned od narození, ale do šesti měsíců se doporučuje doma, pak ve vaničkách a teprve od půl roku do bazénu. Jednak bazén nemusí být dvakrát teplý a je to přeci jen náročnější aktivita.
Víc viz treba www.plavanicko.cz

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama