Nalezené štěstí

O životě
  • Sandruska986
  • 27.02.14

Život si se mnou hrál jako s hračkou, teď jsem našla to pravé štěstí. Nikdy jsem neočekávala, jaké já to dětství prožiji. Katastrofa! Žít s matkou a nevlastním otcem jsem brala jako teror!

Sice nejsem dokonalý pár ale štastní jsme a to je pro nás v tuto chvíli...

Naše první oslava společných narozenin Polsko a Jardíkův koncert :)

Náš malej mrnous v 15tt

On je ta osoba která v mém životě bude zato stát.

Nevlastní otec mě nesnášel od doby, kdy se narodila jeho vlastní dcera! Jeho dcera nebyla chytrá a já ano, v tom se vyskytly problémy! Otec mě týral za jakýkoliv názor, co jsem řekla. Díval se jen na to, jak jsem vždycky provedla něco já, jeho dcera byla zlatíčko, přes zadek nikdy nedostala. Já jsem se učila ve škole dobře, ona špatně. Nemohla jsem pochopit, co jsi to matka našla za člověka.

Padlo mi 18 let a já hledala druhou polovičku pro sebe. Už jsem nedokázala žít s tím pocitem ZA VŠECHNO MŮŽEŠ TY! Po roce se štěstí vyplnilo a našla jsem si osobu, která mi je velmi blízká. Říkala jsem si, jakou krutost já v životě prožila, ale jeho příběh taky nebyl hezký. Žil jenom s otcem, který mu zemřel v jeho 17 letech. Od té doby žil sám. Neměl to jednoduché, nedokázal se s tím smířit. Jeho životní cíl byl mít práci a rodinu. V té chvíli jsem pochopila, že já žila v cukrové vatě.

Po nějakých měsících jsme se rozhodli spolu žít. Od rodičů jsem se odstěhovala 200 km daleko a jsem štastná, že otčína nemusím vidět.

S Jardou máme hodně společného. Jsme od sebe věkově jeden rok, já slavím narozeniny 6. září a on 7. září. Máme společný pohled na svět, společné koníčky a další věci, které nás spojují.

Do ukončení studia mě zbýval rok, ale musela jsem to ukončit dřív z důvodu šikany. Už jsem si tak v duchu říkala, za co mě ten bůh trestá. Jarda mě ale přeci jenom povzbudil. Řekl, že něco vymyslíme. Obor, který jsem studovala, byl zde v Moravskoslezkém kraji v nedohledu. Rozhodli jsem se, že nastoupím na dálkovou školu v jiném oboru, jelikož bez vzdělání prostě zůstat nemohu. V téhle době prostě ne.

Po pár měsících jsem otěhotněla. Příteli jsem to zrovna oznámila, když měli kdesi koncert. Jeho život je hudba a má svou kapelu, které se velmi těžce věnuje. Čekala jsem jeho reakci, jak přijede. Byl štastný, bez sebe. A já se ho ptala „Tobě to nevadí? Vždyť nemám ani školu?“ a on „Ne, pročpak? Tohle jsem chtěl - rodinu, práci mám a ty si tu školu doděláš dálkově. Nějak to zvládneme!“

Bez tohohle člověka bych asi nedokázala žít. Hádky mezi námi nejsou, ale aspoň trochu cirkusu před sebou předvedeme.

Teď už jsem ve 21.tt a s Jardou se nemůžeme toho našeho škvrněte dočkat. Jarda spíše chce, aby to byl kluk, ale mně je to jedno, co to bude. Hlavně že to bude zdravé a naše. Porod bude někdy v červenci. Na ustanovené datum porodu se nedívám, nikdy člověk neví, kdy to přijde.

V září mě čeká nástup do školy na zdravotního asistenta. Tak snad už to vyjde a budu si moci říct „přeci se jenom daří“. :)

Hodnotilo 43 lidí. Score 2.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Babišovka  27.02.14 06:34

Prosím adminy, aby trochu zapracovali na výběru deníčků… tento je zase úplně o ničem, číst se to nedá protože vyjadřování autorky mi rve žíly a k tomu ty fotky?.. to vám opravdu nechodí nic lepšího? Těším se, že si u snídaně přečtu super deníček a čím dál častěji se tu objevují hnoje :roll:

 
Malike
Echt Kelišová 9931 příspěvků 27.02.14 06:41

Deníček je trochu zmatený, ale čitelný..jestli se ti to nelíbí, tak to nečti..

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 27.02.14 06:43

Já si nemyslím, že je to kopa hnoje.. Zakladatelka má očividně radost ze vztahu a proto, že se jí konečně daří… Deníček bych ale takový taky nenapsala ;) Jen bych jí vzkázala - Neusni na vavřínech, každý je svým štěstím strůjce ;)
Přeji ti to, moc, ať máš pohodové těhotenství :kytka:

 
PetraPiranha
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 27.02.14 07:08

Kupa hnoje to není, ale psát,, já sem ta chytrá´´ a pak si to po sobě ani nepřečíst, je docela divný (žít stým pocitem - opravdu to byl tvůj 100.pocit? :mrgreen: ). No jak je vidět, pravopis se prostě neřeší a tady slečna ani slovosled, nebo výpadek slov :mrgreen:
Jinak autorce přeji mnoho štěstí v životě, ať se ti vše vyplní, jak si přeješ a hlavně ať je mimi v pořádku :-).

 
lovesmile
Kelišová 6581 příspěvků 27.02.14 08:06

:think: :think: :think: No, k deníčku se raději vyjadřovat nebudu, ale přeji ti hodně štěstí, protože si myslím, že ho budeš ještě potřebovat.

 
Lychee13
Závislačka 2708 příspěvků 27.02.14 08:07

Nejlepší je ta fotka z UTZ vyfocená na papírovým kapesníku :mrgreen: Jinak, at se daří :kytka:

 
bube
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 27.02.14 08:09

@PetraPiranha Pod toto se podepisuji. A o sestře se nevyjadřuje moc hezky (mezi řádky ;)).
Jinak hodně štěstí!!!

 
Ilonka007
Kecalka 327 příspěvků 27.02.14 08:29

No, slovosled teda vážně příšerný… :lol:
Ale přeji ti hodně štěstí a pohodový porod…

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 27.02.14 08:49

„má svou kapelu, které se velmi těžce věnuje“, to zní spíš jak kdyby fáral v dole :lol:
A když už o sobě tvrdím, že jsem chytřejší, než někdo, nebo že jsem se dobře učila, tak si dám pozor, aby to deníček aspoň nepopíral.
Jinak hezký, rockeři maj svý kouzlo, co si vzpomínám ;)

 
White_Queen
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.14 08:50

Ježiš, to je slátanina… čeština pláče

 
yoshua
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 27.02.14 09:05

Mně se deníček líbil. Nevím, proč se vždycky musí někdo do někoho navážet. Nelíbí se ti to, fajn, tak si jdi číst jiný server. Btw. Chyby jsou v každém druhém deníčku. Už delší dobu nechápu administrátory, že chyby neopravují - to oni zodpovídají za to, jak prezentují svůj web.

 
Anonymk23
Kecalka 193 příspěvků 27.02.14 09:55

Přeju ti zdravé miminko..ale řeknu ti jednu věc mě na škole šikanovali od téměř 5 třídy a i na střední škole ale nikdy sem kvůli tomu neodešla jen abych si dodělala vzdělání…prostě pro mě je důležitý asi takto nejdřívě škola poté práce a pak miminko a ne první mimčo přitom škola a někdy možná nějaká práce s kterou budeš mít problém jelikož nemáš nic odpracovaného a budeš mít dítě tak na to hodně koukaj…ale každého věc…jak říkám hlavně aby mimčo bylo zdravé

 
Nejhodnější  27.02.14 10:11

@Babišovka

No ale admini ho před zveřejněním čtou, nebo ne? Toto je fakt maso. Nechápu proč sem dávají takové :poblion:

 
Babišovka  27.02.14 10:17

@Nejhodnější já jsem do teď myslela, že probíhá i korektura před zveřejněním… :nevim:

 
Nejhodnější  27.02.14 10:22

@Babišovka

Tak asi ne ;) :mrgreen:

 
indri
Kecalka 148 příspěvků 27.02.14 10:38

Holka přeju ti hodně štěstí v životě! Budeš ho potřebovat.

 
Andy27
Závislačka 4560 příspěvků 27.02.14 10:58

Nevim jaky mam mit dojem z deniku.ale je dost rozpacity..

 
Marianna2
Kecalka 215 příspěvků 27.02.14 11:00

Tady se zase sešlo tolik hnusných komentářů. Ta holka i její kluk měli evidentně těžké starty do života a to je oba spojilo. Proč jste holky tak hnusné? Kdyby jste měly podobné rodiny, psaly byste něco podobného, jako ona. Je třeba trochu víc empatie. A to píšu jako člověk, který měl dětství ideální, ale dokážu se vcítit do těch, co ho neměli. Budou to mít oba v životě těžké, protože nemají žádné zázemí a pokouší se nějaké nové teprve vytvořit a třeba se jim to nepovede, ale ona nám jen chtěla sdělit, že je teď šťastná, tak jí to přejme a nebuďme tak hnusné.

 
k.a.c.k.a.1
Závislačka 3137 příspěvků 27.02.14 11:21

Deníčky nečtu každý den u kafe, takže namám posouzení, jen nechápu ty reakce??Mi se deníček líbí. Přeji hodně štěstí a zdravé miminko.

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 27.02.14 11:22

No to je hnus! Ne ten deníček, ale ty komentáře tady.Co je na tom deníčku až tak hrozného opravdu nechápu. Holčina je mladinká, píše o tom, co prožila. Já držím palce, ať se úspěšně popere s těhotenstvím, následně s výchovou miminka a řádně dodělá školu :mavam:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 27.02.14 11:28

@Anjes Co, Slovo to perla :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Jinak zakladatelce preji samozrejme hodne stesti a krasny tehotenstvi ;) :srdce:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 27.02.14 11:34

@Marianna2 Ja myslim, ze nekdo neni zhnuseny zakladatelkou primo, vubec ne, ale je pravda ze i v komentarich se dost holek opravuje a dost sleduje, jak kdo pise :think: :think:
Ja zakladatelce preji jen to nej :kytka: :srdce: Ale je opravdu fakt, ze denicky slabnou posledni dobou na kvalite, to je skoda ;) ;) :think:
Ja taky casato pisu chyby, ale proto si denicek neodvazim ani napsat, tak asi tak :mrgreen: :mrgreen:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 27.02.14 11:35

No a uz tam je casato :mrgreen: -omluva casto :roll: :oops:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 27.02.14 12:00

Taky se zastávám holčiny, prostě vzdělání si doplní, ne každý jsme v češtině zdatný. Na druhou stravu je tady příběh na rozdíl od některých deníčků. Má radost ze svého života a chuť si doplnit vzdělání. To chválím. Je tady dost takových, které si myslí, že když otěhotněly, tak už nic jiného v životě není nutností, jsem matka, kdo je víc, nemusím dodělat školu, někdo mě určitě pomůže, uživí, všichni mě musí chápat atd. Matky jsme tady skoro všechny a většina má ale i zodpovědnost za sebe i děti.

 
radúna
Extra třída :D 11338 příspěvků 27.02.14 12:05

Tak autorka není Agatha Christie, ale @Babišovka @Nejhodnější nechápu, proč lezete někam, kde vám to smrdí „hnojem“… :think:?

Nebude to tím, že lezete všude a máte potřebu být vidět či prudit za každou cenu?
Nikdo vás nenutí to číst a už vůbec nemusíte komentovat. A hlášky typu: „Prosím adminy, aby trochu zapracovali na výběru deníčků…“ mně (a asi nejen mně) už lezou docela krkem.

Docela se těším na vaše deníčky, diskuzní příspěvky, kde to jistě bude svítit bezchybnou češtinou a úroveň budou mít vyšší než měl kdy ten nejlepší spisovatel na světě..

Autorce deníčku přeji do života už jen štěstí a životní pohodu a klid. :kytka:

 
Nikolkaa1
Povídálka 15 příspěvků 533 inzerátů 27.02.14 12:23

Jsem tady sice chvilku, ale deníčky si čtu a moc se mí líbí…a to v podstatě všechny a vůbec nechápu proč se neustále do nich někdo naváží..přeci nemusí být každý deníček jak ze žurnálu..pisatelka má radost jaké našla štěstí a setká se tady s takovouo odezvou - vždy je mi z toho špatně z těch komentářů už je raději nebudu číst :| jinak přeji mnoho štěstí pisatelce… :potlesk: a nic si z toho nedělejte vždy se nějaká rypna najde..jsme tady mezi ženskýma tak to by snad ani jinak nešlo… :lol: :lol:

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 27.02.14 12:34

@radúna @Nikolkaa1 těmto názorům :potlesk:

 
Ivana007
Kecalka 166 příspěvků 27.02.14 12:37

Ahoj, v deníčku je popsáno vše velmi růžově, ale stačí rozkliknout pár diskuzí založených autorkou deníčku. Nějak nevím co z toho je vážně pravda.

 
verulicek  27.02.14 12:48

Nevím, jestli jsou zas nějaké erupce na slunci, že se našlo tolik lidí s tak hnusnými komentáři. jasně, četla jsem tu lepší deníčky, ale je to prostě jeden z dalších příběhů, nepřipadá mi, že by se měla autorka za něco stydět nebo abyste se museli nad něčím pohoršovat :nevim: přeju ať vám všecko klapne a ať si hlavně tu školu stihneš dodělat! ;)

 
Babišovka  27.02.14 13:03

pro fanoušky autorky :pocitac:

 
Lenule15
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 4 inzeráty 27.02.14 13:13

@Ivana007 tak jsem to pročetla taky a jsem z toho vážně zmatená…

edit: hlavně v diskuzích si občas dost odporuje…

Příspěvek upraven 27.02.14 v 13:15

 
Kapaz
Závislačka 3686 příspěvků 27.02.14 13:19

Tak hlavně že snem chlapce je mít práci a přitom těhotnou holku neuživí, protože ho maminka nutí dodělat školu. A když jsme u té maminky, ta z té diskuze se v deníčku poděla kam? Slečna je tak trošku baronka prášilka, ne? :think:

 
jannina1
Závislačka 3281 příspěvků 27.02.14 13:33

Vše jsem přečetla. Autorku jsem chtěla obhajovat, ale když jsem si přečetla její diskuze jsem na rozpacích. Chápu, že to měla v dětství těžké, ale jak to zvládne teď, pokud bydlí s dítětem sama? Není to jednoduché platit nájem, potřeby pro dítě, pleny. A přítel, pokud je závislý finančně na mamince, tak toho asi také moc nepošle. No přeji, aby jsi se z toho vymotala a zvládla miminko co nejlépe. :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.02.14 13:34

Teda mě spíš napadlo, že si školu nedokončila proto že nejsi moc chytrá :oops:
Deníček mi nepřijde nějak extra špatný, ale to kolem. V jiné diskuzi píšeš že rodiče nemáš, ale tady zase píšeš že máš :nevim:???

Taky nemáte ani co jíst a platíte dluhy, ale do školy si nechodíš a dítě si necháte..No jsem zvědavá s čeho teda budete platit to dítě, proto že RP na něj určitě nestačí :roll:.Jestli sem za rok napíšeš, že školu máš dodělanou, tak se omluvim, ale nevěřím tomu

Příspěvek upraven 27.02.14 v 13:36

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 27.02.14 13:38

Z denicku je jasny, ze ma pisatelka radost ze vztahu ktery ted proziva a z miminka ktere cekaji. Nechapu, proc nekteri kdyz se jim to nelibi neumi bud drzet pusu nebo se vyjadrovat slusne.To si sem chodite zvysovat sebevedomi? Holka se chce podelit o radost napise, ze ji sikanovali a vy ji takhle sejmete. Kapela ktery se velmi tezce venuje zni blbe :-) ale co jako? Kazdej neni spisovatel.Nebo vy snad mate doma nejaky oceneni za literaturu? Kazda kritika se da napsat slusne.

 
Romka723
Stálice 79 příspěvků 27.02.14 13:56

Píšeš velmi náročným způsobem, ale je to možná taky tím, že jsi toho chtěla napsat hodně a jsi plná emocí, euforie, radosti, štěstí… Přeju Ti do života štěstí, které budeš potřebovat a taky pevné nervy. Věř, že život s muzikantem nebude jednoduchý, do toho malé, škola… No, holka časem napiš, jak to zvládáš. Držím pěsti. :hug:

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 27.02.14 13:57

@alexxa přesně tak není to dokonalé no a co. Já psát slohy taky neumím, moje dcera taky ne, no a co, každý nejsme dokonalí. Holky proberete se, chtěla tu zveřejnit svoji radost, ano je blbé si nedodělat školu, ale to už jen a jen její život. Každý štěstí strůjcem, a tady to platí dvojnásobně. Jinak zakladatelko přeji ti zdravý miminko a spokojenost s tvým partnerem. ;)

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 27.02.14 14:03

@Romka723 příjde mi že si vymýšlí jednou rodiče po smrti ted žijí, zakladatelko bud si vymýšlíš nějako tomu přestávám věřit :-).

 
Glumi  27.02.14 14:08

Mé dojmy z psaného textu jsou taktéž rozpačité, nicméně přesto autorce přeji co nejméně bolestivý a problematický porod, zdravé miminko a nejen mnoho studijních, ale taktéž rodinných úspěchů a pohody ;)

Příspěvek upraven 27.02.14 v 14:08

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 27.02.14 14:13

Heh, jestli ty jsi ta chytřejší, tak jak asi blbá musí být tvá sestra :think: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Babišovka  27.02.14 14:23

@alexxa nevím jak ostatní ale já reaguju negativně hlavně kvůli jejím diskuzím kde píše něco zcela jiného…

 
hanak  27.02.14 14:24

Nemyslím si, že je to kopa hnoje. Zakladatelka je mladá, zamilovaná a nastávající maminka a chtěla se podělit o kousek svého štěstí.
Jistě, že to nebudou mít v životě lehké, ale nikdo nemůže předem vědět, zda vztah vydrží.. rozpadnout se může komukoliv a kdykoliv bez ohledu na věk, s I bez růžových brýlí na očích.
Urážlivé komenty tu nejsou na místě, zaklatatelce lze přát jen hodně štěstí a ať jim to vydrží.

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 27.02.14 14:48

@Babišovka diskuse jsem necetla, ale z ostatnich komentu vypliva, ze si vymysli.

 
Babišovka  27.02.14 14:57

@hanak přečti si její diskuze možná pochopíš tu kupu hnoje co nám tady nandává nesmyslně když v diskuzích píše něco zcela jiného
@alexxa jojo… nesmysly úplně, nevím proč :think:

Příspěvek upraven 27.02.14 v 16:24

 
Andy27
Závislačka 4560 příspěvků 27.02.14 14:59

:mrgreen: d

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 27.02.14 15:27

Já nechápu jednu věc - co je Vám, které jí tu myjete hlavu, aktuálně do toho? 8o 8o

Mně se deníček taky nelíbí - jestli zakladatelka je „ta chytrá“, tak potěš koště, jak to asi bude s její nevlastní sestrou - ale co už, to se holt stává. Přelítla jsem ho očima, oči zavrátila, deníček zavřela. Tečka, šmitec, hotovo.

Že admini pouštějí deníčky podobné úrovně na hlavní stranu serveru, to už je jejich problém - mockrát se tu na to poukazovalo, ale když holt jim nevadí, jakou to dělá tomuto serveru „reklamu“, nedá se svítit. Tohle není boj žádné z nás uživatelek (i když nám to mnohým třeba vadí).

Holka se vypsala, budiž jí to přáno. Nechtěla po Vás radu, nechtěla po Vás pomoc, nic. Kdyby něco z toho chtěla, všechny negativní reakce pochopím a sama se k nim pravděpodobně přidám. Ale takhle?

 
radúna
Extra třída :D 11338 příspěvků 27.02.14 17:05

@Babišovka, nejsem ničí fanoušek :roll: :lol: :lol: :lol:.
Je mi docela u zadku, co kde píše nebo řeší v diskuzi. Četla jsem jen a pouze deníček a diskuze pod ním se vztahuje jen a pouze k deníčku, ne? Podle toho jsem zde taky reagovala - tedy jen a pouze k deníčku.
A pokud ti snídaně nechutná u takových deníčků, vřele doporučuji kvalitnější četbu :*.

A přesto, že holka není spisovatelské eso, není třeba se jí posmívat, ne?
Psát stylem, že admini pouštějí kdejaký hnůj, to akorát vypovídá něco o tobě a tvé úžasné schopnosti tolerovat odlišné názory a lidi jako takové.

 
marra2
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 27.02.14 17:21

Vyhravas prvni misto, za nejotresnejsi denicek emimina.cz. Neda se to absolutne cist.

 
schwarzwaldtorte
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 27.02.14 17:34

Forma denicku ok, ale podvedome citim, ze ted prozivaji obdobi ruzovych bryli a pak to oba neustoji. Chudak pak to dite.

 
PusinkaMartinka
Echt Kelišová 9397 příspěvků 27.02.14 17:47

No zdravotnický asistent… vystudovala jsem ho a je to škola k ničemu to ti říkám rovnou… bez vysoké se v tomto oboru neuplatníš

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama